Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka 27

zabawa we troje?

Polecane posty

Gość mezatka 27

Witam wszystkich :) Jestem atrakcyjną, szczupłą i zadbaną kobietą. Mam 27 lat. Postanowiłam spełnić fantazje męża i zrobić mu trójkąt :) Mój mąż atrakcyjny facet. Ma 183 wzrostu, szczupły, 32 lata. Wiem, że marzy o takiej zabawie. Ale od chęci do realizacji w takim przypadku długa droga, ponieważ trzeba znaleźć chętną kobietę. Kobietę atrakcyjną, zadbana, szczupłą, która zna swoją wartość i lubi seks. A więc postanowiłam zapytać tutaj. Może jest jakaś chętna kobietka bi? Jeśli tak piszcie MlodeMalzenstwo27@wp.p l Ps. My jesteśmy z okolic Warszawy Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto to może być pułapka i kończy się gwałtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka27
gwałtem sie nie skończy :) Jestem realną osobą. Zoną z 7 letnim stazem. I matką dwójki dzieci. Oczywiście wiadomo że na takie spotkania nie umawia się w ciemno. Trzeba porozmawiać telefonicznie i wymienic się zdjęciami. Jetem kobietą która chce spełnić marzenie męża, a że jestem bi, to mi to również sprawi ogromną przyjemność. Poza tym nikogo na siłe nie ciagne, ale pomyślałam że tu spróbuje kogoś poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto to może być pułapka i kończy się gwałtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pindolcie o gwałtach.Z mężem od 4 lat umawiamy się z paniami na trójkąciki , co pewien czas, nieregularnie. Pomimo, że nie jesteśmy już najmłodsi, 44/50 lat, to nie było zbyt wielkich problemów ze znalezieniem kobiet chętnych na taki układ.W ciągu tego czasu mniej więcej raz na miesiąc- półtora. Było z nami 6 pań w wieku 25- 45 lat.Zawsze miło i przyjemnie, z obopólną satysfakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deluca
Hej a mogłabyś uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić gdzie szukacie takich dziewczyn. Bo my szukamy od roku i nikogo nie znaleźliśmy. Nawet z nikim nie spotkaliśmy się na przysłowiową kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy na datezone.com.Są tam zdjęcia kobiet i ich preferencje.Szukamy tam pań chcących trójkącika 1m+ 2 k, oglądamy zamieszczone zdjęcia i jeśli obydwoje akceptujemy, to nawiązujemy kontakt i oczekujemy akceptacji z drugiej strony. Potem pozostaje zorganizować spotkanko wstępne przy kawce czy lampce wina.Rozmawiamy, ustalamy szczegóły( dla nas ważne by pani była bi i nie stroniła od seksu z mężem, by była przygotowana na duuużego członka), zostaje potem tylko realne spotkanie w sypialni i zabawa , czyli namiętny seks bez zahamowań , wstydu i pruderii.Zaspokajanie mnie, męża i jej na różne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy dziś wie, że singielki pragną seksu z żonatymi więc mężatki zapraszają inne kobiety do sypialni, ponadto kobiety niezależnie od stanu są puszczalskie, zboczone oraz mają nieludzkie dewiacje seksualne. pozdrawiam wszystkich żonatych, którym żony szukają kobiet do seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz pierwszy to mąż długo namawiał mnie na inną kobietę w naszej sypialni.On miał duże potrzeby, nawet 3 razy w ciągu godziny potrafił zalewać mi ciipkę.A mi starczało najzupełniej 2 razy w tygodniu.Kompromis polegał na tym, że w tygodniu będzie tak jak chcę, ale raz w miesiącu znajduję mu dziewczynę do bzykania na całą noc , z moim udziałem. Układ działa od trzech lat.Z tym , że przez rok była to jedna dziewczyna a teraz są na raz, czasami na na kilka razy. Mąż mimo 40 lat potrzeby ma ogromne, a mnie spodobało się asystowanie mu , gdy rżnie inne i zabawy z kobietami też, jak go podniecamy i wzajemnie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Jestesmy 33 latkami z Wawy jak do tej pory mielismy trojkaciki 2m +plus 1k, 2k + plus 1m. Chcielibyśmy poznac jakos pare na dluzej, albo wymiana partnerow albo ja plus wy a pozniej ty plus my. Myslimy tez o czyms takim, byc moze lepsze na poznanie sie, ze zabierasz mojego meza na randke a ja ide z Twoim. Oczywiscie w miejscach publicznych, jakies dicho albo pub - wiesz mezatka na randce z obcym bez oszukiwania meza, tance, macanki... Czy uwazasz ze to moze byc dobry pomysl na poznanie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 33latków z Wa-wy z 11:54 odezwijcie się na maila MlodeMalzenstwo27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy kilka lat po ślubie i mieliśmy ochotę coś zmienić w seksie między nami. Obawa jest z obcymi osobami wiec z mężem doszliśmy że mógł by być to szwagier dla mnie dla męża moja siostra. Szwagier okazał się bardzo zazdrosny o żonę ale mnie by chętnie przeleciał. Dopiero po czasie się ogarnął i przystał na seks oddając w męża ręce moją siostrę. Oczywiście bacznie obserwując seks z żoną. Gdy się rozebraliśmy wiedzieliśmy dlaczego nie chciał do tego dopuścić. Po prostu mąż ma dużo większego od jego członka. Ja pierwsza miałam z nim nie powiem bo doszłam dość szybko do orgazmu pomimo mniejszego członka. Ale gdy mąż się dobrał do siostry to był naprawdę ostry seks jęki krzyki rozkoszy. Widziałam że mocno szwagier przeżywa zrobiłam mu loda gdzie dość szybko i mocno wytrysnął pod wpływem emocji seksu żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janekodsanek
Fajny tekst :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z siostrą to ja mam układ 2k+ 1m od dwóch lat....korespondencyjnie.Mówiąc wprost mój mąż od 2 lat bzyka moją siostrę na boku.Są kochankami.Ja udaję, że nie wiem, oni grają swoje role, myśląc że nie wiem.Siostra jest rozwódką, ma 30 lat, nie ma dzieci, a my z mężem po 40 lat.Mamy 3 synów. Nie mam już takich potrzeb jak kiedyś, starczy mi raz w tygodniu a mąż mógłby jeszcze kilka razy dziennie.Więc lepiej żeby z siostrą niż miałby chodzić na panienki.Dobrze zarabia, jest dobrym mężem i ojcem, dobrze mi z nim.Niech się bzykają. Spotykają się u niej 2-3 razy w tygodniu.Ja wszystko wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nowego.Ja pocieszałem siostrę po rozwodzie i skończyło się na bzykaniu.Niejednokrotnym. Spotykaliśmy się przez rok na seks, różnie bywało. Czasami raz w tygodniu, czasami przez tydzień lub dwa codziennie.Dopóki nie znalazła sobie nowego faceta. Żony oczywiście też nie zaniedbywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof obsraniec
Ja siem bzykam z Nowym w miescie i z Agentem Orange. Jest niebiansko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meżatka 27
Propozycja nadal aktualna nasz mail: mlodemalzenstwo27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×