Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze foty i privy

Polecane posty

Gość gość

Były pokazywane i udostępniane przez Madzię Rozumię 78 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jej robota:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zawsze zwalała na innych.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wypierrtalaj hejtowac Awarię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve - czemu Ero kojarzy Ci się z kupą? :-) Aż taka zboczona jesteś? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ciekawi dlaczego to co robią Muszka, Magda i Eve jest prawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo one mogą uprzykrzać życie innym, a ty nie. Kiedy zrozumiesz? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę jeszcze raz: nie znam Magdy prywatnie. W ogóle. I proszę mnie osobiście nie mieszać w żadne brudy dotyczące privów :O Ulubiony tu "rzyg" na próby oblepiania mnie (i CiZi, Wadi i Muszki) takim syfem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dystans:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha nie jest święta i ty nie jesteś.rzyg. RZYG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyzywałyscie nikogo? usmiech.gif nigdy? Nie obrażałyście, nigdy? Nie było pustych oskarżeń, nigdy? A w woli jasnośc****isanie oszczerstw z niebieskiego niczego nie zmienia. Obrażanie to obrażanie. I zapamietajcie sobie to raz na zawsze, nick nie jest usprawiedliwieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam dystansu do privów. Dla mnie to rzecz nietykalna. Rzygajcie na zdrowie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyzywałyscie nikogo? usmiech.gif nigdy? Nie obrażałyście, nigdy? Nie było pustych oskarżeń, nigdy? A w woli jasnośc****isanie oszczerstw z niebieskiego niczego nie zmienia. Obrażanie to obrażanie. I zapamietajcie sobie to raz na zawsze, nick nie jest usprawiedliwieniem. x gość wczoraj Ciotki nigdy nikogo nie hejtuja, nigdy nie są agresywne, nie zaczepianą innych, nie chodzą po tematach żeby kogoś wyzywać. Kto jak kto, ale nie ciotki. Są święte spioch.gif To wszystko co czytaliście się wam przyśniło spioch.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mid daj spokój przecież to nie ma znaczenia.Parę osób potrzebuje wody na młyn i już niech ma. Abstrahując od tego autor nie ma nawet odwagi się podpisać zwracając się do Magdy na forum z teoretycznie cytowanym mailem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mój dobry duch... ;) Masz rację, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi te osoby nie pokazały zdjęcia osobiście ale dzięki Madzi mam foty Słodko Winnej, Sunny Day, Wilka:-D Tabasko i Koke:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powiesz jak wygląda Tabasco SW i Sunny to uwierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wam to? Magda się wkurzy i poleca serio foty i privy, opisze każdego i to co pisaliscie o zdjęciach nie wspomnę. Dajcie już spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dzień dobry Doszły mnie słuchy od ludzi, że siedzisz cały czas na forum i srasz po mnie. Więc uprzejmie cię informuje. Jeżeli nadal w omamach będziesz mnie wyzywał od cweli,transow, zastraszał to zgłoszę to w końcu tam gdzie trzeba. Mówiłam ci kiedyś przez telefon że mam szwagra w policja mój mąż jest śledczym. Nietrudno ustalić IP i lokalizacje. Co ty myślisz że na idiotkę trafiłeś? Ze jestem ślepa weź ty się za robotę bo wstyd mi za ciebie. Bez odbioru. x Madzia- prosiłem już ostatnio - odpie**olsięw końcu i nie pisz do mnie więcej, a jak masz jakiś problem to załatwmy to tutaj! Przyj**ataś się i nie chcesz się odpie**olić od dłuższego czasu. Oskarżasz też innych ludzi nie mając dowodów... (pewnie wiesz o co chodzi i o kogo?) Ja na to ch*j kładę bo nie mam z tym nic wspólnego, ale myślę, że Ty i Twoje chore towarzystwo powinniście się leczyć na głowę? @ Albo ch*j tam, nie leczta się- debile też są potrzebni. @ Jak masz jeszcze jakiś problem to pisz tu i najlepiej po weekendzie. © Rozumiesz? Pewnie jak zwykle - ni ch*ja @ Zawsze byłaś tępa i żadne tłumaczenia nie pomagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to zrobi, to jej dane przecież też pewnie polecą w odwecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda zrobiła podszyffffa krusowej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midsummer waruje jak su/ka bo się boi ujawnienia privów jak ognia... obiecuje ci moja droga że niebawem wyjdzie jaka jesteś dwulicowa i dlaczego tak zaznaczasz ciągle że ujawnianie privów to zuo Ale wszystko w swoim czasie, pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech wkleja ja się nie wstydzę a ona ma czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiacie taplać się w szambie,prawda? bez tego dzień jest stracony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy jest taką pissda żeby priva zdradzać w odwecie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodko Winna, kręcone, kędzierzawe czarne włosy, małe piersi, kiedy się śmieje ma w policzkach wgłębienia. Sunny Day nie bardzo pamiętam:-D Przez przypadek usunęłam, ładna szatynka/ ciemna blondynka Tabasko brunetka, duży biust, ładna kobieta. Koke obcięty na krótko blondyn, przyjemna twarz, bardzo ładne usta i owal twarzy . Wilk hi hi postać nieciekawa, chudy i rudawy :-D Muszę przyznać że Słodka z Koke pasowali do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Midsummer waruje jak su/ka bo się boi ujawnienia privów jak ognia...spioch.gifobiecuje ci moja droga że niebawem wyjdzie jaka jesteś dwulicowa i dlaczego tak zaznaczasz ciągle że ujawnianie privów to zuoAle wszystko w swoim czasie, pausta.giflapka.gifxI tu Ci nie pójdzie, nie z tej strony :) Doskonale wiem, z kim privuję i za te osoby ręczę :) Dawaj maleńka, nie krępuj się, no już! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pamiętaj, że mi obiecałaś :) Więc czekam, nie zapomnij spełnić :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swoim czasie pani zdystansowana,cierpliwości.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, i jeszcze zdjęcia wklej :)Kula w płot. Idiotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×