Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaaaaaaa

ufać prezerwatywie??? doświadczeni pomóżcie!

Polecane posty

Gość jaaaaaaaaaaaaaa

jestem niedoświadczona i stąd to pytanie ale nastolatką też nie jestem;) można zaufać prezerwatywie, że nie zajdę w ciązę? jest jakieś prawdopodobieństwo że mogę 'wpaść' z jej użyciem? że może pęknąć itd.? mam takie obawy :O a jakie są najlepsze? jaka firma? tabletki nie wchodzą w grę :O doświadczeni pomożcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz 7 szansy na wpadke
nie liczac stosunku przerywanego (ktory zreszta zadna forma antykoncepcji nie jest) ta metoda (gumka) ma najwieksze szanse na wpadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialo byc
7 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi raz pekla...
ale nic sie nie stalo na szczescie :P nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla porównania niechciane
przez ciebie tabletki maja od 0,3-0,2 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
ze względu na problemy zdrowotne nie mogę użyć tabletek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja wiem
ja z moim facetem uzywamy gumki od kad zaczelismy sie kochac... nie powiem pekla kilka razy ale nic nie wyszlo z tego.. ja jestem zadowolona wybralismy czarne durexy... sa chyba najleprze a przynajmnije dla nas.. powodzenia...... a szanse zajscia w ciaze masz praktycznie przy kazdej metodzie antykoncepcji... zadna nie daje 100% pewnosci..... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhf
Wcale Jej nie pomagacie- chyba widzicie że napisała że tabletki nie wchodzą w grę :o Prezerwatywa może pęknąć- choć mnie się to nigdy nie zdarzyło. Polecam tylko i wyłącznie Durexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
czy ja wiem - nie uzywasz tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim jeszcze nie byłam z teraźniejszym chłopakiem to wogóle nie brałam tego do świadomości że mogłabym się kochać z chłopakiem zabezpieczenie tylko prezerwatywą. Jednak od pół roku z chłopakiem uzywamy tylko prezerwatywy i jakoś nie mam lęków.. a zgodziłam się na to ponieważ mój chłopak był i jest bardziej ode mnie doświadczony i miałam do niego zaufanie.Jednak dla pewności niedługo lekarz mi przepisze tabletki bo słyszałam że bez gumki lepsze wrażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja wiem
Do gfhf : ja wlasnie pislaam o tym co ty napisalas durexy sa niezle.... ale reszta zalezy juz od niej co wybierze ..... nam sie zdarzylo ze pekla dwa razy ale nic nie ywszlo.... poprostu trzeba uwarzac... na gumki.... nie nosic w portfeli i nie gniesc wtedy pekaja.... nasze dwa wypdki to wlasnie po noszenu w kieszeni.... po tym jak sie zgniotly.... a tak to wszytsko okej... powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja wiem
o tak bez gumki jest niesamowice.... ale pamietaj ze przy tabletkach tez mozna wpasc.... naprzyklad moja znajoma brala tablteki 2 lata.... przeziebila sie czy cos takiego i dostala od lekarza leki.... ktore okazalo sie ze dzialaja na tabletki anty odwrotnie no i teraz ma pikna coreczke.... wiec z tabletkmi teztrezba uwarzac zawsze kiedy dostajesz jakies leki powiadamiaj lekarza o anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a spirale albo plastry
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhf
do "czy ja wiem": to akurat nie do Ciebie było :) Tylko do kogoś powyżej, kto porównał procentowo tabletki do gumek. Mnie się pęknięcia nie zdarzyły :) ale tak jak mówisz- trzeba z nimi uważać, my nie nosiliśmy ich w portfelu, nie gniotły się :) pewnie dlatego nie było niespodziewanek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że lepiej tabletki + prezerwatywa ale trzeba spróbować jak to jest bez gumki ;) też myślałam nad plastrami ale wydaja mi się jakieś takie niepewne :( podobno nawet podczas kąpieli sie nie odklejają ale ja mam jakies wątpliwości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDZIE JEST TOPIK
namow faceta by dal sobie zrobic zastrzyk. starcza chyba na 3 albo 6 miesiecy i nie bedziesz musiala sie zabezpieczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrstsn
zaloz mu 2 gumki i jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwoch nie mozna, bo jest wieksze prawdopodobienstwo pekniecia. Ufaj gumkom! Jak sie boisz, to w dni plodne niech nie wytryskuje w Tobie, tylko na zewnatrz. Ja tak robie. Mimo strasznej awarii, ktora ostatnio mielismy z chlopakiem, nadal stosujemy gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durexy
Hejka najlepsze sa durexy Ja z moim misiem używam je od jakiegoś czasu i jest ok Kiedyś mój misio kupil unimil tragedia 2 pekly z jedego opakowania. Dobrze ze byly nieplodne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się boję gumek a tabsów
nie mogę, wiec mimo 22 lat na karku i chłopaka z seksu nici:p No cóżó.... trudno siem mówi:D :p Moi rodzice, 26 lat po ślubie, całe życie jechali na gumkach i nigdy nie wpadli:) Maja tylko dwoje dzieci, dokładnie tak, jak zaplanowili i wtedy, kiedy zaplanowali:) Także może nie ma się czego obawiać??? Łatwo powiedzieć- ja i tak panikuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złośliwa małpa
Najlepsza jest szklanka wody. Ani przed ani po, tylko zamiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMANDOS95KG
ja też się boję gumek a tabsów - to jakim cudem chłopak cię jeszcze nie rzucił skoro mu nie dajesz ???? to jakiś down jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My używaliśmy tylko durexów - najbardziej im ufam ale za czarnymi nie przepadam. Czasem zdarzyło sie ze sie lekko zsuwały ale nigdy nie pękły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×