Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uprawiałam sex z dwoma naraz i jest mi z tym źle

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naraz Ci wkładali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz czuje się jak dz_wka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednemu pachnialo zepsutym twarogiem z penisa. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kiedys jak pracowalam w Belgi pare razy piepszylo mnie dwuch za moja zgoda ale mam mile wspomienia.Penisy mieli przecietne w granicach 17cm, zadowolenie moje bylo w tym momencie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam ci zazdroszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafikkkk
a co marzysz o seksie z wiecej niz jednym kolesiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób scen. Spróbowałaś, wiesz jak to jest i skoro Ci z tym źle to nie będziesz powtarzać. Proste. Potraktuj jako próbę, taki eksperyment naukowy. Negatywne odczucia więc nie powtarzasz. Zacznij inaczej o tym myśleć i samo przejdzie. Niektóre marzą o takiej akcji.... a Ty mialaś. Jesteś wyjątkową szczęściarą. To jest dobre podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaz
alę mialas fajnie. przestan mieć jakues fałszywe wyrzuty sumienia, jest równouprawnienie jakbys była facetem który zrobił to z dwoma laskami naraz to byś nie miala wyrzutów simienia. Kobiety też mają prawo do eksperymentowania ja Ciebie podziwiam. miakas pewniesilny orgazm, było DP w wersji 1 cipka i drugi tyłek czy dqa penisy w cipke o rany alę Ci zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa jakies c**eczki z lodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj z lepszymi kochankami wtedy będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko teraz się boję że któryś co chlapnie i wszystko się wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chce z dwoma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest godne zarekomendowania. Nawet trzech bym polecała, bo przecież my kobiety mamy trzy dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak coś chlapną to powiesz "marzenia chłopcy!!" "Kłamczuszki, świntuszki".. i komu będą wierzyć? Jak nie potwierdzisz to nikt pewny być nie może...a raczej kobiecie sie wierzy w takiej sytuacji a nie 2 kolesiom...którzy mogli się umówić na wspólne kłamstewko, żeby się dowartościować ;) Zluzuj! A dobrze Ci chociaż było? jakiś mega orgaźmik? Gdybys miała 100% pewności dyskrecji to chciałabyś powtórzyć trójkącik (np. w innym towarzystwie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orgazmu nie było:( więcej stresu niż przyjemności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było DP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak do tego doszlo? sporo dziewczyn ma taką fantazję, oni Ci zaproponowali, czy piliscie troszką alkoholu rozluznilo atmosferę i poniosła Was fantazja? Na bank podobało Ci się pożądanie w ich oczach na Twój widok i podniecenie i erekcję jakie w nich wywolalas ;-) moim zdaniem sporo koniet Ci tego zazdrości. Jakbys miala jeszcze raz okazję z dwoma dobrymi i dysktetnymi kochankami, ktorzy daliby Ci megaorgazmy to pewnie byś się zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomasDrill
zrób sobie eksperyment myślowy iwyobraź sobie że jesteś facetem który przespal się z dwiema kobietami. Czy ktoś by go potepial? Nie. I tak samo jest w Twoim przypadku. Mamy równouprawnienie i ja jakofacet mówię Tobie, że podziwiam Cię za to zw spelnilas te piękna fantazję. Na zachodzie kpbiety idą krok dalej i biorą udział w gangbangach z 3-10 inwiecej facetami. I to jest wielogodzinny orgazmowy odjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci jako kobieta. Sama przez przypadek i namawianie sprobowalam z dwoma facetami. Mega kac moralny po i najgorsze mysli. Teraz sie smieje z tego . to normalne co czujesz ale uwierz nic zlego sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:50 napisz coś więcej, jak wrażenia mialas podwójna penetrację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś więcej, jacy byli. Osobiście bym chciała ale już za późno. Jestem w związku. Tak ze nie żałuj, masz co wspominać na starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jaką byłaby reakcja większości kobiet siedzących przy barze w klubie - podchodzi barman podaje drinka i mowi "Ten drink jest dla Pani od tych dwóch panów" i pokazuje stolik z dwoma przystojniakami ;-) Pewnie pierwsza myśl każdej to trójkąt z DP :-) ciekawe ile by się skusilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale super!!!też bym tak chciała ale mój chłopak jest zbyt konserwatywny w tych sprawach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^^możecie kupić strapon do pofwojmej penetracji podczepia się go pod penisa na zdjęciu ma kolor czarny. obie dxiurki masz wypelmione jednocześnie nawet x jedym chłopakiem. https://www.sexgadzet.pl/pl/p/Strap-on-bez-uprzezy-do-podwojnej-penetracji/2871 wiadomo lepiej dwóch/trzech facetów alę jak Twój facet die nie zgadz as7051 to ta zabawka da Ci dużo radości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba też bym się źle czuła po takim czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bylam kiedys jak bylam mlodsza i wolna przez pare miesiecy posuwalo mnie dwuch . Pracowalam w Holandi, poznalam syna szefa juz zapomnialam na ktory spotkaniu jego meskoscia sie bawilam wyssalam wszystko z niego a pozniej to sie zrewanzowal ze az sie pod nim zwijalam bo takiego duzego hoojja w sobie nie mialam, Pewnego dnia jego kolega zaprosil nas na grila, na tym grilu troche wypilam i oczywiscie dostalam propozycie od obydwoch troche mialam lek ale jak obydwa mi pokazali jakie duze te paly maja to sie zgodzilam, do dzisiaj nie zaluje bo od tego czasu juz mi sie wiecej taka sytuacja nie zdazyla zeby mnie dwuch na raz posuwalo.I nie spotkalam faceta zeby mial tego zbuja takiego duzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×