Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

u ginekologa

Polecane posty

Gość gość

czy jakiś facet chodzi ze swoją partnerką do ginekologa ? czy patrzycie jak lekarz lub pani doktor bada wasza kobiete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakąś kobieta wypowie się czy ja podnieca jak jej partner jest obecny podczas wizyty u ginekologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Zawsze chodzę do ginekologa sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bella a możesz napisac czemu tylko sama ? jaki powód ze bez partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
20:52 ja ze swoim facetem nie chodzę do lekarza, więc nie widzę potrzeby, żeby on ze mną chodził do ginekologa bo to też lekarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to lekarz? ?? To obcy facet mający podnety jak wszyscy faceci. Może jak jest gejem to go nie rusza. Dabilko ile jest zgwałconych i molestowanych pacjentek przez właśnie tych lekarzy a im nie udowodnisz gdy jesteś sama.Do tego jesteś zacofanie wstydzą się partnera przy badaniu jak z nim uprawiasz seks? ?? Ja się nie wstydzę i również mam swego faceta przy badaniach bo to normalne w cywilizowanym świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak jasne, jakoś tyle lat mnie nikt gwałcić nie chciał to i na starość nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to lekarz? ?? To obcy facet mający podnety jak wszyscy faceci. Może jak jest gejem to go nie rusza. Dabilko a nie prościej dabilko iść do lekarza kobiety jak tak sie boisz lekarza faceta? to się daje zorganizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłam i nie będę u faceta bo uważam że w tym zawodzie nie powinni pracować faceci. Zawsze jestem sama jak piszę lecz tylko chodzę do kobiety a przy porodzie zawsze będzie mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
15:54 dabilka to ty jesteś mało tego również analfabetka, swoje wypociny o zboczeniu ginekologicznym zostaw dla siebie. Kiedyś może to było zabawne, ale teraz nudne. Myślisz,że jak kogoś obrazisz to będziesz ciekawsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to coś od ginekologa to prawdopodobnie facet albo baba ale jakaś pie//dolnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.57 pierwotnięty to ty jesteś zgadzam się z tezą w zawodzie nie ma miejsca na facetów. A ginekolodzy będą się tutaj wypowiadać krytycznie jak np. facet ginekolog jest lepszy? w czym w podniecaniu i braniu kasy za prywatne praktyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma być podniecajacego w wizycie u ginekologa? To lekarz jak każdy inny. Jak się idzie do lekarza to zwykle jest obawa o własne zdrowie . Autor się tu niezdrowo podnieca nie wiadomo czym. Skup się może na nauce, bo jutro ciąg dalszy egzaminów w gimnazjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko taki problem mają Polki w Polsce by mieć swego faceta u ginekologa. W UK itp... to norma nawet nie wolno być sam na sam z pacjentkom zawsze jest osoba bliska gdy jej brak MUSI asystować położna. W Polsce po Karcie Praw Pacjenta punkt 5 był zapis o obecności osób bliskich podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu zawsze o obecności decyduje PACJENT NIE zboczy lekarz bo taki tylko wyprasza. Teraz jest nawet Ust 2008 r art 21 Prawo Pacjenta gdy wyprosi lekarz osobę bliską nagrywam i składamy pozew odszkodowaczy do sądu i skargę do Naczelnej Izby Lekarskiej. Są zasadzane wysokie odszkodowania za ubezwlasnowolnienie pacjenta bo nie może lekarz decydować za pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. to już nas uświadomiłaś, jak któras będzie chciala miec swojego faceta przy badaniu to skorzystamy ze skarbnicy twojej mądrości Jednak myśle ze większość kobiet nie zyczy sobie męża /faceta podczas badania i trzeba się pogodzić z tym, ze ktoś ma odmienne zdanie w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż obecny przy badaniu? Niedługo będziemy miec jak w krajach trzeciego świata czyli w islamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu :O Do lekarza chadzam sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne intymność z ginekologiem??? to średniowiecze! W USA nie bada się palpacyjnie są nowoczesne metody nie ingerując w pochwę. Zawsze chadzam z mężem na badanie krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty już nie wiesz, co wymyślić, raz USA , innym razem UK, "cywilizowany" kłamczuchu, za każdym razem ten sam bełkot, byle tylko o badaniu c/i/p/y popisać. I jak zwykle te same błędy, pacjentkĄ-powinno być napisane w twoim poście o 17:43 dziś 'to coś od ginekologa to prawdopodobnie facet albo baba ale jakaś pie//dolnięta ' x zgadzam się, to jakiś ginomaniak albo jakieś niedo/j/eb/a/n/e stare babsko, co się samo podnieca swoim pisaniem i myśli, że inni też będą się tym podniecać 💤 W innych wątkach też to samo indywiduum coś bredzi od rzeczy, uwielbia zwłaszcza fantazje o trójkątach, ten sam prymitywny styl pisania i te same błędy, b. łatwo to poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wstydzicie się swego faceta to po co z nim się związaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czubie to nie ma nic wspólnego z wstydem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczony ginekolog
Buahahaha, to znowu ta stara rura fantazjuje na erotycznym, że się podniecam jej rozjechanym c.i.p.s.k.i.e.m :D Możesz mi ewentualnie obciągnąć, to może się podniecę przy tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z 18.14 jesteś zboczonym ginekologiem i patrzysz zdyskredytować wpisy, które zachęcają do obecności najbliższej nam osoby przy wizytach, badaniach i zabiegach lekarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pacjenta gdy wyprosi lekarz osobę bliską nagrywam i składamy pozew odszkodowaczy do sądu i skargę do Naczelnej Izby Lekarskiej. a dasz radę sklecić takie pismo po polsku czy też tak pier..isz po murzyńsku jak na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego jest PRAWNIK który zgadza się chętnie na procent w odszkodowania i dlatego są wysokie bo ma w tym interes WŁASNY PRAWNIK! A tylko wypraszam zboczeni lekarze i ci co mają coś do ukrycia nieudacznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem prawnikiem i owszem chętnie poprowadzę jakąś sprawę odszkodowawczą, ale nie dla czegoś takiego jak ty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawnik też musi zrozumieć co do niego klient mówi, a ty bełkoczesz bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __gość
Jestem prawnikiem i owszem chętnie poprowadzę jakąś sprawę odszkodowawczą, ale nie dla czegoś takiego jak ty. xx :D Prawnik na foru kafeteria klękajcie narody, zara zdechne ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a co , mi się też czasem nudzi i dla rozrywki czytuję o problemach prostych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×