Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widmogeniusza

Polecane posty

Gość gość

czy kobieta? Do kogo będą pretensje o to, że dzieci nie mają co jeść? To mężczyzna ma coś z tym zrobić. Kobiecy tok rozumowania jest taki: "Najlepiej żeby odnalazł mnie przystojny, zaradny, sprawdzający się w każdej sytuacji facet i zrobił wszystko za mnie, przy jak najmniejszym wkładzie wysiłku z mojej strony". Kobiety to istoty bierne i bezużyteczne społecznie, które wciąż wyręczają się facetami, a przeszło 90% z nich nie byłoby w stanie naprawić przeciekającego kranu. Pragnę też zauważyć, że gdyby nie płeć męska to bylibyśmy dalej w epoce kamienia łupanego. Kto mi otwarcie powie i udowodni, że większość odkryć naukowych zawdzięczamy płci żeńskiej? Zaraz zacznie się pisanie o Marii Skłodowskiej. Świetny argument. Ja jestem w stanie podać w tym momencie z pamięci kilkadziesiąt nazwisk mężczyzn, którzy dokonali czegoś na polu naukowym. Do tego wejdźcie na pierwsze lepsze forum kobiece np: kafeterię i sprawdźcie co piszą kobiety o facetach z problemami. Zawsze to samo: nieudacznik, prawik, porażka, frajer itp. Np. laska potrafi założyć temat w rodzaju: "Facet, który po skończeniu trzydziestki nadal nie ma własnego mieszkania to przegraniec i nieudacznik życiowy". Ciekawe ile kobiet po 30 ma mieszkanie, którego SAMODZIELNIE się dorobiły. One nic nie potrafią zrobić samodzielnie. Oprócz makijażu. Cała odpowiedzialność i stres zawsze spoczywa na facecie i nie ma za to żadnej wdzięczności bo to jest jego zarzygany obowiązek, żeby robić kobiecie dobrze na każdym polu. Gdzieś to już widzialem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo Geniusza 2012.04.07 Tradycyjnie. Wybaczcie panie, ale uciekając od argumentacji i stosując bluzgi oraz podszywanie się pode mnie dajecie tylko dowód, iż jesteście zbyt tępe na dyskusję. Zresztą czego można oczekiwać od kogoś kto potrafi tylko się stroić i malować, by przypodobać się samcom? Znam waszą naturę. To mi starczy. Nie przeskoczysz tego tak jak 2 razy 8= 16 tak wasza sucza natura zawsze pozostanie sucza, a jedyne co będziecie miały na własną obronę to ataki ad personam, inwektywy i dyrektywy erystyczne bo ewolucja sprawiła, iż jesteście zbyt tępe by obalić normalną argumentację i udowodnić, że tak nie jest. X ja pierdl:classic_cool: to od ilu lat on tu siedzi i wyzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ma polskie znaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto to odkopał?:D😘 dajcie inne tematy wariata:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpiszcie sobie Widmo geniusza w wyszukiwarkę. Ma swój blog nawet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na demotach jak wyzywa od najgorszych i linki do kafeteri daje:P i ciągle huehuehue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jego dluga obecność te słowa i elaboraty mnie to śmierdzi Koke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy on pracuje i żyje jak cały czas tu siedzi od lat? Od rana do nocy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo Geniusza 2012.04.07 No bo faktem niepodważalnym jest, iż wszystkie(bez wyjątku) kobiety są dzi*kami oraz szmatami zdegenerowanymi przez ewolucję i wypaczonymi przez popkulturę. Kto tak pie*doli? Znajdzie się zajedwabiście dużo osób, które łykają ten tekścik z wnętrzem i zaj**iście dużo kobiet, które ów tani kit wciskają. Takie jest odwieczne prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo Geniusza 2012.04.07 przez was wyrachowane p***y muszę gwałcić swoją sunię Bekę bo nie mam gdzie się rozładowac!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangeline
Widmo geniusza i Widmo to NIE JEST ta sama osoba ułomy :O Rozmawiałam z jednym i drugim, zresztą wystarczy spojrzeć na styl pisania i najlepiej odczepcie się w końcu od nich obu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kogo się mamy odczepić? Niech on się otpiertoli od nas i ty też. Ofiara pedofilii zakładająca hejterskie tematy od lat wyzywa i oskarża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz poniżej poziomu pokaż Komentarz poniżej poziomu pokaż Komentarz poniżej poziomu pokaż Komentarz poniżej poziomu pokaż Komentarz poniżej poziomu X Tam też ma bany . Nie to nie jest Widmo, wcale :D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
