Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikamonika

wkurzają mnie jak jasna cholera

Polecane posty

Gość monikamonika

ludzie tacy ja większość forumowiczów tutaj!!jesteście beznadziejni::o za każdym razem gdy ktoś tu przedstawia swój problem który waszym zdaniem nie zasługuje na szczególna uwagę piszecie "wracaj do książek" "ale jesteś żałosna/y" "draże z biedronki" "porozmawiaj z nim szczerze"(ta rada jest najlepsza. głęboka w ch*j:o ja pier*olę nie mozna sie normalnie wypowiadać nawet na pozornie błahy problem. może dla kogoś innego jest to naprawdę ważna sprawa:o jak macie się wypowiadać w ten sposób to lepiej zamilczeć wogóle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha_
amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie masz rację moniko Ja szukam porady odnośnie cerowania starych skarpet a oni wszyscy odysłają mnie na zakupy do biedronki. Dziwni ci forumowicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi..........................
a mniw wkurzaja przede wszystkim wypowiedzi na tematy dotyczące dzieci planowanych i takich z przypadku..a szczególnie wkurza mnie jak jakaś paniusia co gówno wie upiera sie ze facet pewno nigdy by nie poprosił dziewczyny o reke gdyby nie ciąża.. i zgadzam sie że jak ktoś ma problem "sercowy" to rady typu.."szczerze porozmawiaj"..albo mówienie..on Cie juz nie kocha..pewno ma inną..itp.są poprostu do dupy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka z przecinkiem
ja nie koniecznie staram się pomóc innym. bo np. panienka, która pisze "nie rozumiem zupełnie, dlaczego wszyscy mają mnie za ślicznotkę, skoro jestem zwyczajną dziewczyną" udając fałszywie skromność, jest po prostu pusta. I takim osobom nie mam zamiaru pisać "porozmawiaj z nimi". Piszę jej po prostu co o niej myślę. to tylko jeden przykład tu są pustaki próżne a nie ludzie normalni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×