Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Cele Tematu: 1. Więz Erotyczna jako najwazniejszy element Milosci jak ja utrzymac na wysokim poziomie w stalym zwiazku. 2. Miliosc do Polski i obowiazki kazdego Polaka wobec niej jak walczyc z nieuchronna okupacja Rosyjska ktora nastapi jak padnie Ukraina ostatni Bastion naszej Wolnosci I NIepodleglosci 3. Biesiada Erotyczna gdzie moze poznac kogos z kim w realu mozecie odnalezc Goralska Milosc Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Zasady na tym Temacie 1. Wilk rzadzi tutaj niepodzielnie jako Tworca Tematu tak jak w Prawie Wilka na ERO jest zapisane. 2. Obowiazuje koniecznosc posiadania stalego Nicka i Avatara jasno definiujacego plec. To powoduje ze ludzie zaczynaja brac odpowiedzialnosc za slowo i ilosc chamstwa spada wielokrotnie. Nick i Avatar maja wyrazac wasza sobowsc seksualna. Tak zeby na tym temacie Kobiety I Mezczyzni emanowali zmyslowscia i erotyzmem a nie byli obojniakami piszacymi z goscia. Wypowiedzi osob nie spelniajacych tego warunku beda ignorowane. 3. Obowiazuje wzajemny szacunek choc mozemy sie nie zgadzac w pogladach o 180 stopni ale wyrazamy to z wzajemnym szacunkiem dla siebie. 4. Jestesmy solidarni wobec chamskich atakow na ktoregokolwiek z uczestnikow WPNK. Czyli jesli jest chamsko obrazany to na wskazanie Wilka osoba obrazajaca jest usuwana z WPNK co w praktyce oznacza ze ignorujemy zupelnie jej wypowiedzi jakby nie istnialy. Wtedy wpis chama maja takie znaczenie jakby sam do siebie pisal maila. To jest jedyna skuteczna sankcja za chamstwo na ERO wdawanie sie wojenki slowne jest droga donikad i tylko zaburza Temat. Rozmawianie nadal z taka osoba jest okazywaniem akceptacji dla jej chamstwa wobec jednego z nas. PRAWO WILKA NA ERO 1. Na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca to on ustala jego: 1.1 Cele 1.2 Zasady 1.3 Klimat 1.4 Kto jest a kto nie mile widziany na Temacie 2. Nie pasuje ci Temat i osoba jego Tworcy to: 2.1 Szukasz takiego Tematu ktory ci odpowiada 2.2 Nie znajdujesz zakladasz wlasny 3. Jedna osoba jeden staly niebieski nick z ogolnie dostepna historia wypowiedzi. Zero pomaranczy i podszywow Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Biesiada Erotyczna Tutaj rzadzi niepodzielnie Wilk tutaj jest Wspolnota Polska Nocy Kupały tu nie zatrzymujemy sie wpol slowa nie mowimy aluzjami i nigdy nie wiadomo czy to co mowimy jest: 1. Ostrym zartem erotycznym 2. Wyrazem naszych realnych marzen 3. Tym co sie rzeczywiscie zdarzylo w realu ale jest poetycko opowiedziane zeby zachowac prywatnosc ale jest prawdziwe I tak juz zawsze bedzie bo taki jest Wilk. Caly z reala i nigdy inny nie bedzie a jak Wilk sie nie zmieni nie zmieni sie Wspolnota Polska Nocy Kupały. Leonidas kiedys powiedzial do posłow Perskich: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Gdzie granica miedzy zartem marzeniem a realem nie istnieje cos co sie zaczyna od zartu zawsze moze sie skonczyc w realu!!! Wiec kazdy wchodzi tutaj na wlasne ryzyko!!! Jest dla Ciebie za ostro nie wchodz albo wchodz jak masz owulacje i takiej ostrosci wlasnie potrzebujesz!!! Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Cristina Branco https://www.youtube.com/watch?v=AIihJFwFMsU&spfreload=10 Oczekiwania wobec Zony Wilka Najwazniejsze sa te 3 Funkcje: 1. Kochanka 2. Kaplanka domowego ogniska potrafiaca stworzyc Dom pelen Milosci 3. Madra i czula Matka Z nich wynika cala reszta te 3 funkcje maja być dla Ciebie zawsze daleko przed praca zawodowa i wszystkim innym jeśli będziesz chciala pracowac. Dla Wilka najlepiej jakbys skupila się tylko na nich ale nie chce cie ograniczac jeśli masz taka potrzebe. Ale możesz pracowac o tyle o ile nie zaburza to wykonywania tych 3 najwazniejszych Funkcji dla Wilka. Ja stworze ci taki komfort finansowy ze luksusów nie bedzie ale nie musisz pracowac i nikt w domu glodny ani obdarty nie będzie chodzil. Funkcje Zony Wilka kazda rownie wazna. 1. Kochanka Masz byc namietna kochanka dla Wilka każdego dnia dawac mi odczuc ze mnie pozadasz i tylko mnie jak to zrobisz pozostawiam Twojej inwencji. Moje libido to 48 orgazmow na 28 dni. Wymagam pelnego zaspokojenia moich potrzeb i oferuje to samo. Chciałbym ze by Twoje libido nie było nisze niż 16 orgazmow na 28 dni wtedy będzie się nam najłatwiej dogadac. Wiez erotyczna jest dla mnie super wazna bez niej nie czuje się kochany i nie warto zaczynac bo i tak się nie uda. 2. Kaplanka Domowego Ogniska Masz stworzyc Dom pelen Miłości być prawdziwa kaplanka domowego ogniska. To nie chodzi o to żebyś sprzątała czy gotowala osobiście będzie w domu tyle kasy ze możesz wziąć sobie kogos do pomocy bo przy dzieciakach a chce mieć przynajmniej trojke naprawde będziesz miała co robic. 3. Matka Masz być madra i czula Matka ale Synowie od 7 roku zycia przechodza pod moja opieke bo to Ja jestem odpowiedzialny za wychowanie ich na Odważnych Honorowych Gorali Dodatkowe wymmagania: Wiek ( liczy się ukończony nie rocznikowy) ; od 23 do 38 Gdyby nie twarde prawa biologi wpisałbym od 38 do 43 Ale jak jestes starsza masz możliwości i czujesz się na silach urodzic 3 l dzieci to możemy rozmawiac zrobimy oboje badania i zobaczymy jak jest. Sytuacja prywatna ; jasno uregulowana nie mieszkasz od 3 miesiecy ze swoim byłym facetem i naprawde zero mysli o powrocie do niego to ma być raz na zawsze zamkniety temat. Sam się rozwodziłem wiec wiem jak takie sprawy się ciagna wiec wystarczy zlozony WNIOSEK rozwodowy zreszta sobie wspolnie poradzimy. Dzieciaki ; możesz mieć z pierwszego małżeństwa czy zwiazku będę traktowal jak wlasne nigdy nie zrobie roznicy pomiedzy naszymi a nimi. Im dzieci w domu wiecej tym weselej. Ja chciałbym miec 3 synow probojemy do 3 razy co Bog da to przyjmiemy z Miłością:) To dla Wilka bardzo wazne ale jak w momencie jak się zwiążemy badania wykarza ze oboje możemy mieć dzieci a pozniej nie wyjdzie nigdy cie nie zostawie z tego powodu widocznie tak mialo być najwazniejsza będzie Milosc miedzy nami:) Twój majatek czy zdolność do zarabiania pieniędzy: Kochanie to dla Wilka nie ma zadnego znaczenia możesz przyjść boso i w jednej koszuli kompletnie bez znaczenia:) Troche o Wilku:) Ja skonczylem niedawno 43 lata 2 dzieci z pierwszego malzenstwa ktorez zakonczylo sie dobre kilka lat temu. Corki jedna nastolatka nie dlugo bedzie juz dorosla druga ma okolo 10 lat. Prywatnie powiem dokladnie Sciezka do Serca Wilka:) 1. Piszesz do mnie na maila od razu przechodzimy na rozmowe telefoniczna mozesz pytac o wszystko pelna szczerosc z obu strom. Po tej rozmowie zdecydujesz sie czy spotykasz sie ze mna juz w realu. 