Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubię gdy kobieta

w tyłek

Polecane posty

Gość lubię gdy kobieta

która z was lubi gdy wchodzi się wam w tyłek? ja lubie bzykać kobiete w dupeczke. A kobiety? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizaster
powiem ci jako facet - dałbyś się lasce wydymać sztucznym kutasem? jeżeli ty być na to nie pozwolił to nie zdziw się że laski też tego nie chcą. ale mnie sie ogólnie podoba "ta" dziurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię gdy kobieta
podoba? ja uwielbiam ją pieścić i się nią zajmować.. która chętna? jeśli któraś się przyzna, że lubi! oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miccok
Ta dziura jest do srania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię gdy kobieta
bo nawet nie wiesz jak kobiety to lubią.. niech się któraś przyzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizaster
pruderia - przesadna, udana, fałszywa wstydliwość, skromność. niełatwo się przyznają, niektóre nie mogą zaakceptować własnego ciała, a szczególnie niektórych części. głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznaję się
W dodatku lubię ten rodzaj seksu plus przemoc. Taką kontrolowaną oczywiście. Uwielbiam czuć siłę partnera, słyszeć świństwa w trakcie, być pozbawioną woli. Taki ostry, prymitywny wręcz akt seksualny. Cholernie mnie to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokola
ja uwielbiam!! na początku bolało ale jak sie dobrze nawilzy jest bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprostu kocham ten rodzaj seksu niestety mój facet nie chce nawet o czyms takim słyszeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka Maja szuka Gucia
W tyłek to ja cię mogę kopnąc zboku!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i lubię
ale strasznie się boję....i nie uwierze, że tylko ja się nad tym zastanawiam, ale jeszcze nigdy nie znalazłam, żadnego wpisu na ten temat więc postanowiłam sama napisać. A nie boicie się, że po wyjęciu penisa zostaną na nim resztki...no wiecie kału...ja bym się chyba spaliła ze wstydu. Przecież nie mam na to wpływu co tam pozostało to skąd mogę wiedzieć. Robicie sobię lewatywę przed czy co?? I pytam na serio bo mnie już to od dawna nurtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimi2772
ja mysle że do tego trzeba się przekonać, jak dziwczyna nie chce to nie, ale jak nie ma oporów to czemu nie spróbować, a może się spodoba, niektóre lubią, niektóre nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Może I Lubię
Lewatywę możesz zrobić. Wtedy masz pewność, że nie będzie niespodzianek. Ale i bez tego jest ok, o ile nie masz problemów z wypróżnianiem. Tzn.jeśli krótko przed seksem byłaś w toalecie w wiadomym celu;) wtedy w ostatnim odcinku odbytnicy nie ma prawa znajdować się kał. On jest w dalszych partiach jelit. Na końcu przewodu znajduje się dopiero tuż przed wydaleniem. Jednak z nerwów różne rzeczy mogą się przytrafić. Ten rodzaj seksu jest dla dojrzałych ludzi, rozumiejących co to fizjologia. No i bliskich sobie. Na pewno nie dla wszystkich. I nie do zrealizowania, gdy jedna ze stron ma opory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aga_1983
Jeśli chcesz coś czego Twój facet Ci nie daje, mogę go zastąpić w pracy nad kakaowym oczkiem - uwielbiam ten sex mgr Ruffi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annka 1234
hmmm wez wystaw tylek ..... rozchyl mocno nogi ... niech ci zasadzi /.... bol szybko minie potem przyjemnosc... ale najpierw zjedz grochowke i sie dobrze wysraj :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że odbyt nie jest przeznaczony do takiego rozpychania. Oprócz tego- jest - niezależnie od lewatyw, mycia, srycia - miejscem pełnym bakterii i generalnie - niezbyt czystym biologicznie. Inaczej człowiek nie srałby, a gówno nie śmierdziałoby tak strasznie. Odbyt to kraniec destrukcji - dalej już z gówna nic nie wyciśniesz i dlatego spada wówczas do kibla. Anal bardzo często wiąże się z mikro-uszkodzeniami skóry, śluzówki, co może prowadzić do rożnych schorzeń późniejszych. Poza tym - kto uprawia długotrwale anal (biernie),istnieje duże prawdopodobieństwo, że w późniejszym wieku będzie niestety musiał chodzić z pieluchą. Sorry Gregory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbowałem
