Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MILKKA

WARGI sromowe a STOSUNEK

Polecane posty

Witam! Mój problem polega na tym, że kilka lat temu po masturbacji zwiotczały i powiększyły mi się wargi sromowe mniejsze i łechtaczka wydłużyła się. Nie jest to znaczne powiększenie, wargi nie wystają na kilka cm poza wargi większe, jak to jest u innych kobiet, a niektóre z nich piszą, że im one nie przeszkadzają ( mają je od zawsze i może się przyzwyczaiły ). Odkąd to mi się stało jestem ZAŁAMANA i bliska OBŁĘDU. Nie mogę siedzieć w obcisłych spodniach - czuję wtedy okropny ucisk, ból warg i ból, pulsowanie łechtaczki. Mam także ciągłe podrażnienia tych okolic, a kiedy noszę wkładkę higieniczną, to czuję jakbym miała pieluchę. Mam 27 lat, niedługo czeka mnie praca, co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie do wszystkich kobiet, które współżyją ( ja jeszcze nie ). Czy też zauważyłyście, że wasze wargi i łechtaczka się "zepsuły" tak jak u mnie i jak sobie radzicie w życiu codziennym, czy chodzicie w obcisłych spodnich ??? ( przecież po ulicy w większości chodzą kobiety w okropnie obcisłych spodniach ) BARDZO PROSIŁABYM O ODPOWIEDŹ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno : nie wyobrażam sobie chodzenia w pufiastych spodniach, ani spódnicach zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdura
od onanizmu nic sie nie powieksza ani nie wiotczeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a własnie że
od masturbacji sie tak dzieje! mi powiekszyly sie wargi ale zewnetrzne i lekarz powiedzial ze to od masturbacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Bycie kobietą upoważnia do chodzenia w sukienkach i spódnicach, a nie do narzekania na ucisk w obcisłych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enp1
Jak myslicie, czy moja dziewczyna czesto sie masturbuje? Bo ma duzego motylka mimo swego mlodego wieku i czesto chodzi smutna i zła, myslicie ze masturbacja moze byc tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enp1
Dziewczyny, wypowiedzcie sie jesli cos w temacie wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby chłopakom od masturbacji rosły penisy i jajca, to mając wiek średni wlekliby je po ziemi. To o czym piszesz jest niczym innym jak cielesnym dojrzewaniem (masturbacja też wynika z dojrzewania0 i wraz z uaktywnieniem się hormonów rośnie tyłek, cycki, wagina i dostajesz kobiecą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Prosiłabym o poważne wypowiedzi, moje były prawdziwe i poważne. Co do masturbacji, nie miałam poczucia winy, aż dotąd kiedy to wszystko mi się powiększyło i nie robię już tego kilka lat. Chciałabym się od was dowiedzieć jeszcze czegoś więcej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikusia 1921
Odnosnie ostatniej wypowiedzi, chyba prawdziwej. Bo z tą masturbacją jest tak: dziewczynom od masturbacji rośnie łechtaczka i wargi sromowe większe i mniejsze, a chłopakom na odwrót penis się pomniejsza. Wyczytałam, to w tygodniku (nie pamiętam nazwy) w której wypowiadał się lekarz seksuolog-urolog na pytanie czytelnika o ten problem masturbacji u dziewczyn i chłopaków. To jest chyba z logicznego rozumowania prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do AWERY: Czy Ty też od masturbacji masz te motyle i czy nie przeszkadzają ci podczas siedzenia itd. ? Ja rozumiem te wypowiedzi JAKIEGOŚ TAM FACETA, ale moje wargi zawsze wracały do stanu normalnego, a któregoś razu tak już zostały. I nurtuje mnie bardzo to, czy u kobiet, które współżyją też te wargi są powiększone? Wypowie się ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wypowiem: Przewinęły się w tym temacie i wypowiedzi mądre i głupie. Piszesz, że masz 27 lat i kilka lat temu powiększyły ci się wargi sromowe i łechtaczka. Wygląda na to, że było to związane właśnie z twoim naturalnym rozwojem – dojrzewaniem. Nie wiem, czy kończysz masturbację orgazmem czy nie, na to pytanie nie odpowiedziałaś. Ale nawet gdybyś nim nie kończyła, to i tak powiększenie wynikające z przekrwienia minęłoby po kilku godzinach. Napisałaś w ogóle, że tak się przestraszyłaś, że masturbacja ci zaszkodziła, że już od paru lat się nie masturbujesz, mimo, że seksu nadal nie uprawiasz? Dobrze zrozumiałem? Jeśli tak, to naprawdę niepotrzebnie sobie tego odmawiasz moim zdaniem. Co do przyczyny powiększenia się warg sromowych, to mogłaby to być masturbacja ale gdybyś regularnie podczas masturbacji jakoś