2. Spotkanie na kawe to skrot myslowy Rezerwujesz dla mnie caly dzien i noc do rana to nie chodzi o seks na pierwszej randce tylko zeby jesli bedzie sie nam dobrze rozmawialo zebysmy mielismy mozliwosc przegadac wsystko nawet do rana:) Widze to tak jeśli jestes z Wroclawia to po prostu spotykamy się na kawe i jak zaiskrzy decydujemy na dalsze kroki jesli mieszkasz gdzies dalej po prostu przyjade na jeden dzien z noclegiem zeby spotkac się z Toba na kawe. Po kawie decydujesz czy chcesz ze mna pojechac na 3 dniowy wyjazd do pensjonatu lub do takiej Bacowki kluczowy jest w niej kominek i piekne otoczenie dlatego wolalbym Bacowke w takim stylu:) Wlasnie taka http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwaters-camp-residence-dan-joseph-architects/ Ty musisz Sobie na wszelki wypadek zarezerowowac ten dzien tylko dla mnie. 3, Wyjazd do Bacowki na 4 dni Dostaniesz osobna sypialnie Ja i tak spie przy kominku:) Chodzi o to ze mozna chodzic miesiacami na randki i nic się nie wie o sobie a spedzenie 3 dni razem 24 godziny na dobe i wiesz naprawdę wiele o drugim czlowieku to efekt nie do uzyskania w trakcie normalnych randek które mnie notabene nudza są dobre dla nastolatkow a nie jak czlowiek jest dorosly:) Dla mnie wazna jest u kobiety umiejetnosc jasnej zdecydowanej inicjatywy erotycznej. W trakcie tych 4 dni musi ona nastapic z Twojej strony inaczej kolejna tygodniowa Bacowka jest nie mozliwa. Jasli w ciagu tych 4 dni nie zdecydowalas sie taka jasna inicjatywa erotyczna konczymy znajomosc milo bez zalu. Jesli pojawila sie miedzy nami namietnosc i seks decydujemy czy umawiamy sie na tygodniowy wyjazd do Bacowki. 3 . Tydzien w Bacowce Tam juz poznajemy sie we wszystkich wymiarach od samego poczatku rowniez erotycznym bo dla Mnie to podstawa bez tego nie wejde w zaden zwiazek. Ale po prostu zyjemy razem jaka para przez tydzien rozmawiamy o wspolnej przyszlosci czy nasze wizje pasuja patrzymy jakimi ludzmi jestesmy. Naprawde poznajemy sie we wszystkich wymiarach to nie chodzi o tygodniowy seks bez zobowiazan tylko zobaczenie czy naprawde do siebie pasujemy. Na koniec decydujesz 6 dnia Bacowki decydujesz czy chcesz spedzic ze mna kolejne 3 miesiace juz w normalnym zwiazku 5. Trzy miesiace normalnego zwiazku jak przyjezdzam do Ciebie mieszkamy albo u mnie albo u Ciebie jak wolisz. Wynajmuje w Twoim miescie mieszkanie bede tam od 2 do 4 dni w tygodniu tak sie bede staral nie zawsze wyjdzie ale na pewno 2. Zostawie ci klucze do tego mieszkania zawsze jak przyjade zyjemy razem jak normalne malzenstwo albo u Ciebie albo u Wilka. Na 2 tygodnie przed zakonczeniem tego okresu jasna decyzja albo slub i od razu staramy sie o dziecko albo sie rozstajemy bez zalu do Siebie po prostu nie pasujemy do siebie. Pisze to wszystko w skrocie w rozmowie telefonicznej wszystko wyjasnie szczegolowo:) Wilk z Zona http://25.media.tumblr.com/af5e393a6c51fb39a52b906d487808cd/tumblr_ml3kc3v5Lu1qlludco1_400.gif xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja historia z profilu zewbyscie mogli latwo odroznic od wszystkich podszywow:) Wszystko: 26 Tematy: 4 Posty: 22 Recenzje: 0 Przepisy: 0 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały... 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: AgentOrange1496 to Tchorz i Konfident... 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały.. 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: AgentOrange1496 to Tchorz i Konfident..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Realna Bacowka nad Jeziorem Sosnowka http://zapodaj.net/8231fd173b8c6.jpg.html Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Sciezke do mojego Serca masz na pierwszej stronie... http://www.tekstowo.pl/piosenka,cristina_branco,trago_fado_nos_sentidos.html Wilk z Zona http://25.media.tumblr.com/af5e393a6c51fb39a52b906d487808cd/tumblr_ml3kc3v5Lu1qlludco1_400.