Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Powoooooolny

Wjeżdżalnia

Polecane posty

Gość Powoooooolny

Spora część ludzi potrafi zwinąć język w rurkę: http://m.zapytaj.onet.pl/Category/001,001/2,27668131,Umiesz_zwijac_jezyk_w_rurke.html Moja żonka też tak potrafi i my taką jej rurkę nazywamy wjeżdżalnią. Wiadomo dlaczego. Mój hu‪j wjeżdża nią do jej buzi. No oczywiście, że rozchylając tą wjeżdżalnię w trakcie wjeżdżania do niej. Musiałby być grubości ołówka, żeby tak nie było. o Większość facetów w trakcie seksu pospiesznie dąży do wytrysku, jak pies który błyskawicznie łyka smaczny kąsek. Ja się smacznym kąskiem POWOLUTKU delektuję. o Wytrzeszczam oczy na swojego hu‪ja POWOLUTKU zbliżającego się do języczka. Prawie serce mi staje, gdy czuję i widzę pierwsze zetknięcie. Wcale nie dopiero przy orgazmie, ale już w trakcie POWOLNEGO wjeżdżania do buzi muszę tłumić swój skowyt, aby nie był zbyt głośny. "... dalej jest milczenie" o Na ero można poczytać najdziwniejsze dziwactwa. Jakieś lizanie stóp teściowej bez majtek w nylonowym fartuchu w windzie i podobne. O wjeżdżalni nie czytałem. Czy jesteśmy z żonką jedyni w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powooooolny
Znowu kłopot z linkiem. Dajcie w googlach "język w rurkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powoooolny
No i cytat przekręciłem. Reszta jest milczeniem The rest is silence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×