Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KRZ_2006

Tyle było pisane o seksie z murzynami a któryś z was kochał się z murzynką?

Polecane posty

Gość KRZ_2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbjhb..jn
byla jakas roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedfurzacz orgazmów
To było rok temu na walentynki, byłem nieźle wstawiony nawet nie wiem jak wylądowalismy w łóżku. ..:P Obudziłem się nad ranem z zaschnietym gardlem po omacku poszedłem do kuchni się napić, zahaczyłem głową o wyłacznik, zapaliło się światło, byłem w szoku leżała na podłodze bez majtek, była prawie cała czarna!! tylko biust miała brązowy a i uda, gapiłem się na nią i mogłem wykrztusić słowa. Było tak samo, więc nie ma sensu przepłacać. :classic_cool: Chwalę się tylko... ...o yeah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedfurzacz orgazmów
Jestem z natury niesmialy do kobiet, dlatego się zgrywam, że to niby nie ja;) Idę się rozejrzeć, skoczę do knajpy, może jakieś laseczki będą.. juz mi slinka cieknie .. o yeah ;) teraz to bedę uważał na kolor, bo ta czarna do tej pory z nocy mnie męczy! koszmar mówię Wam. Psychoterapeutka mówi że mam sie przyzwyczaić. Czy ktoś tez tak ma?? ...o yeah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki fan
ja się kochałem z 2 murzynkami jak mieszkałem za granicą jedna mnie prawie że zgwałciła na imprezie ( pozbawiła mnie prawictwa) a druga obciągnęła mi z połykiem ( z własnej woli , sama chciała ) , z tych które znałem to miały bardzo luźne podejście do seksu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie luźne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHU
poooo miala luzne stolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się kochałem z murzynką
miała taką dłuuugą cipkę nie to co nasze białe kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się kochałem z murzynką
miała też niezłego penisa, chyba z 22 cm, normalnie oniemiałem do tego stopnia, że obciągając z połykiem nie mogłem się powstrzymać i wkładając świeczkę w jej odbyt połknąłem jeszcze dorodnego stolca. Kolacja nie była potrzeban, ale trochę kalorii sie przydało, gdyż szalona murzynak tak mnie potem ujeżdżała przez trzy godziny, że nasienie wypływało mi nosem i do dziś nie mogę kontrolować stolca. Lekarz na ostrym dyżurze spytał, czy wsadzałem w tyłek petardy, ale jak mu opowiedziałem swoją historię, to był pełen uznania:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×