Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paweł  Wilk

Wspolnota Polska Nocy Kupały

Polecane posty

Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Moi wielbicieli z Redakcji Kafe ktorzy sami uczestnicza na ERO i chcieliby byc gwiazdami ale niepotrafia wygrac w uczciwej walce z Wilkiem zablokowali mojego starego Nicka stad ten nowy :) Reszta bez zmian Wilk nie zmienil sie i nie zmieni ani namilimetr:) Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Wilk jest Wolny i szuka madrej i mocno erotycznej kobiety która zostanie jego zonausmiech.gif 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Tutaj rzadzi niepodzielnie Wilk tutaj jest Wspolnota Polska Nocy Kupały tu nie zatrzymujemy sie wpol slowa nie mowimy aluzjami i nigdy nie wiadomo czy to co mowimy jest: 1. Ostrym zart erotycznym 2. Wyrazem naszych realnych marzen 3. Tym co sie rzeczywiscie zdarzylo w realu ale jest poetycko opowiedziane zeby zachowac prywatnosc ale jest prawdziwe I tak juz zawsze bedzie bo taki jest Wilk caly z reala i nigdy inny nie bedzie a jak Wilk sie nie zmieni nie zmieni sie Wspolnota Polska Nocy Kupały Ktos kiedy powiedzial do posłow Perskich: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Gdzie granica miedzy zartem marzeniem a realem nie istnieje cos co sie zaczyna od zartu zawsze moze sie skonczyc w realu!!! Wiec kazdy wchodzi tutaj na wlasne ryzyko!!! Jest dla Ciebie za ostro nie wchodz albo wchodz jak masz owulacje i takiej ostrosci wlasnie potrzebujesz!!! Wymagania dla Zony Wilka Najwazniejsze z tego sa te 3 Funkcje Kochanka Kaplanka domowego ogniska Matka z tego wynika cala reszta te 3 funkcje maja być dla Ciebie zawsze daleko przed praca zawodowa i wszytskim innym jeśli będziesz chciala pracowac. Dla Wilka najlepiej jakbys skupila się tylko na nich ale nie chce cie ograniczac jeśli masz taka potrzebe Ale możesz pracowac o tyle o ile nie zaburza to wykonywania tych 3 najwazniejszych Funkcji dla Wilka. Ja stworze ci taki komfort finansowy ze luksusów nie bedzie ale nie musisz pracowac i nikt w domu glodny ani obdarty nie będzie chodzil. Funkcje Zony Wilka kazda rownie wazna. 1. Masz byc namietna kochanka dla Wilka każdego dnia dawac mi odczuc ze mnie pozadasz i tylko mnie jak to zrobisz pozostawiam Twojej inwencji. Moje libido to 48 orgazmow na 28 dni wymagam pelnego zaspokojenia moich potrzeb i oferuje to samo. Chciałbym ze by Twoje libido nie było nisze niż 16 orgazmow na 28 dni wtedy będzie się nam najłatwiej dogadac. Wiez erotyczna jest dla mnie super wazna bez niej nie czuje się kochany i nie warto zaczynac bo i tak się nie uda. 2. Masz stworzyc dom pelen miłości być prawdziwa kaplanka domowego ogniska. To nie chodzi o to żebyś sprzątała czy gotowala osobiście będzie w domu tyle kasy ze możesz wziąć sobie kogos do pomocy bo przy dzieciakach a chce mieć przynajmniej trojke naprawde będziesz miała co robic. 3. Masz być madra i czula matka ale Synowie od 7 roku zycia przechodza pod moja opieke bo to Ja jestem odpowiedzialny za wychowywanie ich na Odważnych Honorowych Gorali Dodatkowe wymagania: Wiek ( liczy się ukończony nie rocznikowy) ; od 23 do 38 Gdyby nie twarde prawa biologi wpisałbym od 38 do 43 ale jak jestes starsza masz możliwości i czujesz się na silach urodzic 3 lub 4 dzieci to możemy rozmawiac zrobimy oboje badania i zobaczymy jak jest. Sytuacja prywatna ; jasno uregulowana nie mieszkasz od 3 miesiecy ze swoim byłym facetm i naprawde zero mysli o powrocie do niego to ma być raz na zawsze zamkniety temat. Sam się rozwodziłem wiec wiem jak takie sprawy się ciagna wiec wystarczy zlony WNIOSEK Rozwodowy z reszta sobie wspolnie poradzimy. Dzieciaki ; możesz mieć pierwszego małżeństwa czy zwiaku będę traktowal jak wlasne nigdy