Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GorzkaPomaranczka

Ważę prawie 120 kg, a on zdradza żonę ze mną...???

Polecane posty

Gość GorzkaPomaranczka

hm...tak sie zastanawiam...jestem kochanką od paru miesiecy.Jego żona jest śliczna, zgrabna, inteligentna.On przystojniak, pracujący na dobrym stanowisku, do tego prowadzący własną firmę. Ja waże 120 kg, mimo, że jestem wysoka to nie zmiania faktu ze moje ciało nie jest atrakcyjne...On przyjeżdza do mnie 2-3 razy w mieciącu...400km... Kurczę...skoro zakochał się w żonie to nie rozumiem...Kochanki zawsze są klasyfikowane jako wyrachowane, ponętne, seksowne... ja dopiero przy nim zaczynam czuć się atrakcyjna (chociaż daleko temu do prawdy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorzkaPomaranczka
Tylko mnie zastanawia...On ma 35 lat...zawsze miał szczupłe, zgrabne dziewczyny,żona prześliczna i co...zachciało się mu urozmaicenia? Mamy fenomenalny seks,świetnie nam się rozmawia.. Chodzi mi o to, że kazdy z nas ma jakieś preferencje.Jakiś gust.Wiem, że gusta się zmieniaja, ale ja waże ok 60kg wiecej niż jego żona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorzkaPomaranczka
Jesteś mężczyzną, tak? Co Tobą kierowało jeśli mogę zapytać...staram się to sobie jakoś wytłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorzkaPomaranczka
hm...w każdym razie dzieki..jakoś sobie to wymyśle..albo już lepiej nie myślę i idę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz wzrostu pomarańczko
jak z 190 to nie jest aż tak duża ta nadwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie jestem niczyja kochanka
ale waze 80 przy 160 cm i zakochal sie we mnie najpiekniejszy facet jakiego w zyciu widzialam, do tego ustawiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzka! Tylko się ciesz i rób mu dobrze albo jeszcze lepiej! Faceci mają różne odchyły. Akurat tego podniecają ogromne samice. Jest słodko i będziesz to wspominała przez resztę życia, że TAKI men jeździł 2 x 400 km, żeby się z tobą seksić. Za coś takiego wiele kobiet z nadwagą sprzedało by duszę diabłu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam z Lublina 2345
Do autorki - normalna sprawa. Kobieta może być gruba i nie atrakcyjna ale jest INNA niż żona i to własnie nas facetów kręci. INNA. Żona może by modelką ale po jakimś czasie zawsze jest ochota na INNĄ choćby grubą i niespecjalnie ładną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh ale prowo - ja gruba ona sliczna a ***** mnie :) pomazyc sobie mozesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacunia
Ja uwielbiam takie kobiety i mimo że jestem podobno dość przystojny (nie moja opinia)szczupłe koleżanki zawsze dziwiły się że wolę pulchniejsze.Oczywiście oglądam się za szczupłymi i zgrabnymi ale bardziej pociągają mnie puszyste .Ja chętnie poznałbym taką kobietkę z Kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie pytam jak mozna zapuscic sie do 120kg??jak serce nie wytrzyma to zostanie z zona.Oby ciebie nie zdradzano ...o ile nie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezła historia , weź się za siebie żebyś nie miała problemów zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokie cisnienie,cholesterol,serce wysiadzie...Gdzie twoja klasa honor i godnosc???jak zonka sie dowie to wez go sobiemJestescie siebie warci... Zlo wraca ze zdwojona sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi pytanie :):) dajesz mu d**y jak chce kiedy chce , wali cie we wszystkie otwory, robiac sobie dobrze i ma w d***e twoje orgazmy ma zabawke do spuszczania sie a zonka pewnie chce zeby ja piescic i kochac ot cale wytlumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym sie szczycisz??Zes sie spasla do takiej wagi???ze zonaty leci na Ciebie??bonkawaler raczej nie:-( Zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może powód jest banalny
Może żona nie chce się zgadzać na to, na co ty się zgadzasz? Przecież o tym tu się pisze w co drugim wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacunia
Ale pierdzielicie ,zapuściła się,padnie na serce .A może gościa pociągają takie babki (mnie też) i po prostu w końcu znalazł taką .Co do wyglądu to popatrzcie na siebie .Nie wszyscy są piękni i młodzi a jak są to nie wszystkie,wszyscy mają duży biust zgrabną pupę dużego wacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocaine92
GorzkaPomarańcza - ciekawy temat, choć trafiłam przypadkiem. Jestem w podobnej sytuacji, ważę trochę mniej ale też mam sporą nadwagę, nie wyglądam jak miss, nie mam płaskiego brzuszka, wąskich bioder ani smukłych nóg a mimo to koleś który spotyka się już z kimś przyjeżdża do mnie na seks. To raczej tylko mój f**kfriend bo oprócz łóżka nie dogadujemy się w ogóle (swoją drogą, dlaczego frajerzy pieprzą się najlepiej? :/ ) W każdym razie mówi że seks ze mną go bardzo jara, że jestem śliczna i że z czasem zaczął mieć problem ze stosunkami z nią... ciężej mu się podniecić, ciężej dojść, ciężej o jakąkolwiek przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci czasem maja ochote na golonke..bo ile mozna jesc schabowego..To zawsze cos innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipotetyk
Ja sądzę że ta jego "modelka" w ogóle mu nie daje albo wcale nie jest taką modelką jak on opowiada. Znam taki przypadek. Koleś ***** co się da i na drzewo nie spier***** a że przer***ał już wszystko co się dało w okolicy, to poszerza kręgi poszukiwań. Może ten twój amant po prostu ma fajne auto i lubi nim jeździć szybko i daleko i 400km to nie jest dla niego problem, albo zależy mu na dyskrecji i 400km wydaje mu się bezpieczną odległością. Albo żonce mówi że w delegacje jeździ i ma alibi. Albo faktycznie ma jakiś biznes w twoim mieście i jesteś miłym dodatkiem do delegacji na koszt firmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po prostu potrzebował odmiany. Ja się cieszę że moja żona nie ma nadwagi ale do seksu nie gardziłem i puszystymi. Ale sugerowałbym dietę choćby ze względów zdrowotnych. Swoją drogą szanuj się kobieto. To że masz nadwagę nie znaczy że jesteś gorsza i nie możesz znaleźć sobie wolnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko wygląd się liczy pamiętaj Kochana -jego żona może i jest marzeniem każdego samca ,ale możliwe że jemu się znudziła,albo mu nie daje,albo też go zdradza z jakims pulchnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChudyJanusz
Ruchanego ciała nigdy za wiele Kappa , PS:Schudnij bo aż oczy w szczypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwrrrrrrrrrrr
No to z***biscie... Teraz naewt o grube i brzydkie bede zazdrosna! Ku#wa faceci sa popiertoleni w tych swoich odpalach! Szynka i w kaloryfer a nie sie puszczac z hamburgerwomenami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×