Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zeryena

Z kim ja mieszkam???????

Polecane posty

Gość zeryena

Miaszkamy we trójkę w akademiku i wczoraj miałyśmy małe święto tak we trzy przy winku. Potem pod koniec one we dwie zaczęły się całować i mnie też chciały całować ale się nie dałam. Nie wiem co myśleć o wczorajszym zajściu. Z tego co wiem to one nie są lesbijkami a jedna nawet ma narzeczonego no ale przecież na własne oczy widziałam jak się pocałowały i to tak długo z języczkiem. Zastanawiam się co by było gdybym im się nie opierała i nie powstrzymała ich zapędów - sex? Jestem w szoku z kim ja mieszkam! A może to efekt wina? Przyznaję że i mi zaszumiało w głowie no ale nie aż tak żeby się próbować dobierać do drugiej baby!!!! Nie wiem teraz czy alkohol spowodował że puściły im hamulce i postanowiły dla checy zrobić coś szalonego czy przeciwnie puściły im hamulce i pokazały swoje prawdziwe lesbijskie oblicze? Zeby było jasne - nie mam nic przeciw lesbijkom no ale totalnie zaskoczyło mnie to wczorajsze zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swistak siedzi i zawija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziecko, dziecko, do nauki, a nie kretynskie prowokacje zakladac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalnie zaskoczyło mnie ich zachowanie, wejdę i wrzucę temat na kafe z samego rana. :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie trzech.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeryena
" i dlatego zalozylas temat na kafeterii, w dziale erotycznym... " A gdzie miałam założyć? W ciąża i macierzyństwo??? x "Totalnie zaskoczyło mnie ich zachowanie, wejdę i wrzucę temat na kafe z samego rana" Dokładnie tak już wczoraj chciałam napisać ale kiedy jak kładłyśmy się spać po północy no ale dziś przed zajęciami mam jeszcze czas i piszę od razu. Nie wiem skąd się wzięła jakaś głupia tendencja że wszystko od razu zmyślone od razu prowo od razu kit itd. i wystarczy że jakaś historia odbiega od przyjętych kanonów i od razu wszyscy wyśmiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poes. odezwała sie mądra. A niebiescy nigdy nie prowokują? Jesteście tak zakłamani , że szok i tematy prowo wam przeszkadzają? Fora ze dwora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza całowaniem macały się albo coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste, Ty jeszcze seksualnie nie dorosłaś, a one albo tak, albo puściły im hamulce pod wpływem. W każdym razie lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeryena
Co Ty - za przeproszeniem - pieprzysz? Jak to ja nie dorosłam? Skoro jestem hetero i nie chcę lizać się z dziewczyną to to jest u mnie oznaka jakiejś niedorosłości seksualnej? Czyli żeby dorosnąć mam się puszczać z każdą lesbą, która tego zechce??? Czytam i oczom nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczysz sama sobie. Sama napisałaś, że one nie są lesbijkami. A od seksu dwóch kobiet do miłości lesbijskiej jeszcze jest spora droga. Stąd ta niedojrzałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeryena
Ale jestem pewna, że by doszło! One się normalnie do siebie dobierały a potem próbowały jeszcze mnie wciągnąć do trójkąta. No w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sa atrakcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze to niz dwoch pedziow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeryena
Dlaczego. Są bardzo atrakcyjne. Zresztą uważam, że mi też niczego nie brakuje. Tylko zaskoczyła mnie ta sytuacja. Nigdy nie robiłam tego z żadną dziewczyną. A tu nagle dwie naraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sie zajmij swoimi chlopakami homosiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nigdy nie myślałaś o les? Podczas masturbacji nie wyobrażałaś sobie jak to robisz z koleżanką np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeryena
Zeby to zrobic z dziewczyna to nigdy nie myslalam. Co najwyzej podczas masturbacji wyobrazalam sobie inne kobiety ale to raczej dotyczylo sexu grupowego niz samego les. Niemniej jednak podczas tych wyobrazen ogrii robilam tam to takze z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępa dzida :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracja29
Naprawde glupia jesteś. Bo jak bylas pijana a to sa twoje kolezanki wiec wiesz czy mozna sobie na cos takiego pozwolic...miała byś co wspominać a dziewicą byś nadal została. Dziwi mnie twoja reakcja szczerze powiedziawszy bo np ja bym poszła w tango! Zalozylas ten temat zeby się dowiedzieć "TAK dobrze zrobilaś"?? Mianowicie źle zrobiłaś i żałuj.... DAŁAŚ D**Y CHOĆ WCWLE TEGO NIE ZROBILAŚ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co mówił o niedojrzałości
Gracja dobrze mówi. Skoro już marzyłaś o tym, to ta sytuacja była jak ziszczenie marzenia. Przynajmniej mogłabyś powiedzieć spróbowałam i nie pasuje mi, a tak kiedyś znowu zaczniesz marzyć, aż w końcu przypomnisz sobie tą sytuację: wśród znajomych, sytuacja oczywista i bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako student szczerze zazdroszczę takiej "przygody"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kici kiciiii
Łe tam, ja mam takie epizody z kolezankami juz z gimnazjum chyba. Pokazywanie sobie cycków, dotykanie piersi, całowanie... Raz nawet we trójkę wskoczyłyśmy pod prysznic! Nagie!:D i nic wielkiego się nie stało! Przecież to zupełnie normalne.... Mialam 2-3 bliskie przyjaciólki i z każdą się całowałam minimum kilka razy. I kilka koleżanek też...bez przesady. To nic strasznego:) a też jestem hetero. Robiłyśmy to dla zabawy/ z ciekawości. Droga autorko, Twoje koleżanki są raczej normalne ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeryena
Czyli że powinnam się zgodzić? No, sama nie wiem... W sumie to dziś też będzie noc. Teoretycznie jeszcze nic straconego. Co prawda winka już nie ma ale myślę, że one... Zresztą czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj_maja
Ej a ty o zwyklym calowaniu mówisz?? To bym sobie nawet d**y nie zawracala... Ja mialam kumpele na studiach co mi sie podobala. Zawsze czyzlsta zadbana i ostatni rok mieszkalysmy we dwie w pokoju..ciagle gadki o k****ach sklonily mnie do zakupu wibratorka który zreszta we dwie wybralyśmy. Gdy przyszedł obie podekscytowane wygkadem i jego praca postanowilysmy sie nie czaic tylko komisyjnie wlozyć do mojej cipki...potem byla jej. A po mimo ze ona i ja mialysmy chlopaków to czesty niedosyt sprawiał ze rznełysmy sie jak d***** srednio dwa razy w miesiacu. Ostakni raz dwa lata temu i jakos mi tego nie brakuje ale nadal sie spotykamy i dobrze wspominamy stare dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj_maja
Dobre jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama w biurze
Ja na studiach mieszkałam z dwoma dziewczynami i już po tygodniu nie miałyśmy oporów wobec siebie i nagości. Nie jesteśmy lesbijkami ale jak jedna zaczynała w nocy się masturbować to dołączałyśmy do niej oddzielnie a wspólny prysznic we dwójkę lub trójkę był sprawą normalną i lubiłyśmy się trochę wzajemnie popieścić. Fajne to było a mimo to miałyśmy też chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×