nie zrobioe roznicy im dzieci wdomu wiecej tym weselej. Ja chciałbym miec 3 synow probojemy do 4 razy co Boga da to przyjmiemy z Miłością. To dla Wilka bardzo wazne ale jak w momencie jak się zwiążemy badania wykarza ze oboje możemy mieć dzieci a pozniej nie wyjdzie nigdy cie nie zostawie z tego powodu widocznie tak mialo być najwazniejsza będzie Milosc miedzy nami Twój majatek czyz dolność do zarabiania pieniędzy: Kochanie to dla Wilka nie ma zadnego znaczenia możesz przyjść boso i w jednej koszuli kompletnie bez znaczenia Ja mam skonczylem nie dawno 43 lata 2 dzieci z pierwszego malzenstwa ktorez zakonczylo sie dobre kilka lat temu. Corki jedna nastolatka nie dlugo bedzie juz dorosla druga ma okolo 10 lat nie chce pisac dokladnie to juz w rozmowie telefonicznej wszystko szczerze powiem Sciezka do serca Wilka 1. Piszesz do mnie na maila od razu przechodzimy na rozmowe telefoniczna mozesz pytac o wszystko pelna szczerosc z obu strom. Po tej rozmowie zdecydujesz sie czy spotykasz sie ze mna juz w realu. 2. Spotkanie na kawe: to skrot myslowy. Widze to tak przyjezdzam w okolice Twojego miasta tam wynajmuje na 3 dni taka Bacowke jak wszyscy znaja jakie lubie. Ty musisz Sobie na wszelki wypadek zarezerowowac te 3 dni tylko dla mnie. Zaczynamy rzeczywiscie od spotnia na kawe. Jak zaiskrzy mozesz mnie odwiedzic w tej Bacowce co Ja wynajalem nie oczekuje seksu przez te 3 dni chodzi o to zebysmy sie dobrze poznali. Po prostu spedzamy ze soba 3 dni mozesz tam nocowac dostaniesz osobna sypialnie Ja i tak spie przy kominku. Jak wyjdziesz sama z inicjatywa erotyczna na pewno nie odmowie ale nie oczekuje tego nie taki jest cel tych 3 dni. W 3 dniu decydujesz konczyzmy znajomosc milo czy umawiamy sie na tygodniowy wyjazd do Bacowki. 3 . Tydzien w Bacowce Tam juz poznajemy sie we wszystkich wymiarach rowniez erotycznym bo dla Mnie to podstawa bez tego nie wejde w zaden zwiazek juz raz w takim bylem w 1 malzenstwie imam dosyc na cale zycie wiec z tego to wynika. Ale po prostu zyjemy razem przez tydzien rozmowaiamy o swpolnej przyszlosci czy nasze wizje pasuja patrzymy jakimi ludzmi jestesmy naprawde poznajemy sie we wszystkich wymiarach to nie chodzi o tygodniowy sek bez zobowiazan tylko zobaczenie czy naprawde do siebie pasujemy. 4. 3 miesiace normalnego zwiazku przychodzisz do mnie albo Ja do Ciebie jak wolisz oTym decydujes z czy w to wchodzisz 6 dnia Bacowki tej tygodniowej Wynajmuje w Twoim miescie ieszkanie bede tam 4 dni wtygodniu tak sie bede staral nie zawsze wyjdzie ale na pewno 3. Zostawie ci klucze do tego mieszkania zawsze jak przyjade zyjemy razem jak normalne malzenstwo. 5. 3 miesiace mieszkania juz wspolnego. Otym decydujez na 2 tygodnie przed zakonczeniem tych poprzednich 3 miesiecy. Teraz kchanie to juz wspolne mieszkanie a nie ze mnie odwiedzasz chcyba najlpiej wynajac cos nowego zeby kazdy czul sie u Siebie. 6. N a 2 tygodnie przed zakonczeniem tych ostatnich 3 miesiecy jasna decyzja albo slub i od razu staramy sie o dziecko albo sie rozstajemy bez zalu do Siebie po prostu nie pasujemy do siebie. PIsze to wszystko w skrocie w rozmowie telefonicznej wszystko wyjasnie szczegolowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy, moj podszyw mnie ubiegl z zalozeniem tego tematu, ale wystarczy sprawdzic i wejsc w historie nicka. prawdziwy wilk zalozyl 2 temat i ma 14 postow. pamietajcie o sledzeniu na biezaco ile ich pisze, zebyscie mogli nas rozroznic! Jesli to was nie przekona wstawie fotke swojej klaty do awatara. Bedzie to pierwszy ociekajacy testosteronem meski awatar na ero! Tego zaden podszyw nie podrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposob na rozpoznanie podszywa jest prosty: ma juz duzo mniej postow od wilka, a