Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ruda menda

W jakim wieku ludzie przestają uprawiać seks?

Polecane posty

Gość ruda menda

Dowiedziałam się ostatnio, że moja 57-letnia ciocia nadal "to" robi. Więc kiedy ludzie przestają uprawiać seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknij się w czoło
a ty myślisz że tylko 16-latki się kochają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w wieku
57 lat to kobiety maja jeszcze włosy na cipce czy juz nie? pytam jak najbardziej powaznie bo sama jestem kobieta ale jeszcze młodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowiesz się w swoim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w starości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze po czterdziestce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie i rozsadnie
nie da sie ukryc ze nie ma piczki na pozyczki, trzeba sie zdecydowac co kto lubi.Jesli chlac wode i papierochy, nierozsadne zycie pelne stressow, to moze nawet z pistoletem gotowym do strzalu, latac nago i fiut go nie uslucha, a jesli zyje odpowiednio i lubi bzykanko to moze sobie figlowac do poznej starosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi rodzice
sa po 70-tce i jeszcze to robią :-))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za obrzydliwe pytanie, ale uważacie , że jak kobieta siwieja włosy na cipoce to powinny sobie farbować nie moge sobie wyobrazić czegoś tak okropnego jak siwa cipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Haris
a skąd te siwe? Przecież teraz moda na łyse... więc koloryt nie ma znaczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi rodzice
czesto nie raz sama klade tate na mame i pieszcze oralnie ich odbyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda menda
dodam tylko, ze to ja pukalem miedzy zwieracze , bylo cudownie aczkolwiek troche sucho :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Haris
a niby dlaczego? Kobieta do końca życia chce być modna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrząc na cichy niektórych pań to widac, ze w pewnym wieku sobie \"odpuszczają\", więc wolę nie myślec, co mają w majtach ale nie wszystkie oczywiście, nie bedę generalizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie i rozsadnie
pani Pilton wlosy na pipce sa duzo mlodsze niz na glowie, wiec duzo pozniej siwieja. Moja zona pracuje jako pielegniarka, w domu poznej starosci i mowi ze nie ma reguly, sa babki takie ze gaszcz jak cholera sa i lyse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy w ogole nie zaczynaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chinka...
u nas w Chinach dopiero po 70tce ludzie wiedzą co to dobry seksss.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam wypowiedzi na tym forum,to wydaje mi się że tutaj przeważa szczenięca dziecinada?!Temat jest poważny a odpowiedzi gołowąsów?!Mam 58 lat,posiadam wspaniałą rodzinę dwóch synów żonatych,wnuków 7 i 2 latka i z ciekawości ludzkiej chciałem się dowiedzieć jak rówieśnicy sobie radzą w temacie tabu,a tutaj zonk?! Małoletni pyskacze,dowcipnisie z których większość z nich nie dożyje mojego wieku a wchodzą w dyskusje ciekawe i dość poważne dla rówieśników w moim wieku.Nic na tej stronie się nie dowiedziałem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator555
Ja wprawdzie ma troche mniej, ale zona i ja planujemy uprawiac seks jeszcze przez nastepne 30 lat. I na to sie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byla na ten temat sonda uliczna i ludzie sie wypowiadali ale glupio no ale nie wiem juz co z tymi tematami ale cieszyc sie zyciem to wazne 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha prawik i 60 niezłe ! ale desperat z ciebie ja prdl Ja myślałem kilkakrotnie nad tym kiedy sie ludzie przestają całować. Nigdy nie widziałem całujących się starców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sex najpierw fascynuje wiec mlodzi ludzie go chca, potem zakladajac rodzine go uprawiaja bo musza a dopiero kiedy dojrzewaja ciesza sie nim bo lubia ;) a tak powaznie to kazdy z nas ma inny temperament I inne zapotrzebowania wiec wiek moze jedynie zwiekszac Lub zmniejszac ochote lecz I na to juz medycyna znalazla sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex z facetem po 40 -dokup sobie rolkę ręczników papierowych, po 50 dokup 2 rolki może starczy na otarcie potu i wylanych łez szczęścia no i oczywiście musisz mieć więcej czasu niż przerwa w zajęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 40stki przestaje sie robic seks z mężem lub żoną. Można ale niekoniecznie poszukać sobie kogoś na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że nie ma dokładnego określenia kiedy przestaniesz to robić . Kobiety częściej wdowieją więc mają ograniczone dojście do męskiego członka , więc może wcześniej kończą 68-70.Ja jako facet jestem zmuszony też żyć bez seksu mam 72 lata i z braku partnerki nie uprawiam , lecz gdybym dorwał kobietę chętną jestem wstanie jej dogodzić i sobie przez parę godzin bawiąc się . W 2016 roku wiosną , przebywałem w małym pięknym miasteczku u znajomych , w czasie rozmowy zaczęły się żarty na temat seksu , ja pewnej pani 39 lat rozwódka zażartowałem że jestem wstanie ją tak zaspokoić iż przez tydzień nie będzie miała ochoty na sex.za parę dni spotykam ją w markecie i zaproponowała bym przyszedł do jej mieszkania na kawkę . Kochaliśmy się ze dwie godziny oczywiście z przerwami była tak wykończone że nie miała siły na dalszy sex , mokra robiła się z 12 razy i to bardzo obficie , narzekała na podbrzusze ją boli , lecz generalnie była w siódmym niebie . Gdyby sama nie przeżyła nigdy nie uwierzyła by facet w tym wieku był zdolny do takiej miłości . Tak że lata mając moje 72 można dać kobiecie radość z seksu . Niestety teraz jest posucha , kobiety nie mam, prosić się nieznajomej lub nawet znajomej by dała się sobą pobawić nie mam zamiaru się poniżać i wolę nie uprawiać tylko sam zrobić sobie dobrze ręką , choć to nie zastąpi kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×