Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Dzień dobry.Nie widzę tematu,a chciałam pozdrowić i wycałować. 👄👄👄 Usunęli?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się melduję drugi raz.Już dojechałam.:-) I całuję 👄👄👄 bo szkoda słów tracić na pozdrowienia dla mo/de/ra/torów,a ikonki z serdecznym palcem też nie ma.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju :-) jestem jakieś 400 km na południe od miejsca,z którego klikam na codzień.Mam nadzieję,że jesteś usatysfakcjonowany.👄 Słoniu i tobie miłego.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju Skarbie :-) Urlop o jakim piszesz niestety dopiero w lipcu. Chciałam zdążyć z buziakiem dla ciebie.:-) Słoniu,bierz poprawkę na moje głupoty.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja marzę,żebyś wnikał.:-D Wiem,już nie dziś,ale przynajmniej nie mów nie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.... nie wierze.. obylo sie bez poczty :) przyszlam na sniadanko. troche pozno, ale trudno was w trasie znalezc ;) barek pusty.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju w locie 👄 frida :-)👄 Temat powstał,ponieważ nie miałam gdzie zostawić buziaków.Nie przewiduję sama go podbijać.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w takim szpagacie to dawno nie byłam :( Temacik komuś przeszkadzał ...chyba komuś klepki się poprzestawiały Ale pozdrowionka zawsze jest gdzie zostawić :)👄👄👄 Słoniku wszystkie odebrałam 👄 mega słodziutkie były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haju, bardzo fajny motelik przy trasie ... bede zagladala na sniadanka :) 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza,frida,PSuju,matu🌻❤️👄 dziś mozaika sympatii. :-)Nie mam zielonego,czy sens jest,ale kulturalna dziewczynka jestem,więc odpowiadam,podbijając.Dzień jak byk,pogoda jak rybie oko,więc dopijam szatana i z wilczym apetytem uderzam w przepiękny i niebezpieczny zarazem plener....szukać cienia orła.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️👄 Wróciłam.Tytuł nieaktualny,ale tak jest w sumie na większości tematów.:-DI teraz jest pytanie,czy prócz koncertu życzeń z całuskami będziemy chcieli tu czasem rozmawiać?:-) Niedzieli udanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ jestem zdania, ze oprocz obowiazkowych calusnych posilkow, mozemy rowniez rozmawiac. problem polega na tym, ze nie wiem jak sie zachowa slon, wobec czego nie wiem jak ja sie moge zachowac. jesli mam byc szczera bywam czasami nieobliczalna. przeprosilam go trzy razy, tymczasem on mi ciagle wypomina to co powiedzialam.. a czy ja mu wypominam??? nie.. a przeciez doskonale pamietam przyczyne naszej klotni. tak wiec jestem - ZA. jesli sie nie uda, to trudno. najwyzej bede przychodzila tylko na caluski, o ile ktos bedzie mily i zostawi je dla mnie... wieczorowo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frido czasem nieobliczalna.Będę czekać na to czasami i oby się jak najczęściej tobie i nam przytrafiały.Może daj wskazówki,jakie okoliczności ku temu sprzyjają a ja się postaram.:-) Apeluję również o wyjaśnienie sobie (Słoniu)nieporozumienia jedynie,jak ufam.Po katarsis będzie tu bajecznie.Czuję. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu wyjasniac.. zostawil dla mnie caluski, a potem oddal je awie. nie jestem wcale na nia zla. nie, nie.. absolutnie. tylko czy tak sie robi? nie dosc ze zachowal sie nieladnie, na dodatek poczul sie obrazony.. no dziekuje. mialam mu nie wypominac, ale jestem skorpionem. u mnie nic nie ginie. dobre i zle. wszystko trzymam w zamrazarce. w razie potrzeby wyciagam.. dlatego doskonnale pamietam, ze przeprosilam drania za swoje slowa trzy razy.. a on ciagle drazy temat. ciekawe spod jakiego jest znaku.. mowi sie na skorpiony, tymczasem jak widac inne znaki rowniez potrafia dac sie we znaki ;) to tyle na dzisiaj. wpadne jutro na sniadanko ;) podoba mi sie nowy motelik przy trasie :) wieczorowo dla czytajacych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co mowie. nie denerwuj mnie.. i spadaj :P dziad swoj****aba swoje.. do porozumienia nie dojdziemy.. klamczuchu 😴 haja, mowilam.. nie da sie. przyjde na sniadanko.. o ile w tym moteliku bedzie ktos rano stal za barem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczo.:-) Jak dla mnie to nawet aż od tej słodyczy za mdło.:-pByło coś,zniknęłaś nawet całkiem z tematu,ale na świadka się nie nadaję.Nie dość,że mnie los zawsze gdzieś zwodzi,to pamięć moja zawodna.Ja to bym wzięła grabki i przejechała jak han bruce'sowi.I już. A facet z blizną,to nabiera od razu takiego jakiegoś interesującego wyrazu,wg mnie:-p.Najwyżej jak refleks ma dobry,sypnie c****askiem w oczy,ale frido,ty piszesz z serca,to ci oczy nie są tu potrzebne.:-D No i poranne,uderzające do głowy,jak mocna kawa 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matu :-)wszystko siła wyobraźni.Kawa niby jak codzień,ale kto zabroni ci wymyśleć,jak znalazła się przed twoim nosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) milego dnia w moteliku.. 👄 haja, nie zamierzam wracac do staroci sprzed miesiecy. nie jestem masochistka... ale widze, ze ktos inny lubi sie bawic drutem kolczastym :P .. owin sobie nim ku/ta/sa.. moze nareszcie otrzezwiejesz duraku :P nie wracam do przeszlosci i nie chce o tym juz wiecej ani pisac, ani sluchac. poprosze kawe. czarna,mocna i goraca.. podana przez tego pana.. tego.. tak. tak. wlasnie o tego mi chodzilo... oooo wlasnie tego.. z brzuszkiem ;) bedzie dodatkiem do sniadanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×