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Realna Bacowka nad Jeziorem Sosnowka http://zapodaj.net/8231fd173b8c6.jpg.html Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Sciezke do mojego Serca masz na pierwszej stronie... http://www.tekstowo.pl/piosenka,cristina_branco,trago_fado_nos_sentidos.html Wilk z Zona http://25.media.tumblr.com/af5e393a6c51fb39a52b906d487808cd/tumblr_ml3kc3v5Lu1qlludco1_400.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu? rzygać się już chce na widok takiego desperata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten swoje rzyyyyyyyyyygggggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"AgentOrange1496 zaczal sie podszywac pod mojego nowego Nicka Paweł Wilk." Masz pewność tego? twarde dowody? czyjąś deklarację? napisane czarno na białym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawcie schizofrenika w spokoju :P!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Chamskie pomarancze (nie mylic z milymi pomaranczami) A mieliscie mnie podobno ignorowac i juz tesknicie za Wilkiem:) Co wy zakochaliscie sie w Wilku ze zyc beze mnie nie potraficie:)??? Wypad z tematu zakładac własne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem miłą pomarańczą. Odniesiesz się do pytania o dowody na podszywanie się Agenta pod Pawła Wilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Dzisiaj o 24:00 ci co maja ochote gadamy o tym jak szybko seks jak poznajacie kogos z kim widzicie szanse na Goralska Milosc malzenstwo i cala reszte:) Zasady znacie odstepstw nie bedzie:) Jak patrze na to z boku obserwujac kobiety i facetow to widze to tak: 1. Faceci chcieliby zaczac na pierwszej randce zeby sprawdzic jaka bedzie kochanka jak jest ok to wtedy zaczynamy rozmawiac o roznych waznych zyciowo sprawach ktore musza pasowac zeby pojawila sie Goralska Milosc malzenstwo i cala reszta. 2. Kobiety dokladnie na odwrot najpierw gadamy tygodniami o roznych waznych zyciowo sprawach przeswietlicie nas jak FBA i KGB razem wziete jak jest ok bedzie seks:) Poglady Wilka: Nie widze sensu gadania o roznych waznych zyciowo sprawach jak nie wiadomo czy ta najwazniejsza rzecz dla Wilka czy bedzie dobra kochanka nie jest wiadoma. Wiec najlepiej seks na pierwszej randce albo w trakcie 3 dniowego wyjazdu do Bacowki po pierwszej wspolnej kawie i to jeszcze z inicjatywy Kobiety zeby sie mogla wykazac ze nie ma problemu z jasnym i bardzo jednoznacznym inicjowaniem seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz porozomawiac z Wilkiem znasz zasady na tym temacie trzeba miec Nicka i Avatara:) Odstepsw nie bedzie:) Daj taki tylko na ten temat nie warto brac na siebie tej zlej opini jaka sie ciesza pomarancze przez wielu Chamskich Trolli ktorzy pisza z pomaranczy. Co do dowodow ze to Agent podszywa sie pod Nicka Pawel Wilk to oczywiscie nie moge przedstawic jego IP. Ale dwie sprawy 1. Ma motyw. Bo to podszywanie pomimo zartobliwej formy jest bardzo agresywne bo kopiowal wszystko lacznie z moimi tematami zeby miec podobna historie w profilu zeby zmylic calkowicie ludzi i sklocic ich ze man bo teraz z tego Nicka zaburza inne tematy. To zdarza sie w przypadku takich projektow niezmiernie rzadko. Zazwyczaj taki wesoly Troll ogranicza sie do skopiowania