# Widmo Geniusza 2015-06-01 19:10 Yyyy...np. kłamanie na każdym kroku, że liczy się charakter, wnętrze, inteligencja i bronienie tej tezy potokiem spazmów i wrzasków? To trochę wprowadzające w błąd, nie sądzisz? One w bardzo dużym stopniu pogłębiają tymi kłamstwami utrwalanie się tych niewłaściwych wzorców w facetach. Jak się od małego słucha od samych kobiet, że trzeba być mądrym, oczytanym i spokojnym, a przede wszystkim inteligentnym, a potem jarzy się, że coś jest nie tak, ale w dojrzałym życiu kobiety rzucają tymi samymi pustymi frazesami i kłamstwami w facetów, bo liczy się przede wszystkim dobre serce i charakter, a na bycie z recydywistą zawsze znajdzie usprawiedliwien ie. Słuchanie takich kłamstw z zewnątrz nie sprzyja uwalnianiu się od nieświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WidmoGeniusza 16 sierpnia 2012 19:39 Tak kochaaana aniu! Nazwałem wszystkie bezwartościowymi szmatami i nadal tak uważam. Nic tego nie zmieni. Będę to powtarzał zawsze i wszędzie, a mam do tego prawo( wolność słowa). Setki, tysiące, a nawet miliony postów mnie nie przekona. Nienawidzę was i tak pozostanie. Tłumacz mi na wszelkie możliwe sposoby, a ja postąpię po swojemu X to nie Kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangeline
Jesteście naprawdę tępi :( Dla przeciętnie inteligentnej osoby widać mnóstwo różnic w stylistyce ale nie będę kopać się z końmi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest i kolezanka Widmoka z jego tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odwa był jako Janko Ryzykant🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest widocznie inny Widmo który wyzywa po portalach od zer intelektualnych, szmat i tępych suk i "tamten"Widmo też daje linki do kafeterii ale to przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty, pozwól że spytam. Dlaczego nawołujesz i zachęcasz do gnębienia mnie, a nie tych wszystkich zamożnych, umięśnionych, tryskających testosteronem i wysoko sytuowanych społecznie oszustów, którzy wykorzystują kobiety na pęczki, i o których, jakby nie było, traktuje ten temat? Czyżbyś, pomimo faktu bycia przez takich właśnie samców alfa wykorzystywaną, nadal darzyła ich uwielbieniem, za to odczuwasz nienawiść do dobrego, spokojnego, miłego, kulturalnego chłopaka? Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem. Wypowiedź Janko Ryzykanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże to Koke i to mnie przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anko Ryzykant buquile (12.11.27 17:19): No widzisz, nawet nie umiesz nic nowego napisać, wymyśleć, nuda jak flaki z olejem. Te same wyzwiska, rechot, ta sama bida z nędzą. Dlatego właśnie oczekuję, że ty mi pokażesz, jak to się robi, to ty jesteś w tych sprawach ekspertem, a nie ja. Stanowisz dla mnie inspirację i motywację, jednak za prędko rezygnujesz, potrzebuję więcej twojej mocy! No dalej, szczekaj psinko, inaczej nie dostaniesz dziś kości z resztek obiadowych swojego pana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke, nie Koke, ale zyep konkretny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest Adam, człowiek o tysiącu nicków🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle lat na różnych forach zniszczyło mi psychikę. Dziwne, ze nic nie pisze o Klamnadzie pod innymi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On od 2012 roku pisze setki komentarzy na demotach ,czytam i oczom nie wierzę,szoke wiele wyzwisk, oskarżeń itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słodka zareczala ze to dwie różne osoby:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo widział Canade jak świnia niebo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez Wydmo nigdy nie klamie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×