Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak sie zachowujecie

Upojna noc a potem ranek!!!!!!

Polecane posty

Gość jak sie zachowujecie

własnie mam pytanko,jak to jest u was;)z rana kazdy ma nie swiezy oddech czy mimo tego dajecie sobie buzi czy idziecie najpierw zeby umyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffff
buzki z zamknietymi ustami bez nurkowania bo co to za przyjemnosc jak nam sie w papkach klei z suchości nocnej:) łyk wody albo soczku ktory mamy zawsze przy łozku i gra !! no ale najlepiej sie umyc. i nie tylko zęby. ja tak lubie i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie zachowujecie
podszywka dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię bardzo z rana czu
fetor od mojego Zwłaszcza gdy kilka razy w nocy po zawodach zapali szluga to wtedy tak mu świeżo i zajefajnie jedzie z paszczy aż chce się żżyyyćć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie zachowujecie
nie no pytam sie na serio,jak sie zachowujecie??????????na pewno jest to krepujace i dla nas samych i dla tej drugiej strony..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie zachowujecie
Z egzaltacją godną Dona Kinga, zakładam na nogi rękawice ginekologiczne i człapię do najbliższej automatycznej myjni samochodowej, by poczuć jak wielkie obracające się szczoty smyrają mnie po łechtaczce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co w tym krepujacego - normalna sprawa najpierw jedno z nas sie budzi i hyc do lazienki drugie albo w tym czasie tez przyjdzie albo zostanie obudzona i kiedy pierwsza osoba jest juz znow w lozku to ta druga sie myje..... a potem juz znow...milutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię bardzo
o takie żeczy ludziska się pytacie?? Toć to jakieś chore jest A sam sobie odpowiedz lubisz wąchać poranny odór z wszelkich otworów ??? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stttop
www.dumpalink.com/media/1145346749/Baba_Alla_Sexy_Babushka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie zachowujecie
zielonooka ;) no tak wiem ze teoretycznie tak jest,ale to sa nasz pierwsze wspolne poranki...i tak troszke mnie to krepuje,wiem ze to głupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię bardzo
czujność stała czujność proponuję kilka razy w nocy { niewiele ot np.19 razy} pognać cichaczem do łazienki użyć cilit bang- rewelka środeczek i wyszorować każdy milimetr ciała zwróciwszy szczególną uwagę na okolice intymne Takie zabiegi w stopniu minimalnym( ale zawsze to już coś) sprawią że ranek nie okarze koszmarem :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie ma problemu- moze dlatego, ze jestesmy malzenstwem? Moj maz budzie sie pierwszy, myje sie, robi sniadanie i wtedy mnie budzi. A kto powiedzial, ze trzeba gnic w lozku, az ta druga osoba sie obudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek z Krakowa
jak my budzimy się rano to najpierw ja idę do łazienki na siku i mycie. Wracam i idzie żona, wraca szybciutko do mnie i potem już tylko kochanka myje ząbki wraca i jesteśmy w kąplecie... i jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
hahaha, Rysiek, dobre! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×