Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i jak

Uwazacie,ze facetom bardziej podoba sie jak wargi sromowe sa male czy duze?

Polecane posty

Gość polejka
autorko a w którą grupę chcesz trafic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś w ogóle nie rozumiem tego problemu. Seks uprawiam już hohoho a może i dłużej, a orgazmy mam niczym trzęsienie ziemi i wybuch wulkanu w jednym. Ale nigdy mi do głowy nie przyszło zastanawiać się jakie mam wargi sromowe i nigdy im się za bardzo nawet nie przyglądałam. Nigdy też nie pytałam męża (ani wcześniejszych facetów) czy mu kształt cipki pasuje. Cipka jest do seksu a nie do podziwiania! To nie obraz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekna i spragniona 22
Ja jako kobeta , ktora docenia kobiece piekno powiem , ze dla mnie jest wszystko jedno i to i to piekne. Slyszalam od mezczyzn jednak ,ze nie lubia duzych warg i lubia takie dziecinne cipki, sama mam taka bardzo malutka szczerze mowiac nie ma nawet czego podotykac i taka jakas bardzo chuda mi sie wydaje. Niewiem ale to chyba fajnie jest gdy jest wiecej(kochanego ciALA NIGDY ZA WIELE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piggggv
dla nich chyba wazniejsza jest pojemnośc(im ciaśniej tym lepiej) co ma sie nijak do wielkosci warg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka buleczka
ale te wiszace farfocle moga sie przyczasnac miedzy skraj majteczek i spodni...a jakie sa odczucia np jadac na rowerze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smukly niedziewic
a co ma powiedziec facet co sobie w kinie jajka krzesle przytrzasnie, a ty buleczko wiesz chociaz co to jest labia minore ze sie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany tą wypowiedzią
Lablia minor i lablia major o ile dobrze pamiętam. Czy to wnosi coś do dyskusji i w jakiś sposób dyskredytuje wypowiedź bułeczki? Nie sądzę. Kolega chciał się popisać łaciną tylko niespecjalnie coś to koledze wyszło. Może za często sobie kolega te jajka w kinie przytrzaskuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes ek...
nazywa się meaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wargi duze ale te na twarzy
reszta nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoil
A ja mam duże i mój facet to uwielbia. Wielu facetów takie lubi. Też o tym nie myślałam dopóki nie trafiłam na różne fora gdzie laski jak nie mają problemów to je sobie tworzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert z rufu
Jak widzisz net nie daje pełnej anonimowości :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawnyjęzyk
ja lubie malutkie ciaśńiutkie i wąziutkie i chudziutkie i dziewczyny i muszelki bo moge więcej i dlużej liząc ten skarb :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert z rufu
ja lubie ciasne przede wszystkim i koniecznie mokre:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlazl kotek
to przeciez 2 rozne sprawy z czego wilgoc moze byc twoja zasluga ale nie budowa ...... z tym to trzeba miec farta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert z rufu
dawno i nie prawda........:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaneczka*
ja jestem bardzo szczupła, moja jest zawsze gladka jak aksamit ogolona:P i ciasna i ładna :P:) nie mam kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek 35
Oczywiście, że duże wargi sromowek, podobnie jak duża (większa) łechtaczka to wspaniała rzecz. Niestety nie wszystkie kobiety, podobnie jak nie wszyscy mężczyźni mają identyczne narządy. Wszystkie cipeczki są pięknę, bez względu na to, czy wargi są duże czy małe. Jednak uważam, że gdy wargi sromowe duże są bardziej seksy, bardziej zmysłowe! Kobiety, które mają duże wargi sromowe i dużą łechtaczkę są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćduzeee
Im większe tym lepsze! Jakąś pani z dużymi w okolicy Bielska Białej? respect0@vp.pl zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem biseksualna i mnie podobają się wargi, które nie są za duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G000ŚĆ
Ja mam motylka, na początku się go wstydzilam bo nauczyciele w szkole mówili zawsze, że taka jest nienormalna, potem poznałam swojego obecnego faceta który mimo iż nigdy nie miał wcześniej dziewczyny z motylka em to moja mu się bardzo spodobała i zawsze się do niej dobiera i ja lize, uwielbia też brać te wargi do buzi i je ssać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam ładnie zasklepione bułeczki, gdy tylko troszeczkę widać łechtaczkę.Gładko wygolone, ciaśniutkie,gdzie kuutasisko pracuje jak tłok przy roochaniu.Kilka takich kobietek w życiu wyrwałem i bzykałem( łącznie z żoną) i mówię wam, poezja. Motylki zaś mają swój urok przy minetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze to aby właścicielka cipki się podobała, a to czy ma motylka czy bułeczkę nie ma najmniejszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i czy jest chętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motyleczek, bułeczusia, przecież tym i tym się siusia. A czy małe czy też duże, aby nie czuł, że wpadł w kałuże. Każdy facet zachwycony, gdy jego pindol w cipce zanużony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromcio
uwielbiam większe fartuszki, jeszcze jak są ciemniejsze na krawedziach, mogę się nimi zabawiać godzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyrumak
Duże. Lepiej się ssie i je. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniołek40 - sama prawda, sama prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam większy fartuszek i jeszcze ciemniejszy na krawędziach jestem zachwycona nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×