Nicka zeby wygladal podobnie. Ale staras ie nie przejmowac Tematu tylko robic rozne psikusy zeby bylo weselej taki Stanczyk:) Mialem mnostwo podszywow w ciagu tych prawie 9 miesiecy ale zaden nie zachowywal sie tak jak ten. Ten Troll calkowicie probuje przejac moj dorobek i moja tozsamosc liczac ze po zmianie Nicka nie mogac sie wykazac dluga historia wyeliminuje mnie z ERO. W starym Nicku Wilk1946 mialem prawie 10 000 wpisow i mnostwo Tematow wiec bylo to nie do podrobienia. Agent zalozyl sobie ze w zemscie za to ze wytknalem mu tchorzostwo bo nie bronil Wadi przed spamowaniem i wyzywaniem od Ku/rew przez Amstafa oraz zeby sie podlizac Chamom z ERO i towarzystwu Tabasko wyeliminuje mnie z ERO. Dal do zbanowania mojego Nicka a jednoczesnie w tym samym czasie tym podszywaniem pod Pawel Wilk probuje zablokowac moj powrot pod nowym Nickiem przejmujac moj dorobek i tozsamosc. To bardzo agresywne chamskie i zlodziejskie zachowanie. Sam nie potrafi pod wlasnym Nickiem stworzyc nic. Jestem o nim glosno tylko wtedy kiedy jest prawa reka Wilka jak w Bacowce nad Jeziorem lub jak teraz kiedy jest w ostrym konflikcie z Wilkiem. Normalnie jest bez charyzmy i nie zauwazany a bardzo chcialby byc popularny i adorowany przez Kobiety. Ale to mu kompletnie nie wychodzi bo wyczuwaja ze jest Tchorzem na ktorego nie moga liczyc w sytuacji gdy beda w jego obecnosci chamsko wyzywane. Bo wtedy Agent zawsze sie ulatnia zostawiajac kobiete z ktora jeszcze przed chwila flirtowal na pastwe chama. 2. Agent zaczynal jako Troll na moim temacie Bacowka nad Jeziorem tam tez sie podszywal pod mojego Nicka przestawiajac tylko c yferki jako Wilk1496. Co wiekszosci osob umykalo bo tzw czeski blad:) Styl pisania teraz identyczny jak wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychiatra dla tego Wilka pilnie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co do dowodow ze to Agent podszywa sie pod Nicka Pawel Wilk to oczywiscie nie moge przedstawic jego IP." no i takie to twoje twierdzenie, ze to Agent, czyli bledne. O tym, ze wyslal ci wirusa, tez pisales. O tym, ze pisal, ze wie o tobie cos niby strasznego, tez byles przekonany, a on temu zaprzeczyl, ale ty dalej tak uwazasz. Wspolczuje tych urojen... niemal wspolczuje. I spadam, zeby sie nie zarazic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Stara policyjna zasada chlopakow z wydzialu zabojstw brzmi: "Chcesz znalezc zabojce ustal kto mial najsilniejszy motyw" Najsilniejszy motyw do tych wszystkich dzialan mial Agent to on publicznie zostal zdemaskowany jak Tchorz i Wazliniarz zarowno do Chamow z ERO jak i do towarzystwa skupionego wokol Tabasko. Zauwazcie ze temat o Agencie znika natychmiast temat o Gromi wisial wiele miesiecy choc wielokrotnie prosilem o jego usuniecie. Wiec moja kolejna hipoteza Agent ma bliskich znajomych sposrod pracownikow Redakcji Kafe ktorzy pomagaja mu w wojnie z Wilkiem. Zauwazcie ze Agent ktory bez problemu zalatwil bana dla Wilka czy usuniecie tematu o sobie nie podjal absolutnie zadnych dzialan wobec Amstafa ktory wyzywal od ku/rew Wadi czy Grota Nestle ktory wyzywal tak Magda78 czy Gromi. Podobnie zero dzialan wobec osoby ktora byla odpowiedzialna za spamowanie tematu Wadi. Cala jego aktywnosc i wysilek skupia sie na wojnie z Wilkiem choc nie jest wstanie wykazac ani jednego przykladu zeby Wilk pierwszy odezwal sie do kogos bez szacunku. To ze potrafie jak kazdy Goral Bieszczadki