Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusiaaaaaa

Wstyd

Polecane posty

Gość anusiaaaaaa

Witam mam 23 i wstydze sie powiedziec narzeczonemu że chcem sie z nim kochac..... Dodam jeszcze ze jestesmy ze sobą 4 lata..... Ta blokada została mi od rozstania z eks który zawsze się śmiał jak zaproponowałam mu seks . Nie wiem co mam zrobić żeby sie przełamać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaka_
Jeśli nie możesz powiedzieć, to napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaka_
Rozmawiałaś z nim o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaka_
Miałam podobny problem jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaka_
Ja wstydziłam się w ogóle rozmawiać z nim na te tematy. Zadziwiające jest, że robić to się nie wstydzimy, ale już mówić tak... Pewnego razu zostałam przyparta do muru, że tak powiem i szczerze o tym porozmawialiśmy. Powiedziałam, że mam taką jakąś blokadę i nic nie poradzę. Powiedział, że nie mam czego się wstydzić itp itd i jak wiedziałam, że on już to wszystko wie i rozumie, to jakoś małymi kroczkami się przełamywałam i teraz już nie mam tego problemu. Spróbuj porozmawiać i ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaka_
Ale wiesz, że nie ma w tym nic do wyśmiewania? Że to twój eks był jakiś dziwny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaka_
Każdy normalny facet cieszyłby się, że ma taką wspaniałą dziewczynę, która po prostu powie czego chce. To przecież strasznie fajne i podniecające. Na pewno twój chłopak też by chciał więc spróbuj się przełamać. Jeśli nie możesz sama, to spróbuj z nim o tym pogadać. Możesz też zamiast mówić, zasugeruj mu, że masz ochotę... Nie musisz się na niego od razu rzucać. Możesz tak subtelnie, wiesz... Ale najlepiej spróbuj się przełamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×