Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adas1410

Wyznanie prośba o pomoc

Polecane posty

Gość Adas1410

Witam Mam 40 lat z zona jestem 15 lat po ślubie uwielbiam Ją kocham Ją podnieca mnie każda część jej ciała ... działa na mnie jak fetysz ... Do sedna natomiast .... przed ślubem byliśmy para ok 4 lat przez pierwszy rok nie wspolzylismy ....czekaliśmy na odpowiedni moment później się zaczęło było dobrze.. a nawet bardzo...Po ślubie urodziło się dziecko ...troszkę "entuzjazm"żony w sprawach lozkowych "opadl" ale zawsze się starała... jak nie miała ochoty a coraz czesciej sie to zdarzalo starala zaspokoić mnie "recznie" z własnej inicjatywy...po jakimś czasie urodziło się drugie dziecko (oboj***ardzo tego chcielismy)... Sytuacja w tej chwili wygląda tak ze niestety musze prosić się o sex. Ja rozumiem mam większe libido niż żona bo mam potrzebę raz dziennie czasami co dwa dni a czasami dwa razy dziennie ale dawniej to było jakoś inaczej nie miała ochoty ok poczekam parę dni było fajniej ale teraz czekam pół miesiąca dochodzi do zbliżenia lub mnie masuje a w trakcie bo "kubek źle odlozyles"itp... Do tego wszystkiego Wam powiem ze zawsze priorytetem dla mnie był jej orgazm (najpierw Ona) masaż całowanie pieszczenie masaż lechtaczki masażer lechtaczki szukanie punktu G .. zawsze się to koczylo przestań juz ....wogole najlepiej to bylo żebym skoczył teraz i żeby miała to z glowy... a bieda boże miałem akurat taki dzien/noc ze mogłem do woli (stał a nie mogłem dojsc)kończyło się awantura po 30 minutach . I teraz sytuacja jest taka ze jak każdy facet onanizuje się praktycznie codziennie przy zdjęciach i filmikach mojej żony zrobionych z ukrycia ... nie chce juz się prosic czuje się poniżony i nieudaczny .... co mam robić pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem będzie szczera rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy żona pracuje czy tylko domem sie zajmuje? Wychodzi sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszę Cię, mam raz na miesiac, a staż o wiele krótszy. Znam wyjście z sytuacji, niestety kobiety są zbyt zamknięte na takie cos. Chodzi o seks niemonogamiczny w małżeństwie-dopuszczenie 3 osoby (kobiety/mężczyzny) lub wychodzenie do swingers klubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adas1410
Bardzo zadko gdzieś sama wychodzi... Nie pracuje zajmuje się domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adaś, a co z tym seksem niemonogicznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet jest w domu lekcewazony i nie dostaje, co potrzebuje - nie ma innej opcji, ZAWSZE zacznie skakać na bok. Im szybciej zaczniesz te skoki, tym mniejsza szansa, że przy niej zwariujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie pracuje, to może być podobnie jak ze mną autorze. Po prostu takie siedzenie w domu non stop działa depresyjnie (nie na każdego pewnie, ale często sie zdarza). To męczące choćby wcale nie bylo wiele do roboty. Postaraj sie tak zorganizować czas żeby zona mogła przynajmniej raz w tygodniu popołudnie i wieczór spędzić poza domem sama, z koleżankami czy jak tam chce. Od czasu do czasu podrzuć dziecko/dzieci dziadkom czy komuś kto mógłby przypilnować i wyjdźcie razem. Możesz sam spróbować"zmusić" ja do takich wyjść. W zależności od tego co lubi...możesz sprezentować karnet na basen czy do klubu fitness albo jesli to nie problem do spa w okolicy gdzieś jesli jest. Jesli to się uda i jesli to w ogole przyczna to na pewno powinno się poprawić:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam za Ciebie kciuki! Twoja żona Cię nie docenia! A szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że juz zwyczajnie nie jesteś dobry w lozku, chociaż Tobie wydaje się że jest inaczej. Nie tlumacz się tym, że zalezy Ci na tym zeby Ona doszla pierwsza. Każdy facet wczesniej czy później ma podobne problemy i kazdy tlumaczy się tak samo. Jeśli się mylę to przy najblizszej okazji zrob to szybko i skutecznie, tak zebys sam skończył pierwszy. Moze nastepnym razem żona poprosi o wiecej. Czyli raz za razem, a nie jeden niekonczacy sie numerek. I daj spokoj z dlugimi pieszczotami. Czy jak byles mlody też tak dlugo się bawiłeś ? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj p********ie tych feministek nie dawaj wychodzić samej czy z koleżankami bo to ona ci rogi doprawi tak samo jak ty miała mało seksu wyjdzie parę drinków z koleżankami i wróci nad ranem przer****** u ty jak jeleń z dziećmi będziesz siedzieć najlepsze wyjście to zostawiać że dwa trzy razy w miesiącu dzieci z dziadkami na zmianę możesz wynająć opiekunkę tylko radzę szukać u znajomych rodziny nie obcej dziewuchy bo nigdy nie wiadomo może jakaś kuzynka potrzebuję dorobić bo nie mów mi że nie stać by cię było żeby raz w msc wybulic te 80 czy 100 zł żeby posiedziala jeden wieczór z dziećmi no chyba że żonka taka co dzieci z nikim zostawiać nie chce bo nikt się lepiej nie zajmie od niej to w takim razie skoki w bok najlepsze co możesz robić nie patrz na nią nie chcę to nic na siłę wiem że kobietą libido spada i robią się takie mamuśki co z seksem niemaja już nic wspólnego tylko do plodzenia kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za kretyn powyżej:O nie daj wychodzić samej?! A co to? Więzienie? Ubezwlasnowolnienie? Co za ludzie... Jeśli ktoś ma zdradzić to i tak to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jesteś pospolitym k*****iszonem zresztą jak to się mówi w każdej kobiecie jest k*****y 2/3 a każda niewiasta to k*****a i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci poradzić że jak tylko oddalacie się od domu to wścieklizna macicy was ogarnia byłem na zbiorach sezonowych w Holandii i nikt mi nie powie że jest inaczej czy to panna czy mężatka każda d**y da za kwiatka taka jest prawda nędzne szmaty zakłamana od tamtej pory straciłem szacunek do was wszystkich bo wy nawet nie wiecie co to jest nie macie szacunku do mężów chłopaków i swoich dzieci więc co dopiero do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale my to robimy z kobietami wiec to nie jest k******o. Wy panowie nie robicie tego z nami na tych wyjazdach tylko facet z facetem bo przeciez z k*****i sie zadawac ni bedziecie wiec z Waszej strony to jest pedalstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwał się cnotliwy prawiczek:) no nic tylko gejem pozostaje Ci zostać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adas1410
Szczere rozmowy były i konczyly się tym że przez ok tydzień co dwa dni wyglądało to tak "a zrobię mu dobrze ręką albo niech sobie wsadzi żeby bylo" ogólnie to raz na pół roku czuje ze ona ma jakąś z tego przyjemność choć sam juz nie wiem czy to tez nie gra aktorska...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adas1410
A z drugiej strony to sobie myślę że może lepszy taki los być skazanym na masturbacje ale wiedząc że żona "nie przepada za..." przynajmniej nie mam rogów aż po sufit ... juz sam nie wiem co lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak jesteś autorze tez kretynem:) przykro mi ale skoro Twoje lepiej tak niż rogi po sufit to życzę satysfakcjonującej masturbacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też tak miała po drugim dziecku, ale jej przeszło i znów r....y codziennie. Musiałem ją postraszyc, ze zachęca mnie do zdrady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszne, facet ma zone a skamli o sex , i to nic nie daje ,to trzepie sobie po katach ,puknij sie w leb autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam1410
No to co "gościu" mam zrobić w Twoim mniemaniu najlepiej!?!? ....Jesteś kobieta tak???Czy tak jak ta wyżej ktoras z pan napisala...karnet na basen ...spa..,niech wychodzi raz na tydzien gdzie chce z kim chce najlepiej drogie zakupy itd ... ja od ślubu nie wychodziłem sam NIGDZIE!!!! a jakoś na sex mam ochotę i co?! pokazujecie drogie panie ze dla Was liczy się tylko pieniądz bo nagle dostajecie ochoty na sex ...smutne to lecz prawdziwe ...I niestety przez to jesteście zdradzane choć o tym nie wiecie ... bo wasza karta przetargowa jest sex....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam1410
P.s.A myślicie że co się dzieje jak wasi mężowie wyjeżdżają w" delegacje " za 100 zł można mieć wszystko czego w domu niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na innych forach słychać narzekania żon "bo mu nie staje czy ja go już nie krece" dajcie mu karnet do spa napewno jak przyjdzie do domu wymasowany przez młodsza od was to erekcja powroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jestem kobieta , i postawilabym sprawe jasno , powiedzialabym o co mi chodzi czyli ze mam potrzeby i mam dosc czekania na sex raz na miesiac ,i jesli nic by do niej nie dotarlo , to powiedzialabym ze musimy sie rozstac , a ty wymyslasz jakies glupie pytania na forum , i sie tak ponizasz sam sie zaspokajasz majac zone , co ciebie z zona laczy ?jak nawet ona nie spi z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adas1410
Co mnie z nią łączy !?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!? A MOŻE POPROSTU JĄ KOCHAM!!!! A to ze mam potrzeby w których jestem zblokowany ... nie chce jej zdradzać. ..i wyprzedze twoja odpowiedz i odpowiem na nią tak :nie nie kocha się ludzi tylko za sex i jak im jest w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam1410
Dzięki za zainteresowanie i "zrozumienie";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co masz obecnie dostępne na rynku to zdecydowanie IQman uważam, za najlepsze rozwiązanie problemów z potencją.W każdym razie ja jestem bardzo zadowolony z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:06 idiota. Twój wpis nie na temat dowodzi że piszecie to tylko dla kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×