Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100krotkaaa78

Uwierzcie,ze dostałam 1-wszy orgazm masturbując sie!Mam faceta 4lata!

Polecane posty

Gość 100krotkaaa78

To było cudowne!Czytajac forum i opisy dziewczyn jak to robia stwierdziłam,że sama spróbuje dlatego,że mam faceta od 4lat i nigdy nie miałam orgazmu,dodam,że nigdy w zyciu nie miałam orgazmu!Więc przejżałam na poczatek pare zdjec o tematyce erotycznej rozłozyłam nogi i masowałam sobie łechtaczke kulistymi ruchami,masujac takze wzdłuz i z powrotem,moja myszeńka była dosc nawilżona wiec masowanie szło sprawnie!Trwało to z 15min.az czułam,że przychodzi do mnie taka fala ogromnej przyjemnosci robiło mi sie z minuty na minute coraz bardziej dobrze!Aż wkońcu nadeszła ta cudowna chwila jak poczułam sie jak w niebie! Nigdy w zyciu nie miałam ograzmu,nie wiem dlaczego,wiec spróbowałam sama!!!polecam dziewczyny jesli macie podobne problemy!nie pożałujecie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kogo dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh spoko
mialam 3 partnerow.z 3 jestem rok ,nigdy nie mialam orgazmu.jest mi dobrze, ale to nie to.zaczelam czytc forum i zazdroscia czytac opisy dziewczyn o orgazmach.nigdy nie probowalam masturbowac sie.chce rowniez sprobowac.ale niewiem jak zabrac sie do rzeczy.jaka pozycja,gdzie,co robic.dziewczyny opisuja rozne rzecy,poduszki,kołdry,maskotki,ołówki i inne takie .chcialabym sprobowac.ale niewiem jak sie zabrac za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100krotkaaa78
Oczywiscie,ze go teraz tego naucze -przysiegam,powiem mu krok po kroku jak ma mi robic by było mi cudownie!Oczywiscie mu sie nie przyznam nigdy w zyciu,ze kiedykolwiek sama tak sobie robiłam!!! Żałuje,ze wczesniej nie dałam mu tych rad !Juz sie nie doczekam tego naszego spotkania!!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100krotkaaa78
ehhh spoko!Moja rada!Obejrzyj pare fajnych zdjec lub jakis filmik w krórym jest temat sexu,zobaczysz,ze powoli bedzie przychodzic Ci ochota,odejdz od kompa idz na swoje łóżko,połóz sie na nim tak na luzie,rozchyl nogi i masuj swój skarbek az do skutku!Tak jak ja zarezykowałam!Zadne ołówki w gre nie wchodza-bez przesady!!!życze powodzenie-jednak wszystko jest mozliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh spoko
przyznam ze czytalam dzis cale topiki o masturbacji i przyszla mi ochota by sprobowac z tym ze w pracy jestem wiec poczekac do domu. proponujeszbym polozyla sie na plecach .a dlugo musialas ocierac sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh spoko
ona bi - prosze nie smiej sie czytam rozne opisy dziewczyn ktore pisaly tu na tematach o masturbacji,stad te informacje.mimo ze mam tyle lat nie znam sie na sprawie.wiec tylko cytuje co przeczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale wizja pocierania się ołówkiem jakoś wzbudza we mnie uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_bi
wolę długopis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh spoko
nie nie,zle napisalam wkladaja sobie olowek i inne przedmioty do "dziurki" wtrakcie masturbacji.niby pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh spoko
a moze jakies rady dla poczatkujacej, bo jakos wibrator tak od razu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a olowek
to z gumka czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100krotkaaa78
Połuz sie na plecach,włóz pod plecy poduszke by Ci było wygodnie,rozchyl dobrze wargi sromowe,by widziec dobrze łechtaczke,jesli nie jestes od razu nawilżona to pomóż sobie slina i masuj ja tyle czasu ile bedzie trzeba,rób kuliste ruchy,w gore ,w dół!Oczywiscie zamkij przy tym oczy bądz swobodna i odprężona,nie mysl o tym,że robisz to sama tylko ktos wybrany przez Ciebiemi to zajęłó ok.15minut,no ale to kazdego indywidualna sprawa chyba,nie wiem!!!3mam kciuki za Ciebie!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wibrator da Ci sto razy lepsze odczucia niż ołówek:) A zamiast śliny polecam kremik Happy Lady albo zwykłą oliwkę - na dłużej wystarczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh spoko
a oprocz tego co poprzeczniczka mi zaproponowala, by polozxyc sie na plecach.....moze ty cos polecisz. wibrator sobie odpuszcze ...jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to moze byc
taka zwykla oliwka do masazu? czy musi byc jakas taka delikatna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim najpierw wprowadź się w nastrój, zadbaj o to, by nikt i nic Ci nie przeszkadzało. Weź ten kremik, o którym Ci pisałam, albo oliwkę i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musi być Mobil1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła oliwka. chodzi o to, żeby nie było bolesnego tarcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh spoko
nie pozostaje mi nic innego jak wziasc sie za siebie i wejsc do grona osob przezywajacych rozkosz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to moze byc
a ta oliwka nie podrazni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasioooleq
Ejjj no okej samej mozna sobie sprawic przyjemnosc ale nie rozumiem tego .... mialam juz 2 partnerow a nigdy nie mialam orgazmu . Czy cos jest ze mna nie tak i czy tak juz bedzie ze nic nie bede czula .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D niestety nie - to kremik ściśle przeznaczony do celów opisanych wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam ze tylko ja
jadę na kremie a tu proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×