Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupaly 28.08.2015

Polecane posty

Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów miłości. Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Cele Tematu: 1. Wiez erotyczna w stalych zwiazkach 2. Milosc do Polski i jakie kazdy Polak ma wobec niej obowiazki 3. "Biuro Matrymonialne" na WPNK dzieki ktoremu mozesz na poznac kogos z kim odnajdziejsz w realu Milosc Zasady na WPNK 1. Wilka jako Tworca Tematu rzadzi tu niepodzielnie wyznaczajac 1.1 Cele WPNK 1.2 Klimat WPNK 1.3 Zasady WPNK 1. 4 Kto jest a kto nie mile widziany na WPNK 1.5 Temat tylko dla hetero 2. Wzajemny szacunek miedzy uczestnikami WPNK mozemy sie niezgadzac w pogladach ale szanujemy siebie nawzajem. 3. Wzajemna solidarnosc i lojalnosc w chwili chamskiego ataku trolli 5. Obowiazek posiadania Nicka i Avatara. Wszystkie osoby nie spelniajace tego kryterium beda ignorowane. Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Want Zakres tematyczny masz w celach tematu ale jak masz cos ciekawego z poza tego zakresu czy chcesz po prostu milo pogawedzic to zachecam:) Ja nie bede na biezaco uczestniczyl w zyciu WPNK ale mam nadzieje ze milo spedzicie tu czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha poczekaj teraz zastanawiam się jakie literki kryja się w miejscu gwiazdek, czyli jakie słowo miałeś na myśli, bo w sumie pasuje kilka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Want To ja edytowalem mialo byc pogadac o pier/do/lach:) Ale uznalem ze to slowo nie nalepiej pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ten temat od kilkunastu miesiecy likwidowany i zakladany na nowo jest o niczym hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale teraz jest Wandzia i będzie dyskutować. Jak zwykle trafiła w dziesiątkę z wyborem tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu będzie miał przejepane i nie jestem widmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!!!uwaga!!! użytkownik matuzalem0325 werbuje nieletnich chłopców na seks !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich Polaków co mają w d***e zasady Wilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"matuzalem0325 2015.07.06 ...witam z rana kawe już zaparzyłem, ale przydałaby sie raczej mrożona jakoś przeżyłem 4 osoby w mieszkaniu (w tym jeden rozkosznie piękny przedszkolak szwargoczący po angielsku" str. 89 Tytuł:zapraszam na kawke Autorka tematu: musarana matu 60l. ty zboczuszku zachwycasz sie przedszkolakami nono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich polaków co chronią pedofila matu :DxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedofilek matuzalem0325 nie ma tematu bo nikt nie chce z nim gadać i jest wielki ból dóópy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie niech kiszą sie we własnym towarzystwie z chorym widmusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robi na ERO 60 letni matuzalem0325 ? hahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
ladne miejsce.. zwierzak sie ucieszy :P:D .... chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo wydał ostatnio zarządzenie, że za każdy hejt odpowiedzialność spada na Matu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu psycholek ubliża sam sobie aby obciążyć widmo. matu,kafe już nie takie cyrki widziało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie piszcie ! uj z nimi bo szkoda Matu ! Czub widmuś trenuje socjotechnike. Żegnam chore wizje widmowe. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
to niby jak.. i dlaczego? a co ma matu do tego, ze przyprowadzam rano zwierzaka? chyba musi ktos serwowac kawe dla calego towarzystwa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fri, przeźroczyste widmowe czarne i mroczne wizje nikt nie rozumie. Chujek najlepsze laski podbiera. Jesteście siebie warci bo za takim czubem latacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie laski? Wandzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można sie śmiać z głupoty want,ale ciało ma z******te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
co mnie obchodzi jakis pan widmo, albo jego wizje? albo czy ja jakas najlepsza laska jestem? ... prosta kobieta ze zwierzakiem serwujacym gosciom kawe i tyle :) gdyby siersciuszek wstawal troche wczesniej, to bym nie musiala tak ciezko pracowac. myslisz, ze przyciagnac zwierzaka do domu jest tak latwo? wcale nie chce wyjsc z kurnika. musze mu linke na szyje zarzucac. myslisz, ze siersciuch ma zrozumienie dla tej calej operacji.. a skad... panisko spi, a zwierzak tyra.. :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa? W takim razie ma farta, bo z samym rozumkiem ciężko by miała w życiu. Ciekawe kiedy Wilk albo Widmo obrażą się na nią i wyrzucą z Kupały? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
i jeszcze pisze o sobie "gazda".. chyba gwiazda. EROgwiazda :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
eeee.. chyba nie wyrzuca. najwyzej siesciuszek da jej upomninie :) no wlasnie siersciuchowski!!! dlaczego do tej pory nie upomniales pana widmo za rozmowe ze mna? [strrrasznie wsciekly]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamował ósemkami ciotki, wyzywał że kobiety lecą na kase wygląd i władze samców alfa. Typek chwalił sie zaburzeniami,je psychotropy, pali konopie, rano wyzywa bo ma nadmiar testosteronu. buhahahahaha Wariat, kobiety lubią wariatów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×