Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 27.06.2015

Polecane posty

Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Cele Tematu: 1. Więz Erotyczna jako najwazniejszy element Milosci jak ja utrzymac na wysokim poziomie w stalym zwiazku. 2. Miliosc do Polski i obowiazki kazdego Polaka wobec niej jak walczyc z nieuchronna okupacja Rosyjska ktora nastapi jak padnie Ukraina ostatni Bastion naszej Wolnosci I NIepodleglosci 3. Biuro Matrymonialne WPNK dzieki ktoremu mozecie na ERO poznac kos z kim odnajdziecie milosc w realu Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Zasady na tym Temacie 1. Wilk rzadzi tutaj niepodzielnie jako Tworca Tematu tak jak w Prawie Wilka na ERO jest zapisane. 2. Obowiazuje koniecznosc posiadania stalego Nicka i Avatara jasno definiujacego plec. To powoduje ze ludzie zaczynaja brac odpowiedzialnosc za slowo i ilosc chamstwa spada wielokrotnie. Nick i Avatar maja wyrazac wasza sobowsc seksualna. Tak zeby na tym temacie Kobiety I Mezczyzni emanowali zmyslowscia i erotyzmem a nie byli obojniakami piszacymi z goscia. Wypowiedzi osob nie spelniajacych tego warunku beda ignorowane. 3. Obowiazuje wzajemny szacunek choc mozemy sie nie zgadzac w pogladach o 180 stopni ale wyrazamy to z wzajemnym szacunkiem dla siebie. 4. Jestesmy solidarni wobec chamskich atakow na ktoregokolwiek z uczestnikow WPNK. Czyli jesli jest chamsko obrazany to na wskazanie Wilka osoba obrazajaca jest usuwana z WPNK co w praktyce oznacza ze ignorujemy zupelnie jej wypowiedzi jakby nie istnialy. Wtedy wpis chama maja takie znaczenie jakby sam do siebie pisal maila. To jest jedyna skuteczna sankcja za chamstwo na ERO wdawanie sie wojenki slowne jest droga donikad i tylko zaburza Temat. Rozmawianie nadal z taka osoba jest okazywaniem akceptacji dla jej chamstwa wobec jednego z nas. PRAWO WILKA NA ERO 1. Na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca to on ustala jego: 1.1 Cele 1.2 Zasady 1.3 Klimat 1.4 Kto jest a kto nie mile widziany na Temacie 2. Nie pasuje ci Temat i osoba jego Tworcy to: 2.1 Szukasz takiego Tematu ktory ci odpowiada 2.2 Nie znajdujesz zakladasz wlasny 3. Jedna osoba jeden staly niebieski nick z ogolnie dostepna historia wypowiedzi. Zero pomaranczy i podszywow Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co małpujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Muszka Zanim skasuja zdazysz poczytac wiesz jacy oni sa szybcy z kasowaniem jak rzeczywiscie jest taka potrzeba:) Nie chce zasmiecac ERO mam skasowane wszystkie swoe tematy z wyjatkiem aktualnego. A istnienie starego ktory czasami zlosliwie jest podbijany tylko wprowadza w blad bo nie kazdy patrzy na aktualna date z boku. Nie nababalem sie bo znalem zawartosc procentowa alkoholu 60%:) Inni nie chieli wierzyc ze jest az tyle co mialo swoje zabawne zakonczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno śmierdzielu poszłaś ciągle sensacji szukasz zakłamana szumowino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super ten dialog wyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurfa, muszydło jak sie podlizuje wilczurowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciągle mnie interesuje dlaczego jestem małpowana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małpuję Cię, bo jesteś urocza, zabawna i podejrzewam, że wielkiej urody ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz zedytuj tekst;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że ja kobietą jestem;) W dodatku hetero;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się jakoś wspierać w tych ciężkich czasach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mucha nie grzeszy urodą niestety..inaczej nie spędzałaby tyle czasu tu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Akurat grzeszy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupotą grzeszy i zawstydza największych debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:05 morda pedofilko j****a ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.20 wklej swoje foto ocenimy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wilku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk rozmawiacie z pomarańczami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×