Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiziaa-miziaaa

użyj swojej wyobraźni

Polecane posty

Gość kiziaa-miziaaa

co chcielibyście spróbować w łóżku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerrf śpioch
Choc raz sie porządnie wystapać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno osiołku to mieliśmy zrobic a ty ciągle sie opierasz. Ale kiedyś dopadnę cię i zakotwicze w twoim zadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fak ostatnio mało ruchawy jestem. Obiecuje jednak poprawę. Poza tym myśle że mając czetry odnuża szybciej do mnie dotrzesz niz ja do ciebie. A zatem zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diablo Myślałem że nie żyjesz ;) Czy wy zawsze na posterunku? Myślałem że czasem macie wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo a jak tam twoje sprawy milosne. Znalazłeś kogoś ciekawego na kafe z kim mógłbyc wkońcu zgrzeszyć? Osiołka nie pytam bo w jej zadek ma uregulowane życie pozamałżeńskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Kafe się niestety nikt nie kwalifikuje do życia pozamałżeńskiego :-D Wszyscy maja jakies wady fabryczne :P Poza osiołkiem, rzecz jasna - ale ona daleeeeekoooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Osiołku że teraz stawiasz na wielkość :) Wiesz jak wyglada mój penis więc sama oceń czy cię zadowolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablo nie pękaj Jeszcze młody jesteś i wskońcu cos zaruchasz ;) Ale dziwne że na ślasku tak mało kandydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wieeeelki :) i ty jestes wielki 👄 czy jak uszczuple swoje zycie pozamałżeńskie to się skusisz?? Diablo ty tez jestes wielki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka___
ja jestem ze Śląska i poznałam natomiast na forum faceta z W-wy i świntuszymy i opowiadamy sobie wszystko na gg,ale mamy problem żeby się spotkać,mamy sprawę jasno,żadnych zobowiązań...ale te kilosy :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe chyba nawet największy :P Wiesz wawa, wszystkie fajne laseczki spierd*oliły do wawki, ale może jeszcze coś zarucham w moim przegranym na Kafeterii życiu :-D Maała tu nie ma nic do śmiechu, same poważne rzeczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do wawki dla ciebie też się tu znajdzie miejsce :) Myślę że osiołek będzie zachwycony mając nas obu naraz. Do Aski Dziewczyno pogadaj z El Diablo on cheteni cie zaspokoi nie tylko przez gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka___
INTERESUJĄCO BRZMICIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka___
FIUUU A DIABLO SKĄD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Diablo to sciema
"Przestalo mi sie na kafe podobac :O "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×