Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mocno zmartwiona

Za szeroka cipka

Polecane posty

Gość Mocno zmartwiona

Co zrobić, mam szeroką cipkę, wejście do pochwy zostało tak rozwalone przez męża podczas zabaw że dłoń dorosłego mężczyzny z łatwością wchodzi do pochwy. Czy jest możliwość zwężenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko ty
tez mam ten problem. podobno trzeba ćwiczyc mięsnie kegla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno zmartwiona
No tak ale w moim wieku, mam 45 lat, a chłopu już nie sprawia przyjemności ta szerokość. Myślałam że jemu już tak nie staje i dlatego winę przerzuca na mnie.Koleżanka dała mi ten adres internetowy i myślałam że tu znajdę jakąś poradę. Najgorsze to to że chłop pakuję mi całą dłoń do środka, zabawia się tym w środku a ja nie mam przyjemności i on nie ma przyjemności. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno zmartwiona
Jak wypije to sie bawi i robi na złość, mówie "patrzy jaki masz kapeć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Co robić? Jeśli on podczas takich zabaw włazi całą dłonią i nie potrafi znaleźć punktu G aby Cię zadowolić to poco w ogóle tam pcha łapę? Jak wypije to niech spada spać i się do ciebie nie dobiera. A jeśli macie dzieci to cipka z pewnością została rozepchana nie w czasie takich zabaw, ale podczas porodów. Wiec można się poradzić ginekologa. Ćwiczenie mięśni Kegla na pewno będzie jednym z rozwiązań problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmartwiona, twoją pochwę można zwężyć. Po pierwszej musisz przestać uprawiać z mężem fisting (tak się nazywa wpychanie do środka całej dłoni). Po drugiej, jak słusznie zauważyłaś, powinnaś zacząć ćwiczyć mięśnie Kegla. To te same mięśnie które zaciskasz gdy chcesz wstrzymać oddawanie moczu. Zaciskaj je codziennie tyle razy na ile pozwala ci czas. Za każdym razem trzymaj je zaciśnięte przez kilka sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poronione pomysły i cały ten temat. Jak się chce można mieć przyjemność i z wąskiej i szerokiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno zmartwiona
No tak my to wiemy ale chłop nie ma mocniejszego scisku i nie odczuwa przyjemności. Moim zdanie ma na to wpływ częste zadawalanie go ręcznie, mówiąc brzydko walenie konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do ginekologa koniecznie
Ja miałam po porodzie źle szwy założone i też się zrobiło wiadro. Żadne ćwiczenia nic nie dały. Aż poszłam do porządnego gina który z mety skierował mnie na operację (okazało się też że macica była opuszczona). Teraz jestem jak prawie dziewica ;) i orgazm mam odlotowy i to już po chwili seksowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój facet pewnie chce byś była taka :) Zaakceptuj siebie. Wielu mężczyzn (włącznie z moim) lubi duże i luźne cipki. Mój pan też często wkłada rączkę, lub pare dildo jednocześnie. Uwielbiam to i doceniam że pozwala mi być taka, jak lubię :) Jasne, niekiedy trochę mi dziwnie, gdy rżnie mnie a ja nic nie czuje, ale gdy sobie o tym pomyślę pozwala mi to poczuć się jak przedmiot i na ogół szczytuję :) Dlaniedowiarków: reguralnie wszystko opisujemy na naszym blogu: HotkaiPan.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emililka
Niektórzy faceci faktycznie takie lubią, gorsze jest to że sama kobieta nie ma zbytniej z seksu satysfakcji. Są kosmetyki takie jak ten http://libido24.pl/aff/m85kat/libispray.php które silnie zwężają pochwę dodatkowo intensyfikując doznania. Ćwiczenie mięśni kegla też może pomóc ale na efekty takich ćwiczeń trzeba trochę poczekać. W skrajnych przypadkach można też skorzystać z zabiegu, kobiety po porodzie często się na to decydują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel41
Hahahahahahahaha ale temat :-D ja wole ciasne,ale miałem takie że przerembel,musialem sie mocno skoncentrować i zamknąć oczy i myśleć o innej,by sie schlapać :-) większość kobiet jest przeflitowanych na amen,dlatego się już nie uganiam,bo wszystko ładnie w ubraniu wygląda,a jak sie rozbierze to spalone firanki sie zastaje po penisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie jak cipka jest luzna nie znocze ciasnych cipek no w ciasnych szybko się spuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tight_pussy
Hej, jestem jeszcze dziewicą i mam problem z za ciasną cipką. Jak partner próbuje mi włożyć palec albo penisa to mnie strasznie boli i się boję. W jaki sposób można poszerzyć cipkę? Wystarczy rozciąganie paluszkami? Ile czasu potrzeba na takie rozciąganie zanim będę mogła odbyć normalny stosunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
użyj wibro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tight_pussy
a paluszkami się nie da rozciągnąć? Co mam robić? Lepiej sama kombinować czy poprosić mojego partnera, żeby mnie porozciągał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×