Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bubu23456

uwolnic sie od bylej dziewczyny

Polecane posty

Gość bubu23456

inny temat na ogolnym przypomnial mi o tym: spotkalem sie na kawie ze swoja eks(9lat razem) po dwoch latach tuz przed moim slubem, skonczylo sie na niewinnym pocalunku , a ona rozpowiedziala po znajomych ze znowu sie spotykamy. narzeczona to nasza wspolna znajoma wiec plotki szybko poszly w eter. po klotni z narzeczona wsiadlem w auto i pojechalem do eks wyjasnic sprawe, ona oczywiscie wszystkiego sie wyparla,w trakcie klotni wyszla na chwile do lazienki. wrocila naga i od razu wlozyla mi reke w spodnie, a poniewaz byla bardzo atrakcyjna i wiedzialem co potrafi nie umialem sie jej oprzec. na szczescie skonczylem w jej ustach i do niczego wiecej nie doszlo. zagrozilem jej ze jesli cokolwiek komus powie to ja wyjawie jej sekrety. ja ozenilem sie, ona wyszla za maz, zero kontaktow ale niedawno zaczela mi przysylac smsy z okolicznosciowymi zyczeniami. spotkalem ja na parkingu pod marketem ,a ona rzucila mi sie na szyje ,cmoknela i zlapala za tylek. po krotkiej rozmowie ulotnilem sie ale mam obawy ,ze ona znowu cos knuje,mieszkamy w malym miescie i ciagle unikam spotkania z nia. ze strachu ze zrujnuje moje poukladane zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz na co zasluzyles. Trzeba bylo nie pozwalac jej na zadne tego typu akcje. Chociaz mysle, ze ona wie jak na Ciebie dziala i chce wykorzystac to przeciwko Tobie. Tylko czy by miala w tym jakas korzysc? Myslisz, ze by chciala wrocic do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu23456
nie ma takiej opcji, ja z niczego dla niej nie zrezygnuje, podobno w jej zwiazku zle sie dzieje i moze dlatego cos kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu23456
a co do pozwalania to ja naprawde nie chcialem, ale po tylu wspolnych latach zna sie partnera na wylot i wie jak zrobic zeby nie odmowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz masz przeje......... zrobi z toba co zechce i kiedy zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż .Taka jest Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i natala tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu23456
ani natala ,ani agnieszka ale tez na "a", widze ze wiecej osob ma podobne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To puść teraz w eter, że ona chyba ma trypra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samo zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×