Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Want.......któremu dała a który nie chciał?

Polecane posty

Gość gość

dawała każdemu za 2 zdania ładnego pisania:D za 5 ładnych zdań zakładała temat o nim:D czy tylko ja jestem jedynym facetem z F8 któremu nie chciała dać? czy jestem za mało patologiczny i psychopatyczny jak Wilk i Widmo by zasłużyć na zrobienie lodzika przez Want? czy moje wiersze są bez rymu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego ją chcesz skoro ona Cię nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z nią tylko flirtowałem ale szybko się wycofałem poznając kim jest a raczej jaka jest łatwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego piszesz o niej źle skoro sam się wycofałeś i jej nie chcesz? Daj jej spokój :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za ładne pisanie. :O Co za próżne babsko. Chłopaku otrząśnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz ci Smofciu nie wystracza starcza , sucha i pomarszczona pipa poes? lizesz ta sucha skwarke tylko dla zapasow alko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteście żenujący, zachowujecie się jak c***y, a nie faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod jakim nickiem teraz pisze krwista pomarańcza i ajgor? wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want jesteś miła i prosta kobieta daj żyć nie każdy lubi nachalne proste kobiety i musisz z żyć i daj żyć innym tylko tyle albo aż tyle przy twojej bytności na f8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krwisty pisze jako gośćWawa:) identyczna mameja i flaczysko:( ajgora nie kojarzę chyba że jako pomarańczowy kokuś pisze u ciotek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś pudło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:00 Kogo to obchodzi ? Zabierz rumieńce i razem z Wandzia spać ale wy jesteście głupie i jak strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyj i daj żyć innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof to ty założyłeś ten durny temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyny facet któremu Wandzia nie dała to Smofciu:( teraz się mści na niej od kilku dni alkoholowa miernota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
Tylko (nie)grozny jeden osobnik mial motywy aby dopuscic sie takiego sкurwysynstwa. Szukasz psychotycznych ? -udaj sie na patrzonko do puchy tam leza nawet za kilka łbów, albo lepiej nie bo zakreca cie jak sloika. Uwazaj zebym cie nie zjadl, bo mozgi i potrawki z grasicy sa smaczne podobno. A teraz udowodnij, ze to nie ty. hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobieta której brakuje prawdziwego uczucia i ciepła i nie potrafi sobie z tym poradzić, dajcie Jej spokój, niech znajdzie to czego Jej potrzeba w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwe czyste uczucie, to marzenie wielu kobiet, ale nie spekulujmy czego Want brakuje, badz nie brakuje bo nie wiemy jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciał to każdy który zagadywał a dała tylko tym którym chciała i tyle i teraz zaprzeczajcie mężczyźni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że niejaki gruby pedzio o pseudonimie Smof nie ma co robić.... trzeba będzie się zainteresować twoim ip i poszukać troszkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu załóż mu teczkę ubeku p**********.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want jest tu od czerwca na tym nicku i przyznam,że gorszego dna tu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jakie ty masz want parcie na k******sy olałaś swój temat i mierną Sakurę by poczuć sie znowu doceniana przez kutachy na twoim temacie już nikt cię nie adorowałściema że niby randka w weekend weekend się zaczął a ty nadal szukasz k***sów dla swojej odepchniętej przez wszystkich pipy na forumie ilu ich było co cię olali? Zimny, Ajgor, Piorun, Krwisty, Gość było tu dużo desperatek ale ty want to me k***sior przebijasz wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurfa a tu co film kręcą że takie zebranie. Stado impotentów emerytów całą noc się zastanawia jak uprzykrzyć życie fajnej samicy. I tylko skaczą z tematu na temat ale wciąż marzą o niej aż bidna pewnie usnąć nie może bo jest w tylu głowach. W waszym wieku to już tylko spamowanie zostało. Komu dała, temu komu chciała. Na pewno nie impotentowi bo co by z tego miała? A może jest dziewicą a wam ch*j do tego. Kurfa wyjdzcie na ulice to może w końcu was piertolnie jakiś samochód co by nam tu było lżej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty idź wyrzuć śmieci i wyprowadź psa. Zrobisz przynajmniej coś pożytecznego a nie tylko ERO i szarpanie druta pod posty jakiejś desperatki olanej przez wszystkich facetów za swą dwulicowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
want to want me 2015.07.20 Dobra naprawdę mam gdzieś co goście o mnie myślą. Napiszę tyle, że tym tematem staram się walczyć, mogę tylko tyle dodać, że zależy mi cholernie na drugiej szansie, jeśli ja dostanę nigdy jej nie zmarnuje ani nawet na sekundę. Bardzo dziękuję czerwonej want za mile słowa do nas obojga i wiarę w nas - no tylko przez moją głupotę tych nas cokolwiek miałoby to znaczyć juz raczej nie będzie smutas.gif Następnego dnia zapomniała o kolesiu i pobiegła do tego drugiego. Cała Wandzia o niewielkim móżdżku :) Aktualnie leci na Widmo bo jej pocukrował że jest silna, inteligentna, niezależna i wogóle :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×