Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabawy cycuszkami

Polecane posty

Gość gość

Hej! Maz uwielbia moje piersi, mnie rowniez bardzo podniecaja zabawy ktore najczesniej on wymysla. Ale szukam czegos nowego zeby go zaskoczyc. Na razie wyprobowalismy: - klamerki na sutki - wyciagniecie biustu zza bluzki np przy stole przy kolacji (mnie bardzo podnieca to, ze on patrzy, sutki mi stoja deba przy tym) - bardzo dlugie lizanie, ssanie i przygryzanie sutkow - zabawe piorkiem - pieszczenie sutkow kostka lodu Cos ciekawego znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też lubimy zabawy moimi piersiami, tzn on lubi a ja nie mam nic przeciw, lubię robić mu frajdę. Ostatnio rozszerzyliśmy repertuar zabaw o pokazywanie w miejscach publicznych. Okazało się że kręci go nie tylko jak jemu pokazuję, ale również jak ktoś zobaczy albo chociażby jest taka możliwość że zobaczy. Np na spacerze w plenerze rozluźniam bluzeczkę i mam tak przejść do ustalonego miejsca lub określony czas. Bez poprawiania jak ktoś się pojawi, takie niby nie zauważone przeze mnie odsłonięcie biustu. http://www.amateurpicpost.com/a/0a1537a6bb62bbbe762ba7272ee0441d.html Inna wersja - ogródek baru lub pubiku, zupełnie odsłaniam biust i ttak pijemy kawę. Oczywiście jak się ktoś pojawi to zakładam ramiączka, to z opóźnieniem i spokojnie. Na wyjścia zazwyczaj stroje bez stanika, często z delikatnego materiału zdradzającego wyróżniające się sutki. To zupełnie szczególny konik mojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzałam tu po długiej nieobecności :) mhm, nie, pokazywanie innym nie wchodzi w grę - mój mąż lubi "posiadać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może hmm sam nie wiem, nigdy nie miałem cycków i dziewczyny więc nie wiem ale jak będe miał to coś wymyslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×