Odpowiedz na ten temat

Wytrysk na ciało - kobiety, wy też nie lubicie?

• cybercyber 2012.02.06 [15:22]
    zdaje mi sie ze chcesz aby w pewnj echwili po takim draznienie ulegl Ci absolutnie
  • cybercyber 2012.02.06 [15:25]
    koniety potrafia doprowadzic nas do tego ze ulegamy calkowiecie
  • Katerina23 2012.02.06 [15:30]
    wiesz ja lubie patrzeć na jego wyraz twarzy, na błysk w oku gdy na mnie patrzy, to trzeba p[rzeżyc bo to niedoopisaniausmiech.gif
    http://www.voila.pl/130/2gf1h
  • cybercyber 2012.02.06 [15:34]
    oj podejrzewam ze sporo czasu uplywa zanim pozwolisz mu sie do siebie zblizyc, chyba przez ten zcas slipki mu na szwach pekaja

• Katerina23 2012.02.06 [15:44]
    i na tym polega zabawa. Np w lecie jedziemy do znajomych czy gdzie kolwiek , ja jestem w spódnicy i na miejscu w pewnym momęcie szeptam mu na ucho że nie założyłam majteczek. Ile on się musi nagimnastykować żeby mnie podejść i sprawdzić czy faktycznie ich nie mamusmiech.gif
  • cybercyber 2012.02.06 [15:49]
    oj mqqa sie z toba, ale zapewne wie ze zawsze dojdzie do celu

• Katerina23 2012.02.06 [15:52]
    trzeba sobie życie urozmaicać usmiech.gif
  • luke can drive 2012.08.10 [16:13]
    na jakie części ciała mieliście wytrysk?
  • zawiadamia się mnie 2012.08.10 [16:36]
    mój kończy gdzie chce bo mnie to akurat podnieca jezyk.gif
    najbardziej w ustach i nie wiem dlaczego ale na plecach usmiech.gif
  • pieer 2012.11.19 [10:55]
    Moja żonka uwielbia jak spuszczam się jej na piersi,pupę i brzuszek.A co do spuszczania się w usta mojej żonki to tez lubi to tak samo jak ja jej wspaniały wytrysk na moja twarz.I jeszcze jedno po wytrysku w jej ustach całujemy się namiętnie i wcale mi to nie przeszkadza bo wiem że moja ukochana mnie bardzo kocha. Jesteśmy małżeństwem z długim stażem i bardzo się kocham jeżeli oboje czegoś chcemy to nie ma żadnego poniżania drugiej osoby.
  • xxxxmadziaxxxx 2012.12.05 [22:04]
    ja uwielbiam
    szczegulnie na twarz
    podnieca mnie to grrrr
  • ja to na pysk trysiam 2013.03.16 [01:44]
    tylko i wyłącznie
  • dyscyplina 2013.03.16 [04:20]
    Moj ma dwie mozliwosci,---w pipce,albo na cycki,tylko nak na cycki to poniej lize i czysci
  • Ja pozwalam się spuszczać 2013.03.16 [05:12]
    tylko w oko, ucho i na włosycool.giflapka.gifjezyk.gif I baaaaardzo mnie to podnieca, jestem wtedy na skraju kosmicznego orgazmucool.gif Taki ze mnie perw cool.gif
  • machomanmn 2013.05.20 [11:31]
    ja swojej starem szczam i sram na twarz - uwielbia to
  • gość 2016.07.11 [10:11]
    Moja kobieta bierze wytrysk do ust, potem wypluwa na mnie, tak żebym widział ten gest. Cały czas pokazuje, że to ona mnie ujeżdża, a nie ja ją posuwam.
  • Mężatka 39 lat 2016.07.11 [10:24]
    Kiedy mąż był młodszy to często chlapał mi na biust i chciał żebym zlizywała. Bardzo to nas oboje nakręcało jezyk.gif
  • gość 2017.09.13 [23:12]
    Kazdy facet lubi tryskac na swoja kobiete. Ja najbardziej lubie na posladki. Czasem fajnie tez jest jak np spuszcze sie na brzuch lub piersi a potem sobie lezymy, rozmawiamy.
  • Ves 2017.09.14 [00:05]
    Mój zawsze tryskał we mnie albo po prostu na zewnątrz (przy pieszczotach rękoma), spuszczał się też do buzi. Gdyby chciał skończyć na moich piersiach czy brzuchu, nie miałabym żadnych oporów... Jego sperma mi smakuje, więc nie widzę problemu usmiech.gif
  • gość 2017.09.14 [07:24]
    Moja natomiast lubi jak ja zalewam wszędzie oprócz włosów,jrsli lezy na plecach to wciera w siebie sama sperme,a jak bzykam ja na pieska to prosi żebym ja wtarl jej w pupę i plecy.
  • gość 2017.09.14 [11:53]
    Jest to niesamowite przeżycie spuszczać się na kobietę szczególnie na buzie i do środka do buzi..
    Obecna kobieta na szczęście pozwala mi na takie igraszki....
    Miałem kiedyś żonę przez kilka lat, ale to była kłoda w łóżku, przed ślubem lubiła robić wszystko (anal oral do końca) po ślubie z czasem na nic nie pozwalała. Trwało to prawie dwa lata, rozwiodłem się, niech ktoś inny się z nią męczy. Po ślubie chciała tylko w pipkę.
    DOdam że jestem zadbany siłownia i te sprawy, ale skoro żonie to przeszkadzało po ślubie a przed ślubem nie..
    Panowie jest wiele kobiet które pozwalają na wiele, szkoda czasu na takie co nie pozwalają na nic.
  • Nie lubię seksu 2017.09.14 [14:50]
    Ja zgadzam się tylko i wyłącznie dlatego że go kocham.
    Sperma mi nie smakuje, nie lubię się lepić, ani robić loda, nie lubię tego ale robię to bo jemu się to podoba, oczywiście nigdy mu o tym nie mówiłam, zostawiłam to dla ciebie.
    Ogólnie rzecz biorąc nie lubię seksu... Ale tego też on nie wie, kochamy się codziennie.
    Bardzo go Kocham. Ja mogłabym żyć bez seksu, on nie umialby żyć bez niego, nie zgodziłabym się na kontrolowaną zdradę, skoki w bok, dlatego robie to z nim.
    Orgazm mam tylko łechtaczkowy ale nie lubię dochodzić, nie potrzebne jest mi to do życia, zgadzam się tylko raz dojść przed stosunkiem, a potem w trakcie seksu próbuje wytrzymać jak najdłużej (oczywiście dominujemy na zmianę, nie leżę jak kloda)
    Wystarczy mi zwykle ciepło drugiej osoby, troski, przytulenia, pocałunki, chciałabym żyć w białym związku ale wiem że on by tak nie mógł...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych