Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna_pompujaca

Wytrysk - zasięg

Polecane posty

Gość panna_pompujaca

Jak to jest że kiedy mój chlopak leży na plecach i mu robię dobrze łapką to wytrysk jest w okolice pępka (do 20 cm). Natomiast kiedy on jest na mnie i robimy "przerywańca" to bez problemu z okolic cipci sperma trafia na moją twarz, włosy a nawet na ścianę. jak to jest ? Nie wiecie jak zrobić żebym mu reką mogła zrobić tak aby zasięg był duży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madry czlowiek prawde powie
Pewnie reka mniej go kreci, mniej sie podnieca wiec produkuje sie mniej spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_pompujaca
Nie, chcę jemu twarz jego wlasnym nasieniem pokropić hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukzit
prawdziwe. Jak ktos nie uprawia seksu przez miesiace to ma wiekszy wytrysk i sielniejszy orgazm . JAk ktos robi to kilka razy dziennie to ten czwarty wytrysk w ciagu dnia zawsze bedzie slaby i orgazm bedzie slaby. Im wiecej skurczy tym wiecej wypomponowego nasienia i dluzszy orgazm . By orgazm trwal dluzej nasienia musi byc sporo. Dlatego jak ktos ktos uprawia kilka razy dziennie seks ma slaby orgazm i slaby wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe....
chyba żartujecie z tym zasięgiem?:O To znaczy, że spuszczacie się na odległość 70cm?:o Faceci sa bardziej obleśni niż myślałam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .obrzydlistwo.
:O Tym bardziej nie rozumiem, jak można sie komuś spuścić na twarz, skoro faceci mają takie ciśnienie:O O w dziuplę, mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała oglądać żadnego spustu, bo rzygnę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_zboczona
panna_pompujaca: u mojego faceta jest podobnie, tez jak sam konczy na mnie z wysokosci cipciu to strzela mi na twarz i czesto brudzi sciane, a jak robie mu raczka to wlasnie tez czaesto leci blisko, choc zdarza sie ze jakos uda mi sie i oberwie moj facet sperma w twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_pompujaca
W końcu jakaś "siostra". pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_zboczona
czesto u nas bywa tak ze moj facet piesci sie sam, a ja patrze na to.... i wtedy on sam naprawde daleko strzela, kiedys nawet zmierzylismy, bylo ponad 1,5metra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_pompujaca
a czasem jak mi trysnie w cipce to az w gardle czuje, raz sie malo nie porzygalam sperma jak trysnal, smakowa byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizi
Bo musisz robic tak jak w przerywancu im dłuzej bedziesz robic mu dobrze reka tym dalej na koniec sie spusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIG PEn
Mi wytrysk często dolatuje w okolice klatki piersiowej , może nie jest on za duży , ale czasem jest naprawde wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały_rak
dałbyś zlizać z brzuszka chłopczyku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axee
1,6 m....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axee
tak kurna zmieżyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axee
podobno WR is 1,95m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoter
witam mam problem mianowicie mam słaby wytrysk bo jak sobie wale kilka razy to słabo mi potem leci przy pierwszysch 2 razach jest normalnie wystzała jak z amraty a potem juz nie co tu zrobic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoter
kurde no bo jak jestem z laska i ona mi robi dobrze ;) to przez pierwsze 2 razy jest zachwycona a juz kolejnymi razami coraz mniej a zalezy mi zeby była zadowolona chyba rozymiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko jak dobrze wceluje to i
poltora metra poleci :classic_cool: laski to lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoter
kurde no ale to krepujace ;D jak tak 2 razy leci jak szalone a potem jest taki słaby ;/ po tu robic wiecej nabiału ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ma zasięg tylko do cycków
to znaczy, że cie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoter
ok no ale co tu zrobic zeby bardziej sie upierdolic ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmak
Haha takie tematy mi w googlu wyskakują, no ale jak już przeczytałem to odpowiem- gdyby znalazł się tu wcześniej jakiś facet to byłoby wszystko jasne. Jak penis jest skierowany ku górze (tzn. w kierunku pępka), to mięsień odpowiedzialny za wytrysk jest bardziej rozciągnięty, a jego skurcze są mniejsze, stąd i nasienie "nie strzela po ścianach". Tak nas natura obroniła przed zdradzieckimi poczynieniami kobiet. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexboj
ja robiłem jusz z moją dziewczyną ją to bolało ale na wieczur zaczeła mi lećeć sperma i nieweidziałem co to ale pużniej patrzyłem na necie i jusz wiem mam 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moj rekord
to jakies 60 cm. ogolnie lubie daleko tryskac. szczegolnie lasce na twarz. w ten sposob zaznaczam ze jest moja i troche ja upokarzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blowjob
ja sobie tak czytam i śmiać mi się chce... skoro są rekordy świata w najdalszym wytrysku :D myślę, że 2 m to nie jest tak dużo... na stojąco strzelam dalej niż mam wzrostu a mam 183 cm.. wiec powiedzcie mi jak można pobić ten rekord ? :D poza tym jak dziewczyna robi to ręką to żadna przyjemność.. ja mam tak, że im dłuższy stosunek tym dalej "strzelam" i więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×