Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kleomnne

Trzymacie ręką penisa waszego faceta przy zasypianiu?

Polecane posty

Gość kleomnne

Gdzieś mi się obiło o uszy, że niektóre dziewczyny tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleomnne
Ciekawe dlaczego nie pozwalał... Ja byłbym naprawdę bardzo rad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie mógł zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
pozostałosc po jaskiniowcach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkKKa
ja lubię tak trzymać rączkę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleomnne
Ranne stwardnienie działa jak taki test czy wszystko działa. Tak jak włącza się telefon komórkowy i na chwilę świecą się wszystkie piksele żeby było widać czy wszystkie działają, albo jak przekręca się kluczyk w stacyjce to na chwilę wszystkie lampki się zapalają. Możliwe, że naprawdę tak jest:) Ale tak na serio to rano zwykle jest pełny pęcherz, on uciska na nerwy i powodu wzwód. Z tego co wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleomnne
Miło słyszeć, że to popularna "praktyka" u dziewczyn. Może i ja trafię na taką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleomnne
Ale trzymacie go bezpośrednio czy przez piżamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jak sie kicham z facetem zanim wstzniemy i pojdziemy do toalety i ma ten poranny wzwod to musi nie byc mu pryjemnie,,, tak z uscisnietym pecherzem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy, jak mi sie udalo dopasc bez, to juz nie popuszczalam :classic_cool: a jak nie, to i przez pizamke trza bylo sie pocieszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaza
ja tam mam brutalne sny....lepiej dla niego, zebym go nie trzymala..bo jeszcze cos wyrwe, albo uszkodze;)....i po co mi to;)..mam mi sluzyc jeszcze dlugie lata.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
moj ma zawsze, bez wzgledu na pecherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to, nie wiecie skad sie to bierze????? ano stad::: :D:D:D Tlenek azotu powstaje w autonomicznych zakończeniach nerwowych przez deaminację argininy. Następnie łącząc się z receptorami enzymu cyklazy guanylowej pobudza ją do produkcji cyklicznego monofosforanu guanozyny (cGMP), który obniża stężenie kationów wapnia. Powoduje to rozkurcz mięśniówki naczyń i ciał jamistych prącia (zob. skurcz mięśnia) oraz zwiększenie napływu do nich krwi. Jednocześnie w miarę wzrostu ciśnienia krwi w ciałach jamistych następuje stopniowe zaciskanie naczyń żylnych co skutkuje zmniejszeniem odpływu krwi. Rezultatem tych zmian jest erekcja prącia. Hehe, ale w nocy to ma chyba z sikaniem zwiazek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkKKa
bezpośrednio :] wiec najlpiej jak facet śpi w bokserkach albo w ogóle bez ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
Ja słyszałam ze to jest tak(to taka teoria): Faceci dawniej, jak wychodzili na polowanie(wiadomo o swicie) uprawiali sex ze swoimi kobietami, na wypadek gdyby one miały owulacje- u facetow nie wszystkie plemniki słuza do zapłodnienia- niektore pełnia funkcje straznikow, uniemozliwiaja plamnikom innego osobnika dotarcie do jajeczka. Tak wiec im sie to najbardziej opylało- potem oni ida na polowanie i nawet jak ktos przyjdzie do jaskini i posunie jego kobiete, to i tak ma duzo mniejsze szanse na zapłodnienie... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też zawsze stoi
bez różnicy czy chce mi sie siku czy nie. wystarczy się pośpię 2 godziny i wstanę i już stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka 23333333
ja lubie mojego meza dotykac tak wiec czasami wsadzam reke w jego slipki. ostatnio gdy spał zaczełam go całowac(miłosc francuska) przebudził sie i był w 7 niebie nie spodziwał sie miał wtedy nisamowity orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
tez tak ostatnio zrobiłam, ale nic nie pamietał- tzn sniło mu sie ze mu robie loda i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka 23333333
najlpsze było jak zaczał sie podniecac jeszcze podczas snu...to było swietne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka 23333333
musisz wtedy w pewnym momencie zrobic cos zeby go delikatnie obudzic...zeby był swiadomy tego co z nim robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
on sie budzi i sie smieje :P Moj reaguje podnieceniem podczas snu tylko na jedzenie- stawiam talerz i widze jak mu sie nozdrza ruszaja i sie budzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka 23333333
no to jmusisz mu przed calowaniem przyszykowac kanapeczki i postawic pod nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×