twardo i po mesku sie bronic przed chamstwem na ERO to jest zupelnie inna sytuacja. Podobie jak lustrzane odbijanie spamow Tabasko z tematu Wadi na jej temat nie jest zadnym spamem. Ale jedyna na mozliwa forma obrony przed zazdrosnym babskiem ktore czujac sie bezkarnie spamuje temat innej Tworczyni Tematu do ktorej odplywaja od niej faceci ktorzy do tej pory uczestniczyli w jej Temacie i ja adorowali. Ostrzegalem jakis czas temu ze podobna akcja jak wobec Wadi zostane podjeta wobec Tematu Kobiety z Wachlarzem ktora zmienila profil swojego tematu z czysto poetyckiego na silnie erotyczny z duza iloscia ostrych erotycznych flirtow choc w poetyckiej formie. Polecam kazdemu zobaczyc czy porozmawiac z Kobieta z Wachlarzem co sie dzieje na jej temacie i wokol jej osoby od czasu zmiany profilu jej Tematu na ostre flirty erotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie kolega prawnik ci to podpowiedzial,a nie chlopaki z wydzialu zabojstw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk nie zauważył jeszcze, że jedyne wpisy na jego tematach to jego własne, przeklejane po raz kolejny takie same, oraz osób, które go wyśmiewają i obrażają. aż mi go, ku/rwa, żal. chyba czas zmienić forum, pawełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Moi wielbicieli z Redakcji Kafe ktorzy sami uczestnicza na ERO i chcieliby byc gwiazdami ale nie potrafia wygrac w uczciwej walce z Wilkiem zablokowali mojego starego Nicka stad ten nowy:) Pozniej AgentOrange1496 zaczal sie podszywac pod mojego nowego Nicka Paweł Wilk. Tearaz bedzie musial ciagnac tamtego Nicka:):):) Reszta bez zmian Wilk nie zmienil sie i nie zmieni ani na milimetr:) Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Wilk jest Wolny i szuka madrej i mocno erotycznej kobiety która zostanie jego zonausmiech.gif 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Tutaj rzadzi niepodzielnie Wilk tutaj jest Wspolnota Polska Nocy Kupały tu nie zatrzymujemy sie wpol slowa nie mowimy aluzjami i nigdy nie wiadomo czy to co mowimy jest: 1. Ostrym zart erotycznym 2. Wyrazem naszych realnych marzen 3. Tym co sie rzeczywiscie zdarzylo w realu ale jest poetycko opowiedziane zeby zachowac prywatnosc ale jest prawdziwe I tak juz zawsze bedzie bo taki jest Wilk caly z reala i nigdy inny nie bedzie a jak Wilk sie nie zmieni nie zmieni sie Wspolnota Polska Nocy Kupały Ktos kiedy powiedzial do posłow Perskich: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Gdzie granica miedzy zartem marzeniem a realem nie istnieje cos co sie zaczyna od zartu zawsze moze sie skonczyc w realu!!! Wiec kazdy wchodzi tutaj na wlasne ryzyko!!! Jest dla Ciebie za ostro nie wchodz albo wchodz jak masz owulacje i takiej ostrosci wlasnie potrzebujesz!!! Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy juz tych podszywow... prawdziwy wilk jeszcze tu w ogole pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość wczoraj Chcesz gadac z Wilkiem znasz zasady odstepstw nie bedzie. Po prostu nie wchodzcie na ten temat 6 miesiecy calkowitego spokoju zero waszych glupich i chamskich wpisow chamskiego trollowania i spamowania a zawiaze sie tu grupa od 6 do 12 osob ktore nie tylko ciekawie beda ze soba i milo rozmawialy ale beda sie spotykaly co jakis czas w realu a pomiedzy tymi spotkaniami telefon skype plus ERO jako jedyna forma ktora pozwala na rozmowe kilku osob jednoczesnie:) Podstawa beda spotkania w realu reszta tylko po