Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wrocław szukam kochanki

Polecane posty

Gość gość

Szukam tutaj kobiety, najlepiej mężatki, której zależy na dyskrecji oraz której, tak jak mi, znudziła się małżeńska wierność i rutyna. Preferowany wiek do ok 40 lat, ale może być też więcej, w miarę szczupła oraz pełna fantazji. Jeżeli szukasz wykształconego, stabilnego finansowo, żonatego mężczyzny do dyskretnej znajomości (najchętniej dłuższej) to pisz śmiało! Więcej informacji w prywatnej korespondencji. Czekam na wiadomość! kochanekwroc@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie umowie sie na kawe na dzielnicy krzyki ostatnio jestem przez meza zaniedbana tak jak byla moja mamaMoj maz ma juz 38 lat a ja ???? pare lat mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się na podanego maila, dogadamy się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tutaj żadnej chętnej Pani z Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ale mam meza i lekko puszysta pupe i male piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie brzmi zachęcająco ;) zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat i jestes zonaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28; tak, jestem żonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cie sklania do zdrady ?bo ja mam dosc czułych pieszczot i zwyklego sexu potrzebuje spelnienia moich fantazji a maz to taki mis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównie rutyna, której nie da się przełamać, a dodatkowo chęć spróbowania nowych rzeczy (na które teraz też nie ma szans)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie sa twoje oczekiwania czy fantazje ?lubisz ostry sex czy raczej spokojnie?a zona ile ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona starsza ode mnie, niedużo. Fantazji to mam dużo, ciężko tak wszystko wymieniać tutaj. Lubie i tak i tak, ale zdecydowanie brakuje mi teraz ostrego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jeden
Z wrocławia babki są najbardziej niewierne i mają wścieklice c_ipy. Nie wiem czy to kwestia wody czy powietrza ale coś tam wisi w powietrzu. jak się łajdaczyć z mężatkami to tylko we Wrocławiu. wiem to bo wśród znajomych stamtąd same zdrady i intrygi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez potrzebuje ostrego sexu a co bys chcial sprubowac ?to napisze czy to realne ja ci tez napisze ale moje to sa zboczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz, a ja takich nie spotykam... trzeba zmienić towarzystwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się na mojego maila podanego w 1 wiadomości, tam pogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jeden
a twój mąż taki misiek a liczysz że się nie domyśli że cos nie halo ? chcesz się pukać w dzień w czasie pracy czy w nocy ? masz już plan ? na żywioł to niebezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce sie pukac tylko kochac ostro a nie jak dwa misie planu nie mam a czy w dzien czy w nocy to bez różnicy byle ostro a to do kolegi na maila to troche za szybko napisz czego bys chcial spróbować moze anal co ?6/9no i mam taka fantazje ale ona pewnie sie nikomu nie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analu jeszcze nie miałem okazji spróbować, więc czemu nie, a 69 to pozycja obowiązkowa :) Kręci mnie też seks w miejscach typu przebieralnia: ostry, intensywny seks. To tak na wstępie. A jakie są Twoje fantazje? Ja jestem otwarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jeden
w pupę tez bardzo mi się marzy. żona w ogóle odrzuca wszelkie zabawy w tej okolicy. dziewczyny z którymi lądowałem w łóżku, zazwyczaj lubiły seks po bożemu ale wkładałem im palec w pupę - zawsze było mocniej. To unerwione miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie marzy pissing obustronny i ostry sex np.z Tobą a maz bedzie przywiazany i nawet nie bedzie mógł walic i moze bysmy go osikali i bys mu sie na buzie spuscil za kare a potem mi np.na pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mąż ma wiedzieć o takiej znajomości? Jako, że jestem hetero to jakiekolwiek zabawy w stronę męża odpadają, ale miedzy nami to ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na jego oczach aby wiedzial co to ostry sex co ?a co myslisz o pissingu ?i jakie masz dzikie famtazje ja tez jestem otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jego oczach może być, ale już bez tych dodatkowych atrakcji Raz się żyje, trzeba spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co bysmy robili i gdzie lubisz sie spuszczac ?zona pozwala do buzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie pozwala ani do buzi ani na twarz, a to lubie. Chętnie bym to zrobił na saunie, czy tak jak wspomniałem gdzieś w przebieralni czy też gdzieś w plenerze. Tego typu akcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×