Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewictwa

wstydze sie

Polecane posty

Gość dziewictwa

a mam juz 19 lat.. to wszystko wasza wina.kazdy pisze tu o sexie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ja mam
23 lata i też jestem:)a najlepsze że nikt o tym nie wie;)moi znajomi się nawet tego nie domyślają;)i myślą że moje życie intymne jest bardzo bogate:-Dśmieszne pozory mylą jednak:)a Ja jestem aniołkiem:)i nikt mni nie wierzy:).A odnośnie dziewictwa to bym nie powiedziała, że jestem jakby mnie ktoś zapytał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________
co to jest ciulik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewictwa
ehhhh.. chyba zrtobie to z pierwszym lepszym, bez kitu, jest mi wstyd ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juken
Jajestem lepszy! Więnc kiedy? kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie masz czego
się wstydzić.Zrób to z odpowiednią osobą, a nie z pierwszą lepszą!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewictwa
i co ?? byłam na miescie i nawet nikt mnie nie poderwał..ale dółłłłł :/ I weź tu człowieku strać dziewictwo :/ ożesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewictwa
e tammmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewictwa
Ty przynajmiej wiesz jak to jest.. a wiesz dlaczego nie mam chłopaka? bo nie chciałam isc z nim do łóżka, teraz załuje :/ bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewictwa
ten z tym słoikiem to PODSZYWACZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna sie wstydzić, że się jest dziewicą? to znaczy tylko tyle, że po prostu nie znalazł się jeszcze nikt taki, z kim chciałabyś być aż tak blisko... a jak chcesz na usilnie stracić dziewictwo, to sobie ogórkiem rozwiąż problem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcial tylko tego to zaluj ze w ogole sie z nim spotykalas..... Ja mam inny problem. Zostawilam mojego i nie wiem czy znajde kogos, bo kochac sie nie moge (nawracajace schorzenia :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klolik
Nie ma się czego wstydzić. Ja choć już mam to za osbą nie jestem szczęśliwa z tego, bo to n ie było to co chciałam zrobić. Bo nie byłam nawet zauroczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewictwa
Dziewczyny ja chcem tylko przezyc cos milego, a jak jutro zgine pod kolami auta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak Wasi
faceci zareagowowali jak dowiedzieli się,że jesteście dziewicą?Ja się trochę boję tego powiedzieć na początku znajomości, a ta osoba chce o mnie wszystko wiedzieć, a przecież nie mogę tak od razu powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ich auch
Zal mi ciebie!!!on ciebie zostawil,bo nie chcialas sie z nim przespac??!!poprostu nie byl ciebie wart,a ty jeszcze robisz sobie wyrzuty.niemadra jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak Wasi
to było do mnie----------> ich auch?? Jeżeli tak, to on nawet się nie domyśla i nie wie że Ja jestem:),ma zupełnie inne mniemanie o mnie (chyba myśli że moje życie erotyczne było bogate:-D,pozory mogą mylić:-D), więc dlatego nie chce mu mówić o tym tak od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ich auch
ale czego masz sie bac?poprostu sie przekonasz, co on na to.skoro chce o tobie jak najwiecej wiedziec,i zapyta o to.powiedz mu.ja bym tak zrobila.ale oczywiscie jesli zalezy ci na nim.i chcialabys przezyc z nim swoj pierwszy raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ich auch
piszesz,ze ma inne mniemanie o tobie.Wolisz moze,by dalej tak myslal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak Wasi
Wiesz, ale Ja nie wiem czy on jest ze mną szczery?jeszcze tak to mu nie ufam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak Wasi
i dlatego nie chce mówić mu jeszcze.Jakbym była go pewna to bym mu powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boooożżżżeeeee
Jej! Ty to masz problemy :O Dziewczyno !! Pomyśl nad tym pierwesze co piszesz! Ja myslę, że to atut w dziesiejszych czasach być dziewica:P A tymbardiej,że to powraca do łask.. ;) A fakt ten oznacza, tylko, że jesteś czysta.. i nie chodzisz z byle kim.. i byle gdzie. Wiem, dobrze, że dla niektórych to dziwne być dziewicą w wieku 19 lat. ( np mój ostatni chłopak;)) Poczekaj na wartosciowego faceta! Kurcze.. warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ich auch
no pewnie,i niech mysli,ze nie jestes dziewica,ze masz juz duze doswiadczenie....Za bardzo sie przejmujesz,zawracasz sobie tylko glowe niepotzrebnie.a moze nie chcesz mu powiedziec,bo boisz sie,ze cie zostawi,jesli dowie sie,ze nie masz zadnego doswiadczenia,a on tylko takie lubi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak Wasi
Wiesz nie sądze, myślę żeby się zdziwił i był zaskoczony.A co do Twojego pytania to on nie jest takim typem mężczyzny, żeby lubił takie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×