no więc wysrałem dobrze dupę , wymyłem ją pod prysznicem na siedząco żeby konkretnie wyczyścić . potem nawilżyłem palca żelem i włożyłem głęboko , wyjąłem , powąchałem, - .....................qrwa !!! jaki smród !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asolka
ostatnio przy jednym podejściu orgazm mialam 3 raz :)) polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia11111
Jejku nie przesadzajcie z tymi gejami i tym jaki to straszny jest seks analny. ja oczywiście na początku też miałam opory jak mój narzeczony mnie przekonywał ale pewnego wieczoru stwierdziłam, że ufam mu na tyle, że mogę spróbować przecież nie robię tego z obcym człowiekiem tylko przyszłym mężem i jak coś będzie nie tak to przestaniemy, I okazało się, że nie bolało i było super ale akurat wtedy mieliśmy kilkudniową przerwę w seksie i może dlatego byłam bardzo rozluźniona i mnie nie bolało bo jak wcześniej próbowaliśmy to był ból i przestawaliśmy. Więc przede wszystkim dziewczyna musi być rozluźniona bo w stresie jest spięta i nic z tego nie wyjdzie. I nie piszcie, że jestem zboczona - bo jestem normalną dziewczyną a dopóki się nie spróbuje to nie można wydawać opinii. A co do tego, że to jest obrzydliwe to przepraszam a seks oralny przecież oddajemy mocz a potem te miejsca liżemy to też powinno być obrzydliwe. A nie jest i sprawia nie małą przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbowałem
no ale, żeby być uczciwym, to musze dodać, że bylo to bardzo przyjemne doświadczenie, które z przyjemnością za chwilę powtórzę, hmmmmmmmm i palec jakby mniej śmierdzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja tak
a ja mialam tak, ze nigdy nie chcialam...az tu ostatnio, podczas igraszek wziela mnie ochota, zeby sprobowac i bylo super! oczywiscie po wszystkim zawstydzona spytalam, czy sie nie ubrudzil, ale maz z duma stwierdzil, ze czysciutki jest ;D za drugim razem pytal w ktorej dziurce sie aktualnie znajduje, poniewaz stracil orientacje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja tak
a najdziwniejsze jest to, że zadał mi to pytanie kiedy mu własnie obciągałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma88
Uwielbiam analka! Najbardziej na jezdzca,mam wtedy meega orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie do swojej kochanej ze mam taki pomysl zeby sprobowac a ona ze niechce i ze to niefajnie i zawstdzona i wogole W koncu sie zreflektowala i mowi mi jak jestes taki cwaniak to daj ja ci palca zapakuje w kakao i myslala ze wymiekne, a ja mowie to wsadzaj I okazalo sie ze jest fajnie ale mi.... Niezbadane sa wyroki boskie Jej sie sodobalo tez wtykanie paluchow i teraz sama bez proszenia leci po lubrykant Mam nadzieje ze sama tez da sobie tak zrobic dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor duplo
sram na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor duplo
nic na chama,to też szparka wysrana i mniejsza.kicia dopóki masz orgazm to wszystko git,bo facet ma go zawsze.ale wqrwia mnie kiedy kobieta go niema.wpólny orgazm jest odpowiedzią na shit.no i git szukać sposobu a nie powodu.wiem,że nigdy po analu nie można pakować go do myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym Wy tu prawicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylek mam do srania a nie do bzykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spinajcie pośladów tak, każdy lubi coś innego. Trochę tolerancji :) Ja tam lubię seks analny o! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze chciałem tego spróbować ale jakoś partnerki takie trafiałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×