Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onatoa

Wstydzę się i boje zrobić mu loda.. Dziewczyny, pomóżcie..

Polecane posty

Gość Onatoa

Hej, Mam problem związany z robieniem loda. Otóż jestem z facetem juz pare miesięcy, a on ciągle męczy mnie, żebym zrobiła mu dobrze. Mam 21 lat, za mną juz pare związków, lecz nigdy nie odważyłam się tego zrobić... Mówię mu, ze mnie to obrzydza . Ale tak na prawdę po prostu się wstydzę, boje?? Nie wiem nawet jak to nazwać. Czuje ze go zawodzę.. A on tak bardzo tego pragnie. Ja nie umiem się przełamać.. Nie wiem, czy jest cos ze mną nie tak?? Czy tylko ja mam z tym problem? Każda moja znajoma nie ma z tym problemów.. Ehh. Tylko bardzo proszę bez hejtowania. Jest to delikatna sprawa... Pomóżcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze tak naprawde go nie kochasz i stad te opory.jesli tego nie chcesz to nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz że będziesz mu robiła dobre obiadki, sprzątała, gotowała. Będziesz dla niego lepsza od mamy. Powiedz czy zmuszałby mamę do obciągania. Powinno mu przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę słabo, ze on Cię zmusza, wywiera na Tobie presję, żebyś go zaspokoiła w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może on cię wystarczająco nie kocha skoro mówisz że Cię to obrzydza a on nalega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19:11 Hahahahahahahahaha Boże.... hahahah mi juz przechodzi ochota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inna mu zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien to zrozumieć. Wytłumacz mu że wiesz że mu to sprawi przyjemność ale brzydzisz się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu zaczęłam ssać sutka jak mnie poprosił. Po paru minutach złapał mnie za główkę i powiedział że mnie kocha. Przeszła mu ochota na lodzika :) Dziewczyny zróbcie coś dziwnego jak się boicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nic na siłę.. A on ci robi patelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba jestem z innej epoki. Ty masz 21 lat i jak piszesz kilka zwiazkow za soba a ja mialam w tym wieku dopiero pierwszy,powazny zwiazek. Loda zrobilam dopiero swojemu mezowi i robie z ochota zawsze,czesto sama inicjuje bo kocham go jak wariatka i moze dlatego sprawia mi to taka frajde, jesli tak naciska to wybacz ale nie traktuje Cie powaznie, moxe sie myle ale jakby Cie szanowal to liczyl z tym,ze wolisz zaczekac,nie Jestes gotowa. Jesli Cie zostawi bedziesz czula sie zle ze to z nim zrobilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu że po ślubie to od razu mu minie ochota na sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wielu partnerów lozkowych, bo lubię seks i tyle. Jeśli masz opory to normalne. Ja mam czasami do tej pory. Nie myśl o tym. Jeśli się kochacie to w trakcie działa taka chemia, że to nie jest problemem. Jeśli jednak on nie zaspokaja Cie oralnie to kopnij go w d**e. Egoisty Ci nie trzeba. Seks organy jest bardzo intymny i powinien wiązać się przynajmniej z dzikim pożądaniem, jeśli nie bogatym uczuciem. Skoro On naciska to niech spada. Takich jak On jest na świecie pełno. Nie zmuszaj się do niczego! Złe doświadczenia zostają z Toba juz do końca życia seksualnego. Nie pozwól żeby jakikolwiek facet zmuszał Cie do czegokolwiek. Jeśli kocha zrozumie, jeśli nie to nie jest wart niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czyli jeżeli dziewczyna nie chce mi zrobić loda to albo za mało mnie kocha lub pożąda???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak musisz się bardziej postarać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex oralny jest bardziej intymny. Jak grasz w gry komputerowe to ci tak wyjaśnię. Musisz wejść na wyższy poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A nie łatwiej ją zapytać? Może po prostu się brzydzi, nie każda kobiety zgadza się na takie pieszczoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma pani rację ona ma bardzo wyczulony smak. Bardzo wybrzydza przy jedzeniu. Nie będę jej zmuszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem.czemu nie możesz byc z nim szczera? Powiedz ze się boisz ze go zawiedziesz i fajnie by było by byl wyrozumialy i cie pokierowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie zmuszaj sie do tego jak nie czujesz sie gotowa! Normalny facet nie naciska tylko czeka az partnerka sama bedzie tego chciala. Tak naprawde pare miesiecy to jest nic. To jest najbardziej intymna rzecz i fakt, ze wspolczesne kobiety mysla, ze jak wezma do pyska, to sa takie nowoczesne i hej do przodu nie znaczy, ze wszyscy musza tak postepowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a juz szczytem chamstwa jest jak facet nie dba o diete, je kupe miecha, pali papierosy, jeszcze sie nie umyje porzadnie i oczekuje, ze dziewczyna zrobi mu loda i jeszcze z usmiechem na ustach. Nie wiem dlaczego kobiety sie nie szanuja i to robia w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę l********gi zabrały głos w temacie, no cóż dla was to sport, a dla autorki tematu coś więcej i w tym cały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko szmata zrobi loda nieznanemu chłopakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że faceci to bardzo lubią. Wiem że są kobiety co je to podnieca ja mam odruch wymiotny na samą myśl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spiesz się z lodem przyjdzie na to czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Cię doskonale rozumiem :) lat mam 20, sporo czasu temu się zakochałam w moim narzeczonym jak wariatka, zrobiłabym dla niego wszystko. Ale loda.. zawsze czułam to obrzydzenie :) nie nalegał ale wiedziałam, że tego chce. I mówiłam sobie, że nigdy tego nie zrobię, ale się przełamałam. Nawet nie wiem co mnie pokierowało, robię to po prostu z miłości i lubię to robić, kiedy widzę jak mu dobrze to jestem taka szczęśliwa, że mogę mu tyle dać. Wiesz co, jeżeli byś zdecydowała się na to, to polecam Ci na początek lubrykanty durex, np. truskawkowy czy wiśniowy. Na początku tej "przygody" ich używałam, teraz już nie muszę. Mam nadzieję, że chociaż troszkę wsparcia dodałam! Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onatoa
, widzę, że niektórzy mają z tego prawdziwy ubaw. Cóż.. Widać kto tu jest dojrzały ;) dziękuję wszystkim za odpowiedź. I zgodzę sie z wieloma odpowiedziami. Bo tak- dla mnie to cos więcej niż tylko "ciągnięcie pały", jak u większości. Jak juz to zrobię to tylko osobie, którą bardzo pokocham. Być może to jest właśnie On, być może to właśnie go pokocham do szaleństwa i wtedy to nie będzie dla mnie problemem. Pare miesięcy to może zbyt mało dla osoby ktora nigdy tego nie robiła. I nie jest mi z tym głupio, ze w wieku 21 lat nie miałam jeszcze z tym styczności. Mój facet myślę, ze też może być z tego dumny, ze nie miałam 5ciu w buzi, jak dużo dziewczyn. Bo wyjątkowe rzeczy robi się dla wyjątkowych ludzi... :) Dziękuję Kochani za wypowiedzi jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wstydź się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×