Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutny13

wypływający płyn z penisa

Polecane posty

Gość smutny13

czy dziewczyny brzydzicie się śluzu jaki wypływa z penisa waszych chłopaków? moja dziewczyna bardzo się brzydzi i jak tylko zobaczy wypływający śluz to zaraz przerywa pieszczoty :( może wiecie jak sobie poradzić z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest naturalny odrych wynikający z podniecenia, a jego zadaniem jest zabezpieczenie penisa przed zatarciem w pochwie wszak i kobiety podniecone wilgotnieją nieprawdaż? uszy do góry daj cos kobiecie do poczytania fachowego;) ja przy pierwszych pieszcotach w zyciu damskiej szparki miałem odruch wymiotny sam sobie sie dziwię !!! przecież nie ma nic fajniejszego niż jej pieścka w ustach :) (byle czysta ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialaalepiękna
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialaalepiękna
a ja nei mam kogo pieścić ..:( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowa do gory i nie przejmuj sie. Ktos sie w koncu znajdzie .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny13
mi nie przeszkadza jej zapach ani smak, bardzo lubie ją pieścić. Razem jesteśmy 3,5 i niedługo ślub. Zaczynam się martwić, bo pewnie już tak zawsze będzie. Szkoda tylko, że nawet ręką się brzydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialaalepiękna
faceci mają lepiej, w tym czasie, co ja trwam w celibacie planując sobie jakieś ciacho to ciacho seksi inną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ci sie chlopie radze zastanowic nad tym slubem i to dobrze ... Jak masz taka kobiete co sie ciebie brzydzi w czyms tak podstawowym, wasze seks-zycie bedzie zalosne i nie bedziecie szczesliwi ... Albo teraz leccie do seksuologa a nie jak narobicie dzieci i dlugow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesmiala, nie za bardzo rozumiem twoje rozterki .. Czy jestes w celibacie dobrowolnie ? Jak tak ... to mi ciebie nie zal :p A jak masz pecha, jestes wstydliwa , czy cos tam, to wtedy inna sprawa .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialaalepiękna
m744---> sluchaj, ja nie chcę iśc do łóżka za kazdym razem, gdy mi się zachce ja chcę tylko spotkac faceta, który będzie wart pójścia do tego łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialaalepiękna
zresztą co ja tu będę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×