to zeby podtrzymywac wiezi pomiedzy nimi ze wzgledu na dzielace nas odleglosci. Juz wielokrotnie opisywalem jaki mechanizm powoduje ze wszystkie ciekawe i wartosciowe osoby ktore dodatkowo nie maja problemu ze spotkaniem w realu poprzez wasze chamskie wyzywanie ich rezygnuja z uczetnictwa na ERO w temacie Wilka przechodzac na kontakt prywatny z Wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz gadqac z Wilkiem znasz zasady odstepstw nie bedzie:) Ja jestem prawdziwym Wilkiem wrociłem do starego Nicka tylko teraz slowo WILK pisane z duzej litery pozniej kreska w poziomie i 1946. W tym wpisie WILK_1946 wczoraj j masz moja aktualna historie jak masz watpliwosci czy to nie podszyw zawsze kliknij na historie Nicka. Wrocilem do Nicka WILK_1946 bo jest dla mnie symboliczy przypomina oczynach mojego Dziadka Zolnierza AK iWykletego i wszystkich Wykletych bo w 1946 bylo najwieksze natezezenie walk Wykletych z okupacja Rosyjska i zdrajcami Polski Komunistami Polskimi ktorzy mordowali do spolki z Rosjanami Polskich Patriow pod nim wszystko pisalem od poczatku swojej dzialalnosci na ERO w czerwcu zeszlego roku. Podszywowi ktory wystepuje jako Paweł Wilk bedzie teraz trudno przezucic sie znowu na mojego Nicka WILK_1946 bedzie musial ciagnac wszystko jako Paweł Wilk wiec łatwiej bedzie nas rozroznic. Jak kiedys juz rozmawialismy to mozesz pytac mnie o wszystko co jest zwiazane z moja dzialnoscia na ERO sam sie przekonasz ze jestem prawdziwy Podszyw Paweł WILK nie bedzie wiedzial wielu rzeczy dotyczacych moich pogladow na Polske czy realnosc inwazji Rosyjskiej na Polske po tym jak padnie Ukraina a to juz naprawde blisko:( Nie bedzie wiedzial szczegolow na temat mojego pomyslu na partyzantke snajperska i wielu rzeczy. Wolisz rozmawiac prywatnie pisz na maila masz w profilu:) To prawdopodobnie AgentOrange1496 jest Podszywem=Paweł Wilk i w zemscie ze publicznie obnazylem go jako Tchorza ktory nigdy nie broni Wadi jak jest chamsko atakowana probuje mnie za pomoca tego pdszywa wyeliminowac z ERO i przejac moj dorobek i popularnosc. To czywiscie nie mozliwe bo nie ma charyzmy Wilka ani nie zna moich pogladow:) Jest nieudolna podroba zwyklym Tchorzem Konfidentem i Zlodziejem ktory przez chwile bedac Podszywem Wilka jako Paweł Wilk chce sie poczuc popularny i pozadany przez Kobiety ale to niedlugo minie bo Kobiety rozpoznaja w nim Tchorza ktory jak w jego obecnosci sa chamsko wyzywane to zawsze ucieka choc jeszcze przed chwila ostro z nimi flirtowal to znak rozpoznawczy Agenta:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz rozmawiaz z Wilkiem znasz zasady odstepstw nie bedzie:) Ale rozmowa o Agencie nie na tym temacie nie chce kalac tego Tematu rozmowa o tym Tchorzu Konfidencie i zwyklym Zlodzieju. Jest specjalny temat o nim tam mozemy o tym pogadac. Tam jest dokladnie opisana historia mojej znajomojci z Agentem i cal sprawa z Tabasko i jego zachowanie ktore spowodowalo ze nazywam go teraz zgodnie z tym kim jest Niewdziecznym Tchorzem Konfidentem i Zlodziejem ktory probuje ukrasc moj dorobek jako Wilk1946 Temat to: http://f.kafeteria.pl/temat/f8/agentorange1496-to-tchorz-i-konfident-p_6157082 Tylko sprawdzaj zawsze historie nicka Tworcy tematu z moja bo bedziepewnie wiele podszywow sam juz kilka widzialem tylko z goscia. Musisz miec tylko do rozmow z Wilkiem Nicka i Avatara nie uzywaj swojego stalego niebieskiego stworz specjalnie pod rozmowy z Wilkiem. Bo jak