naciągała te wargi sromowe? Robiłaś tak? Jeśli nie to naprawdę najbardziej prawdopodobne, że to po prostu Twój normalny rozwój. Te „inne kobiety” o których pisałaś, że „mają tak od początku” to nie prawda i nie możliwe. Ponieważ, żadna mała dziewczynka nie ma tak rozwiniętych narządów rozrodczych. U każdej kiedyś ( wieku kilkunastu- dwudziestu paru lat) narządy te ukształtowały się. A potem z wiekiem, podczas starzenia ulegną jeszcze większemu zwiotczeniu i powiększeniu ale to dopiero po 40, 50 roku życia lub jeszcze później. Wypowiedź którejś osoby, że masturbacja zwiększa wargo sromowe a zmniejsza penisa to kompletna bzdura. Najczęściej nie wpływa w żaden sposób na wielkość. Chyba, że ktoś naciągałby regularnie penisa lub wargi sromowe. Wtedy skóra by się wydłużyła. Zastanawia mnie jak to się mogło stać, że zaobserwowałaś tą zmianę po jednym razie. Może po prostu wtedy zauważyłaś proces, który przebiegał tak naprawdę dłużej? A może powinnaś się z tym udać do ginekologa, bo może to nie sama wielkość ale np. masz jakąś opuchliznę, np. jakieś uczulenie? Wspominałaś o bólu. Powiedz jeszcze w jakim wieku zaobserwowałaś to powiększenie i czy byłaś już z tym u ginekologa? Mam nadzieję, (choć pewnie to płonna nadzieja…), że ten kompleks (zupełnie niepotrzebny) nie jest przyczyną, że wciąż jesteś dziewicą? Bardzo serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz racji
Gdybyś pomyślał logicznie, to coś prady w wypowiedzi Pikusi jes, był ta ki nawet filmik w necie., jak kobieta przyłożyła przysawkę do swojej brzoskwini, to jej się wargi tak powiększyły, ze mogła sobie trzepać. A odnośnie pomniejszenia u mężczyzny, to byłyb wypowiedz mężczyzn, ze miałem wielkiego, a teraz mi zmalał zaznaczył, że w młodych latach się masturbował. Wodpowiedzi urologa i sekuologa była jednoznzcznz, że powodem mogła być masturbacja. U nas pacjenci NIE przyznają się do spraw wstydliwych. Gino jak się pyta kobiety, czy pani pali, to odp. tak ale mało, a w rzeczywistości to ok.100 szt. dziennie. PYTAŁ SIĘ DLATEGO BO ZOBACZYŁ ZMIANY NA SZYJCE MACICY NOWOTWOROWE. taka jest szczerość pacjenta do lekarza. Jak możesz wykładać swoje wywody jak 25 lat baby nie miałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARU
Nie mogę się zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog amator
no musiałbym to obejrzec dokładnie. Przy okazji może cie rozdziewicze...co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam od zawsze dużą c*pke z wystającymi wargami i jakoś mi to aż tak nie przeszkadza. Fakt, że nie nosze stringów bo wtedy mi wszystko wystaje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosssik
Wow! Aż takie są duże? Uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam ogromny kompleks związany właśnie z wargami, nie wiem, prawa wystaje może 1 cm do 1,5 cm. To jest po prostu straszne. Jestem dziewicą, bo nie mogę się przełamać kiedy ma dojść do zbliżenia, chyba boję się odrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktossik
No wiesz- mi to się bardzo podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerost łechtaczki i warg może być spowodowany braniem sterydów i tym podobnych środków dopingujących ( np. kurczaki są hodowane na sterydach) zobacz panie które ćwiczą kulturystykę czy sportsmenki (zwłaszcza z byłej NRD) mają również przerost narządów. Może brałaś jakieś leki etc. Masturbacją to straszono w XIX wieku i opowiadano różne głupoty,które jeszcze funkcjonują w społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi77
Piękne są takie wargi faceci lubią je cmokać i nie przejmujcie się kobity tymi sprawami nie żałujcie tylko dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od masturbacji mogą powiększyć się wargi. Mi się rozciągnęły i pomimo bardzo młodego wieku wygląda to strasznie. Są duże, długie i czerwone. Potwornie się boję pierwszego zbliżenia, boję się reakc***artnera, mineta nigdy w życiu nie będzie miała u mnie miejsca. Czy można to jakoś zoperowac?, boję się też 1 wizyty u ginekologa, jak mu to wszystko wyjaśnię? Że intensywnie masturbowalam się od najmłodszych lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem co osoba przede mną. Mam dopiero 16 lat i od jakiegoś czasu zauważyłam, że moja prawa warga się wydłużyła... Boję się mojej pierwszej wizyty u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale nie jestem jakąś dziwką która robi sobie nagie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×