Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYSOKIE SZPILKI

Polecane posty

Gość gość

lubicie je nosić kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwiebiam, zwłaszcza do obcislych spodni. Lecz od wczoraj boję się. Wiesz dlaczego? Będąc w wysokich szpilkach i legginsach, jakiś facet chodzil za mną przez jakieś dwie godziny, czy wiesz co to znaczy czuć się non stop obserwowanym?chcąc go zgubic byłam w trzech sklepach , myslalam, ze sobie poszedl wreszcie. s******l był za rogiem, czuję się obrzydliwie na myśl o nim.dziś znowu bo widziałam. Boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam nosić szpilki bo noga zupełnie inaczej się prezentuje Wyglądam szczuplej i bardziej seksi ale ... po całym dniu... to uczucie kiedy zdejmuje szpilki ze stóp wchodzę do łazienki... staje gołymi stopami na zimnych płytkach ufff tak mi dobrze nic więcej do szczęścia nie potrzebuje stoje tak kwadrans i się relaksuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge pomasowac takie zmeczone nozki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do wysokich szpilek zakladacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to te płytki w waszych łazienkach muszą nieźle walić jak stajecie boso na nich po całym dniu pracy. Fuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie pieprzyć o tej mega seksowności szpilek. Większość kobiet wygląda w nich po prostu śmiesznie, a młode dziewczyny często wyglądają na starsze, niż w rzeczywistości. Na mnie większe wrażenie robi dziewczyna w trampkach i fajnie dobranej reszcie, niż w szpilkach. Bo jest bardziej naturalna, nie jest taka napuszona i spięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokładnie tak! trampki/tenisówki, obcisłe spodnie czy legginsy wyglądają dużo lepiej i odmładzają. kobieta w szpilkach jest automatycznie starsza i mniej atrakcyjna. szpilki są zdecydowanie przereklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ścisłości dodam, że trochę przekoloryzowałem tą swoją opinię o szpilkach. Część kobiet wygląda w nich po prostu zniewalająco, ale wiele dość cienko, starzej, zwłaszcza młode dziewczyny. A już większość bab z urzędów nie wiedzieć czemu za punkt honoru przyjmuje sobie chodzenie na obcasach. W połączeniu z odpowiednio postarzającą resztą wyglądają jak typowe baby z urzędu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu jeśli twoje stopy wyglądają jak te co dziś koś wstawił na kafeterie ero to pewnie ci walą nawet po godzinie w butach. Moje nie walą , ale skoro ty miałeś do czynienia z tylko walącymi stopami to nawet nie będę próbować przekonywać cię do codziennie mycia i dbania o higienę osobistą . Tylko jest wiosna zaraz lato staraj się nie korzystać z komunikacji miejskiej ... taka mała prośba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no po całym dniu pracy to stopy większości osób nie pachną najlepiej, zwłaszcza latem. No chyba, że twoja praca to parzenie kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*codziennego wiesz dlaczego stanie na zimnych płytkach relaksuje bo jak spędzasz cały dzień w szpilkach to wyjmując stopę z buta czujesz , że ona pulsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś burakiem i żadne moje wytłumaczenie nie zmieni twojego myślenia skoro sam jesteś brudasem i pewnie tak samo pachnące dobierasz sobie partnerki. Wszystko zależy jak się pocisz i jak często się myjesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie męczcie się w tych szpilkach. Na Zachodzie nikt w tym nie chodzi całymi dniami ( głównie na imprezy). U nas kulturowo to taka Ukraina ( tyczy się to też polskich kierowców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem żadnym burakiem, myję się codziennie, ale po całym przepracowanym dniu niczyje stopy nie pachną jak po kąpieli, chyba że ktoś w pracy leży i pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myję się cała rano przed wyjściem do pracy. I po powrocie moja cipka ani stopy nie walą. Nie wiem co trzeba robić i jak się pocić ( nie piszę o ciężkiej pracy fizycznej) żeby po jednym dniu walić. Ale wierzę ci na słowo , że tak jest bo sama nie raz w metrze miałam nieprzyjemnośc stanąć obok takiej osoby tylko ja zawsze sobie myślałam , że ona nie myła się z tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×