bys uzywal stalego to zaraz beda po Tobie na innych temach chamsko jechac albo spamowac tematy gdzie uczestniczysz i wyizoluja cie na ERO bo wszedziesz bedziesz nie mile widziany bo bedziesz ciagnal za soba chamskie trollowanie i spamowanie z pomaranczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz rozmawiac z Wilkiem znasz zasady odstepstw nie bedzie:) Musisz miec tylko do rozmow z Wilkiem Nicka i Avatara nie uzywaj swojego stalego niebieskiego stworz specjalnie pod rozmowy z Wilkiem bo wtedy bedziesz chamsko wyzywana jako ta ktora odwazyla sie milo i z szacunkiem rozmawiac z wykletym na ERO Wilkiem:) To ze w ogole zalozylem tego typu tematy na ERO nie wynika z tego ze traktuje ERO jako glowny kanal poszukiwan. Oceniam szanse ze bedzie to kobieta z ERO lub Kafe na ponizej 5%. Podstawowe kanaly to rozpuszczenie wici w realu wsrod kumpeli i Bieszczadach plus specjalistyczne portale do takich poszukiwan. Ale zawsze przekonywalem wszystkich na ERO zeby osoby poznanych na ERO nie traktowali jak tredowatych tylko jak zaiskrzy na ERO szybko spotykali sie w realu na kawe i traktowali ich tak samo jak osoby z ktorymi pierwszy kontakt nastapil w realu. Skoro sam namawialem innych do takiego postepowania to jestem teraz konsekwentny i to ze na powaznie szukam niezwyklej Kobiety ktora zostanie moja Zona i u boku ktorej odnajde Goralska Milosc i cala reszte oglosilem tez na ERO i innych dzialach Kafe. Ale dziekuje ci za sugestie jesli uwazasz ze to ma sens to wlasnie tak zrobie:) Jak poznam jakas niezwykla Kobiete z ERO lub z Kafe bede ja traktowal identycznie jak te poznane w relau czy z portali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilczy Synu! Głosisz się patriotą i Polakiem, czy zgodnie z tym nie powinieneś stosować się do mowy polskiej i polskiego pisma? Bo, póki co, gwałcisz wszelkie ich zasady... Więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Moi wielbicieli z Redakcji Kafe ktorzy sami uczestnicza na ERO i chcieliby byc gwiazdami ale nie potrafia wygrac w uczciwej walce z Wilkiem zablokowali mojego starego Nicka stad ten nowy:) Pozniej AgentOrange1496 zaczal sie podszywac pod mojego nowego Nicka Paweł Wilk. Tearaz bedzie musial ciagnac tamtego Nicka:):):) Reszta bez zmian Wilk nie zmienil sie i nie zmieni ani na milimetr:) Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Wilk jest Wolny i szuka madrej i mocno erotycznej kobiety która zostanie jego zonausmiech.gif 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Tutaj rzadzi niepodzielnie Wilk tutaj jest Wspolnota Polska Nocy Kupały tu nie zatrzymujemy sie wpol slowa nie mowimy aluzjami i nigdy nie wiadomo czy to co mowimy jest: 1. Ostrym zart erotycznym 2. Wyrazem naszych realnych marzen 3. Tym co sie rzeczywiscie zdarzylo w realu ale jest poetycko opowiedziane zeby zachowac prywatnosc ale jest prawdziwe I tak juz zawsze bedzie bo taki jest Wilk caly z reala i nigdy inny nie bedzie a jak Wilk sie nie zmieni nie zmieni sie Wspolnota Polska Nocy Kupały Ktos kiedy powiedzial do posłow Perskich: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Gdzie granica miedzy zartem marzeniem a realem nie istnieje cos co sie zaczyna od zartu zawsze moze sie skonczyc w realu!!! Wiec kazdy wchodzi tutaj na wlasne ryzyko!!! Jest dla Ciebie za ostro nie wchodz albo wchodz jak masz owulacje i takiej ostrosci wlasnie potrzebujesz!!! Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×