Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

Wszyscy to robią - w domu, w biurze, a nawet pod wodą...(c.)

Polecane posty

To erotyczne forum - dlaczego zatem nie skupiamy się wyłącznie na tematach z nim związanych? Seks - to niezwykle ważna sfera naszego życia. Po co dochodzić, kto jest czyim projektem? Po co wzajemnie się obrażać? Czy nie lepiej popisać, co nas podnieca, czego nam brakuje? Czy nie lepiej wzajemnie sobie pomagać i doradzać? Marzę o miłym wieczorze, pełnym bliskości, pieszczot i pocałunków. Potrzebna jest mi do tego odpowiednia oprawa muzyczna. Coś już tam mam, ale proszę Was o propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po co dochodzić, kto jest czyim projektem? Po co wzajemnie się obrażać?" Niektórych właśnie to podnieca i dlatego o tym piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?? ja juz nie pamietam kiedy moje życie erotyczne rozpoczęło sie i zakonczyło w łózku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest. Niniejszym wzywam wszystkich forumowiczów do odrzucenia wzajemnych uprzedzeń, waśni, sporów i pracy na rzecz wspólnego dobra wszystkich kafeterian. Bądźmy dal siebie mili i merytoryczni w dysputach. Wszyscy ludzie są braćmi ! Jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości czy aby nie jestem pierdolnięty to pewnie właśnie udało mi się je rozwiać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy ludzie są braćmi ! xxx oprócz zakonnic, bo one są siostrami :classic_cool: stare, ale pocieszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Seks jest przereklamowany" Poza tym jak długo można w kółko mówić wszystkim o swoim onanizmie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem już wszędzie i za każdym razem ktoś mówił w końcu: "Vieviór idź sobie agitować indziej gdzieś, dobra?" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno nie widziałem żadnej reklamy seksu. Wszyscy reklamują jakieś gumy albo prochy. A ktoś by się w końcu wziął za reklamę seksu. W końcu rząd miał politykę prorodzinną prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] nei_nei Seks jest przereklamowany xx to jedyna reklama która mi sie nie nudzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Myslalam nawet żeby przenieść się na forum uczuciowe, ale to też odpoada. Nie będę publicznie wyznawac miłości mojemu wibratorowi. To zbyt intymne. Lajfisbrutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei, a jeśli byłabyś lesbijką to czy Twój wibrator musiałby być żeńskiego rodzaju? I czy wtedy brałoby Cię obrzydzenie na myśl o penetracji męskim wibratorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby była lesbijką uprawiałyby seks ze sztuczną pochwą. Niby logiczne ale to bez sensu... Pojęcie "orientacja seksualna" zupełnie nie przystaje do rozwoju technologicznego i rynku gadżetów erotycznych. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Part of Rapture" mówi wszak samo za siebie: "Część Uniesienia" czyli po prostu "Szczytowanie". Masz coś niezboczonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×