Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joasiaaa19

Wibrujące jajeczko

Polecane posty

Czy ktoś już używał to urządzenie, jak to działa, gdzie można kupić, może ktoś sie podzieli swoimi doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o coś ciekawego
też chciałabym wiedzieć co to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozpalony buchaj
Popytaj w seks budach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za reklamę dziękujemy
owe jak już:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby było smieszniej takie wibrujace jajeczko czy tez kulki gejszy kupił mi kolega w Niemczech, kilka lat temu nie było łatwo trafić na nie w naszych seks sklepach :) Jest to świetny gadzet, dstarcza duzo radości a poza tym swietnie ćwieczy mięsnie Kegla a wiadomo że sprawny mięsień to i super seks :). Szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjaaaaaaaaaaa
A co ono dokładnie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fah
Joasia skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziecha
Mój chłopak kupił mi taką zabawkę i podkręca mnie przed imprezami a czasem nawet w trakcie. Jestem wtedy w super nastroju i zachowuję się tak swobodnie że aż się boję do czego mogę się posunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez myslałam
o takim jajeczku Tyle że ono mi się jakies takie małe wydaje. Czy są w różnych rozmiarach? , nie ukrywam ze nie mam pochwy dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gast
rozmiary troszkę się różnią, ale to nie takie ważne. Oprócz przyjemności stymulują wzmacnianie tam mięśni, co faceci doceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja solóweczka musiała być
zdecydowanie najlepsza ;) Ciekawi mnie strój pozostałych pań ;P Szkoda, że nie dałaś się namówić na uwolnienie swoich piersi...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez myslałam
Problem w tym ze mieśnie mam podobno dobrze rozwinięte, jestem, szeroka z natury. Miałam kulku gejszy i najzwyczajniej mi wypadały. Ginekolog mi powiedział ze mam pochwę szerną od przeciętnej ale w normie Dlatego pytam bo nie chce powtórki sytuacji A co do meskliej satysfakcji to mimo im mam dużą dziurę to żaden jeszcze nei narzekał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gast
po prostu kup i wypróbuj z kuleczkami niekoniecznie trzeba chodzić. Można np włożyć jadąc samochodem. z zaciśniętymi nogami chyba nie wypadną a będą fajnie bujać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko jeszcze przed tobą
:D Będzie niejedna dobra impreza, jak przypuszczam. Fakt, że akurat w twoim przypadku to nie byłoby takie zgrabne naturalne pokazanie - musiałabyś się "wydobywać" z Twojej kreacji. Zresztą takie piersi opięte delikatnym materiałem i nabrzmiałe są nawet bardziej sexy niż zupełnie nagie :P Na co dzień też zdarza Ci si zakładać coś odważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziecha
stringi i spodnie dokładnie opinające pośladki z wcięciem pomiędzy to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziecha
po zastanowieniu uważam jednak że takie ostentacyjne wyjęcie na wierzch to zepsucie napięcia. raczej przezroczystości, obcisłości i rozcięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz mieć zgrabną pupę
;) miło, że tak się ubierasz (cóż...lubię obcisłe spodnie). I racja - lekka nutka tajemnicy podnosi napięcie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a próbowałaś z taką
zabawką gdzieś w pracy, na uczelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat nie za bardzo lubie uzywac jajeczka do srodka. wibracja nawet ale nic szczególmego. ja uzywam akurat jajko do pieszczenia łachtaczki. jak sie juz wprowadze w miare wysoko to mój misiek wkłada mi swojego malucha albo kilka palców. wtedy to mam dopiero odlot. jak wkłada mi palce to masuje mi punkt G. poprostu opanowalismy juz metody na totalna jazdę. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj są dwa inne wibrujące jajeczka: http://www.skarbyafrodyty.pl/go/_info/accessories.php?id=444&item=2 (Rozmiary: długość 6 cm; średnica 3,5 cm) http://www.umagdy.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=66&category_id=16&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26&vmcchk=1&Itemid=26 (Wymiary jajeczka: długość 4,5 cm, średnica 3 cm) Pewnie trzeba skopiować linki i usunąć zbędne spacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpysia
Kupiłam sobie jajeczko i od tego czasu nawet nie chce mi się używać rąk. Kładę je na łechtaczkę i czekam na orgazm. Pierwszy, drugi, piąty, setny... 15 zł. na allegr, a tyle radości. Najlepiej stymuluje na najniższych wibracjach. Ja mam przewodowe i w niczym mi nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmaciej1983
Po datach widzę, że to stary temat, ale też bym tak chciał. Tzn. stymulować się idąc np. ulicą lub czekając w kolejce do lekarza. Jednak z racji tego, że jestem mężczyną mam bardziej ograniczone możliwości. Szukałem dyskretnego, cichego wibratora dla mężczyzn, ale, o dziwno, wibrator domyślnie jest urządzeniem dla kobiet. Jak ktoś mówi "wibrator", to tak naprawdę myśli o damskim wibratorze. Męskie są trudniej dostępne i chyba więcej kosztują. No i wydaje się, że trudniej byłoby ukryć go pod ubraniem (może pod dresami bądź pod luźną spódnicą by się udało). Wibrujące jajko jest o tyle ciekawe, że jest małe i może być na pilota. Nie wiem jednak, czy umieszczenie go w majtkach bezpośrednio pod członkiem zda egzamin. Chyba nie testowano tego na mężczyznach, no nie? A może jest tu mężczyzna, który stylumował swojego penisa takim gadżetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×