jak wiecie wilkwykonuje wolny zawod i miedzy pacjentami ma duzo czasu na klikanie na ero. Wiec wystarczy porownac historie, ten z nas ktory ma mniej jest podszywem, proste :):):) Przegrales podszywie, ale tak sie koncza starcia z goralami, kompletnym nokautem w pierwszej rundzie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, wkleiles tekst, ale nie uaktualniles nicka hahahahhahhahahahhahahah Tamto jest do "Wilka", ty jestes "Paweł Wilk" - zajmij sie tym, to takie szydelkowanie dla niezrownowazonych :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk jest jeden! Niewazne czy nazywa sie wilk1946 czy Pawel Wilk, wszyscy bez trudu mnie rozpoznaja :) Przyjmij gosciu jakis nick z literka okreslajaca plec zebym wiedzial z kim pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkowska
Ale Ty jesteś p******y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypad z mojego tematu chamie, inaczej wilk bedzie cie ignorowal i wtedy to bedzie tak jakbys sam do siebie pisal maile:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcek
Taaa, wilk jest nie tylko jeden, jest jedyny, jedyny deb*lny w swojej debi*ności... Lecz się człowieku... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Sposob na rozpoznanie podszywa wilka: ma juz duzo mniej postow od wilka, a jak wiecie wilkwykonuje wolny zawod i miedzy pacjentami ma duzo czasu na klikanie na ero. Wiec wystarczy porownac historie, ten z nas ktory ma mniej jest podszywem, proste :):):) Przegrales podszywie, ale tak sie koncza starcia z goralami, kompletnym nokautem w pierwszej rundzie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku przyznaj sie za co cie usuneli? Musiales dostac maila z informacja. Za spamowanie? niezly Cham z Ero z ciebie :D Swja droga to wszyscy z ktorymi wojujesz maja swoje nicki, a ty juz dostales kopa w jaja. Szef kafe i moderacja chyba tez ma sie niezle, pomimo twojej wendetty od dwoch miesiecy, Co za gimbus z tego Wilka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwracaj sie tak chamsko do tworcy tematu. Ja jestem tutaj panem i ustalam zasady, a Ty widze ze tego nie szanujesz. Jak przychodzisz do kogos w goscine to tez nie wycierasz butow? To bardzo nieladnie. Widzisz moj goralski topor na scianie? Redakcja kafe nie wyslala mi zadnego powiadomienia dlaczego zbanowali moje konto, ale wilk wie ze to robota zadrosnych o jego popularnosc na ERO osob ktore tez tu uczestnicza i tworza swoje tematy. Ale przegrywaja z wilkiem wojne, chociaz wilk nawet nie wiedzial ze uczestniczy w tej wojnie :):) Ale to sie zmienilo :):):) Tu jest Sparta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkowska
Ty jesteś chory na schizofrenie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że jest chory:-o i to poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze proby obrazania wilka splywaja po nim jak woda po wilku po wyjsciu z jeziora :):):) Piszcie dalej maile do siebie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy wilk pewnie dostal maila. Moze cos powie. A Tobie podszywie powodzenia w zajechaniu Wilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkowska
Z Tobą Nieodrodny Synu Gór i Dzikiej Przyrody nawet bym nie śmiała pisać... Dawno mnie nie było na kafe.Urodzilo się znów pare dziwolągów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś A wiec umiesz odroznic wilka od jego podszywa. Zostan! Bedziesz moja pomoca, kazda twierdza, a ten temat jest taka wilcza twierdza, potrzebuje obroncow. Wilk umie sie odwdzieczyc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest mieć swój świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paranoja jakaś ten facet/wilk nie powinien mieć prawa bytu na kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×