Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsfsd

wygląd

Polecane posty

Gość dsfsd

Dużo kobiet zwraca uwagę na ręce, tylko khm co my faceci z nimi mamy robic zeby były zadbane i wma sie podobały? Ja zawsze myję ręce, obcinam paznokcie i używam kremu do rąk :) coż wiecej? Oraz zwracacie uwage na czyste buty, tylko jak w taka pogode jak ostatnio mozna miec czyste buty ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam-Ona
to dar od Bozi:D-takie odpowiednie ------------------------------------------ męskie, duże...uhmm, ------------------------------------------ jeśli mi wyślesz swoje dłonie na @ to powiem Ci czy one 'takie' są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsd
ja mam ładne i zadbane dłonie :) nie potzrebuje sprawdzac, tylko tak z ciekawosci i zeby inni faceci mieli jakies pozyteczne rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam-Ona
nie to nie;), nie nalegam-jednak obiektywna sugestia zawsze mile widziana, nie;)? To także chodzi o kształt, inne od kobiecych, powiedzmy ...bardziej "kwadratowe" ---------------- ehmm, się rozmarzyłam ---------------- ponadto wciąż APELUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsd
jestem głupim podszywaczem, lubie to zajecie, mam kupila mi komputer na wyprzedazy w geant i mam internet w tspa, bardzo mnie to cieszy,realizuje siebie siedzac na tym forum i w zalosny spedzam swoj marny zywot na wypisywaniu glupot pod czyims nickiem.Jestem boski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsd
od 10 roku życia nieustannie próbuję sobie sam obciągnać ustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i niech palcę będą długie
do tego skóra gładka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sads
ale jak mamy o nie dbac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moczyć w moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×