Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

W pochwie mam ściankę po porodzie

Polecane posty

Gość

Witam serdecznie. Wczoraj byłam u ginekologa na wizycie popołogowej i okazało się, że w pochwie zrobiła mi się przegroda, doktor wspominała coś o śluzówce, ale nie chcę nikogo wprowadzić w błąd. Generalnie mam jedną dziurkę, aczkolwiek przedzieloną jakby taką ścianką, która powstała na skutek szycia po porodzie. W sobotę mam zabieg usunięcia owej ścianki. Czy którakolwiek z Was tak miała? Czy zabieg boli, jak wygląda i ile po takim zabiegu dochodzi się do siebie? Jak wygląda współżycie po czymś takim? Jestem totalnie załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdrian
kiedyś pisano tu o laserowym zmniejszaniu povhwy i tam było parę tygodni bez seksu, pewnie u Ciebie podobnie bólu na pewno nie będzie, bo bedzue znieczulenie a potem jakieś tabletki pewnie poczytaj w internecie czy lekarz i klinika ma dobre opinię i to powinno Ci wystarczyć :-) nie bój się bede za Ciebie trzymał kciuki :-) blowa do góry będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* głowa do góry, będzie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wciska ci kit. Wiem że jesteś zacofana jak większość polek i wstydzisz się partnera podczas badań krocza a masz do jego obecności PRAWO nawet w szpitalu! Wtedy żaden ginekolog nie mówi pacjentce bzdur bo ma świadka. Nie piszesz czy miałaś poród naturalny z mężem czy CC. Bo przy CC gdy takie coś powstaje to spiepszono zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 23... Co ma poród przez CC do pochwy??? Chyba musisz się jeszcze doszkolić. Do autorki- powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Autorko, ru/cha/łbym Cię jak dojdziesz do siebie. Kreca mnie milfy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma dużo poród CC do pochwy musze się doszkolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale serio co ma cc do pochwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×