Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zafascynowany kobiecymi stopami

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj pierwszy raz byliśmy z dziewczyną nago. Przewspaniałe uczucie kiedy nie masz nic do ukrycia. Wszystkie sekrety ciała stały się widoczne. Oczywiście byliśmy skrępowani szczególnie ja, kiedy nie mogłem ukryć mojego podniecenia. Moja partnerka ma piękne ciało ale chciałem napisać o wrażeniu jakie wywarlo na mnie kiedy dotknąłem jej stóp. Nigdy tego wcześniej nie robiłem a teraz dotykając jej stwierdziłem, że to piękna i delikatna część kobiecego ciała. Okazały się bardzo aksamitne, miękkie, delikatne i piękne. Były chłodne. Dotykając jej stóp stałem się jeszcze bardziej podniecony. Dotykalem je i całowałem bez żadnego sprzeciwu. Cudowne uczucie. Czy zdarzylo się wam odczuć taką fascynację kobiecymi stopami? Co o tym myślą i odzczuwają kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłbyś w moim imieniu spytać ją czego używa do zmiękczenia skóry na stopach? Nie potrafię po lecie doprowadzić swoich do porządku a też bym chciała mieć miękkie i aksamitne pięty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 9:50 Dołączam się do pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cycki jakie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biust a nie cycki ma nieduży ale sterczący. Dla mnie ok. Używa na stopy maść ochronną z wit. A z apteki a także jakąś maść z olejem lnianym. Wieczorem po prysznicu. Acha i japonki z marketu za 10 zł to nie jest obuwie na piękne stopy. Nic nie piszecie o pieszczotach stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze ja napisze. Ale to tylko jest fantazja. W pozycji 69. Ja na gorze, pieszcze jej stopy, maluje paznokcie na kolor czerwony a ona w tym czasie depiluje mi posladki i zachwyca sie moim siurem i worem jak jej to wszystko dynda miedzy oczami. Ahhhh. Cos wspanialego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydko to wszystko nazywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię piescic stopy mojej pani. Też są zadbane i delikatne. Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi sie podobaja kobiece stopy, ale p*****le o tym na lewo i prawo, bo nie jest to jedyna czesc kobiety gdzie mozna dać jej odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i uważam, że stopy to nie jest miejsce do pieszczot i nie pozwalam ich nawet dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym pieścić stópki ale nie mam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubadlaPani
Witam. Jestem 25 letnim, wysportowanym, kulturalnym, dbającym o siebie mężczyzną. Anons ten jest stworzony dla zadbanych Pań szukających doznań errortycznych jak i seksualnych, chcących spełnić swoje pragnienia, zachcianki i żądze. Uwielbiam się kochać i zaspokajać drugą osobę. Wiem jak zaspokoić Twoje potrzeby i jestem otwarty na propozycję. Oprócz seksu mogę zapewnić wspaniały wieczór, czy też wyjście na romantyczną kolację. Zapewniam najwyższą dyskrecję i zadowolenie nawet dla najbardziej wymagającej Kobiety. Z niecierpliwością czekam na Twój telefon.571424989 pozd.kuba skype kuba123144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach te stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy widzicie w tych stopach? Dla mnie one są obleśne. Może działają na was tak jak na nas np. wysportowany facet, klata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_dusza
Racja, stopy z reguły są obleśne. Szczególnie męskie. Ale damskie, no to już inna historia. No przeważnie są brzydkie, niezadbane, grube, krzywe itp. Jednak czasem, raz na sto stopek, trafi się taki skarb, cudo, dar od Boga. Piękne, kształtne, zgrabne, chude. Można zgłupieć przez to. Najgorzej jest w lecie, kiedy większość kobiet chodzi w japonkach/klapkach/sandałach. Można oszaleć. Czasem jak widzę jakieś cudowne, to mam ochotę oświadczyć się tej kobiecie, nie zważając na jej wygląd, na jej cycki, na jej tyłek czy nogi. Po prostu wygląd stópek przyćmiewa wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotna_dusza dziś mam tak samo. Moja koleżanka ma tak piękne i seksowne stopy,że chętnie bym jej o tym powiedział ale wstydzę się, Czekam niecierpliwie na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_dusza
gość wczoraj Uderzaj do niej! :) Powinieneś wykorzystać fakt, że ją znasz. Gorzej jak na ulicy/tramwaju/autobusie zobaczysz jakąś. Wtedy tylko pozostaje zagadanie, a to jest czasem trudne. A i jak już Ci się uda, to podsyłaj foty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotna_dusza Ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto lubi wytrysk na stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_dusza
gość dziś Aktualnie 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotna_dusza Od zawsze kręcą Cię stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_dusza
gość dziś Od kiedy pamiętam. Czasem jest to męczące, ale co zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakich butach najbardziej podobają Ci się topy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_dusza
gość dziś Boso! :) A tak na serio to najbardziej oczywiście japonki, bo odsłaniają najwięcej i fajnie w nich wygląda stópka. Sandały nie, bo zniekształcają stopę. A klapki też nie, bo zalatują wiochą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki kolor paznokci preferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_dusza
gość dziś Hmm, czerwony. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też, taki krwistoczerwony :) Lubię też ciemne kolory np. zielony, fioletowy, granatowy A masowałeś już kiedyś stopy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_dusza
No ba. Niestety na jednej stópce miała kurzajkę, więc cały masaż trwał kilka sekund. Hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli została zdyskwalifikowana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_dusza
No w sumie to nie, bo jak to mówią, kto grymasi... Ale wszystko trwało bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×