Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

witajcie chcialam sie poradzic....

Polecane posty

Gość gość

już czasu nie cofnie niestety, jakiś czas temu zagadal do mnie koles znamy się z widzenia, on wyszedł z inicjatywa spotkania nie miałam ochoty ale z racji wolnego wieczoru i braku planow zgodziłam się, było fajnie nadawaliśmy na tych samych falach, calowal mnie no ok jesteśmy dorośli ja 26 a on 28 później pisaliśmy i wogole, i on chciał drugie spotkanko wiec no ok mysle co mi tam za 1 razem było milo wiec tez się zgodziłam na drugim tez mnie calowal, dotykal, piescil mi piersi, później wyszliśmy z samochodu, odpial spodnie był bardzo podniecony i wzial moja dlon na swojego członka, ok dalam ale zabrałam a on znowu i zrobiłam mu dobrze reka......... w sumie do dziś mamy kontakt, mowil ze mu dobrze było, przeprosil ze go trochę poniosło, ale ja caly czas o tym myslee, nie daje mi to spokoju zachowuje się jak dziecko przecież się nie puscilam nie zrobiłam nic zlego, miał ktoś z Was podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommmmmmmmmmmmmm
Jesteś singielką? Jeżeli tak, to nie masz się czym martwić. Szkoda tylko, że dałaś się zmanipulować. Powinnaś z nim poważnie porozmawiać. Jemu może chodzi tylko o sex, ale musicie to sobie wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×