Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lizobut

wyczyściłem dzisiaj buty koleżance z pracy - językiem

Polecane posty

Gość lizobut

Dzisiaj specjalnie zostałem dłużej. W pracy mam większość kobiet, które zmieniają obuwie i chodzą do pracy w adidaskach.Jedna z nich zostawiła dzisiaj parę nowych szpilek. Skórzane czarne - wyczyściłem je językiem. Czy ktoś z was też lubi takie akcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D smiesznie
wiekszosc firm ma bardziej lub mniej jawny monitoring;D 0czekaj aż szef cie wezwie do biura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marszcze rano
nowe to nic takiego lepsze doznania sa jak wylizuje takie znoszone damskie buciki kiedys kolezanka mi dala zebym przekazal buty jej znajomej(zajebista lasencja) ktora byla akurat w delegacji i miałem je kilka dni u siebie. wyciagalem sobie wkładke, kładłem na poduszce i zasypiałem wdychając cudowny zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizobut
Owszem u nas pewnie tez ale przegląda się go jak coś się stanie :-) znam zasady. Szatynka>a jakie buciki? Bardzo chętnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D smiesznie
zazwyczaj na sprzęcie do monitoringu rejestruje się 24-72 godnin wstecz, reszta jest nadpisywana. jak jutro coś się stanie, przejżą nagrania, a ty będziesz tam lizał buty po koleżankach, to co? :D prowo i to słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizobut
Co do "pożyczania" obuwia to też kilka razy tak zrobiłem na weekend. Na szczęście w firmie ochorna jest 24 h na dobę więc wpuszczają nas i w niedzielę więc mozna odnieść. Biuro jest duże więc i kobiet dużo - więc mam butów do wyboru do koloru bo niektóre laski po kilka par w pracy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizobut
Zasadę mam taką że buty zabieram do toalety. Jedyny moment to grzebanie pod biurkiem ale mam gotowe wytlumaczenie na taki moment że coś tam kiedyś mi wpadło i szukam - głupie ale na pewno w kamerce nie zobaczą że liżę te buty.No chyba że w toalecie mają to wtedy klops.A poza tym już od dawna nic się takiego nie działo, tym bardziej że mamy ochronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizobut
szatynka- całkiem fajne, ale mi wystarcza zwyczajne oficerki, a nawet balerinki lub adidasy. Ostatnio lizałem też huntery.Niestety w takich butach jak na fotce którą zapodałaś nikt do pracy nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka okropneeee
tandeta ble bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizobut
Chętnie wyczyszczę w realu ;-) Niezależnie jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym wylizał stopy
po zdjęciu kobiecie butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to lubię ;)
Ale zawsze miałam lizane buty kiedy były na nogach. Ostatnio spadł mi jogurt na podłogę i buciki się trochę od niego ubrudziły, ale zaraz kazałam mojemu facetowi na kolanach je wyczyścić językiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym wylizał stopy
to ty wyliżesz mojego pytona,sporych rozmiarów,a ja twoje stópki,po powrocie z pracy i zdjęciu z nich szpilek,co ty na to petrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik butów
Mi - nie ściemniam - moja bliska przyjaciółka zrobiła taką frajdę, że zaprowadziła do mieszkania swojej koleżanki, którym się opiekowała i rozkazała (nie musiała długo namawiać), bym na jej oczach nago masturbując się lizał wyjęte z szafy szpilki jej koleżanki.... Szaleństwo... Raj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizobut
Lubię też lizać mocno znoszone majteczki, najchętniej takie gdzie widać i czuć wyraźnie spore, brązowe strzały a te żółte plamy od moczu też mają swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×