Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noname122333

Zapłacę za lizanie nóg atrakcyjnej dziewczyny / Warszawa i nie tylko

Polecane posty

Gość noname122333

J/w, zapraszam atrakcyjne i odwazne dziewczyny lat 15-18. Mam 22 lata i jestem studentem jednej z najlepszych uczelni w Warszawie. Kocham piescic kobiece nogi, zwlaszcza stopy i posladki, a niestety wlasnej kobiety nigdy nie mialem i nie zanosi sie na zmiane w tej materii na najblizszych dniach, a jestem horny jak cholera i bym troche pobaraszkowal :} Mam trochę pieniędzy przeznaczonych na zabawę i pomyslalem, ze zabawie sie w ten oto sposob. Nie chce seksu (wystarczy mi bierne przyjmowanie moich oralnych potrzeb, ewentualnie buziaki, ale nie jest to konieczne), bo seks moge miec z byle dziwka, natomiast brzydze sie lizac dziwki i nie chcialbym sie w ten sposob czyms zarazic, stad ten topic i stad tez wiek 15-18, aby zminimalizowac szanse jakichkolwiek wenerycznych chorob. byc moze trafilem w zle miejsce, ale z tego co wiem to jest to forum najczesciej przegladane wlasnie przez ta grupe spoleczna :D pozdrawiam, kontakt mailowy noname122333@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra sucz
ja chcę 10 000 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname122333
fajniusio, pojutrze wracam do polski, wiec dam znac dodam, ze najchetniej bym sie spotkal w hotelu, aby dziewczyna czula pewniej niz gdziekolwiek indziej druga rzecz, to jesli dziewczyna bedzie naprawde atrakcyjna, wysportowana i inteligentna to na pewno rowniez bedzie niezmiernie zadowolona z wynagrodzenia :} ^do goscia z gory - nie wiem z czego sie smiejesz ziomek, ale podbijasz mi topic, wiec dziekowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname122333
aha - jesli znacie, to poleccie mi jakies inne forum gdzie wlazi duzo dziewczyn w tym wieku, co bym zapostowal to takze gdzie indziej, bo nie wiem czy ten topic nie zostanie niedlugo usuniety ze wzgledu na tresc, a nie mam pojecia gdzie takich dziewczyn szukac, a chce miec mozliwie duzy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol niezła draka, przegladajac net napatoczylem sie na moj stary temat sprzed 5 lat <3 ahahha szkoda ze nie mam dostepu do tamtego maila, moze ktos cos ciekawego napisal :D powiem Wam, ze lize tylki najlepszym dziewczynkom z odlotow i nie musze sie pierdolic ze szmatami z klubow :D ostatnio mialem pomysl zeby porzadnie wylizac pupke pannie z odlotow i potem bez mycia zebow pojsc do klubu zeby sie calowac z jakas "normalna" dziewczyna :D:D:D ciekawe czy kiedys cos takiego sprobuje. Głupia siksa nawet sie nie spodziewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z ciekawości kim teraz jesteś po tej najlepszej uczelni w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzisz? dupolizem :D i nie ukrywam ze kocham swoja robote! a tak serio to prowadze dzialalnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KreiziBoi to Koke w kolejnej nowej otoczce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Qur] ile ten chłopina ma tych nicków??????? KOkej to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz pytanie ale Ty strasznie brzydki musisz być skoro żadnej laski do tej pory nie miałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jestem zadnym koke ani nikim innym, kiedys pare postow na tym forum napisalem i kilka lat ani razu tutaj nie wszedlem. Teraz wpisalem jakas fraze w google i wyskoczyl temat, ktory byl mi dziwnie wyjatkowo znajomy - okazalo sie ze to ja go napisalem :D:D:D PRZEZNACZENIE!! odnosnie opinii o moim wygladzie - jaki to ma z tym zwiazek? Mialem jakies tam dziewczyny w ostatnich kilku latach, ale za darmo bzykalem tylko dwie, z czego jedną tylko raz. Tu nie chodzi o wyglad. Nie jestem celebryta, ani znanym sportowcem, stad musze ja zainicjowac zeby cos wyhaczyc, a nie robie tego skoro mam fajne bzykanie (lizanie pupek) z dziewczynami z odlotow. Niestety jest duza rotacja u tych dziewczyn i najfajniejsze szybko koncza kariere.. z reguly dwa latka, moze trzy i nagle juz nie da rady sie dodzwonic :( Kiedys balem sie to robic z profesjonalistka ze wzgledu na choroby, ale w koncu sie przemoglem. Tak na dobra sprawe to nie ma praktycznie zadnej roznicy poza tą, że moge robic co mi sie podoba w taki sposob w jaki mi sie podoba :D Mialem stycznosc z kilkudziesiecioma dziewczynami i zadnych wenerow nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czym intrygujesz te wszystkie dziewczyny? Pieniędzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem pytania.. place, wiec zadam. Jesli dziewczyna nie chce zrobic tego co ja chce to nie place i zwrot w tyl do domciu. Od kiedy to dziewczyna musi zostac zaintrygowana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie szkoda Ci pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pozwoliłabym się dotykać pierwszemu, lepszemu facetowi, musiałby mieć coś co by mnie zaintrygowało, pociągało... chyba wiesz co mam na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loguj sie koke lalkarzu bawidamku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kreiziboy to koke amstaf canis lalkarz ponury smutny wesoły pisalem ze wypunktuje cie. i zdradzaja cie szczególy i widze to. kokeju hokeju wlascicielu firmy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, rozumiem i dlatego bzykam za $ a nie za free, bo nie jestem ekspertem w generowaniu pociagu w stosunku do mnie u kobiet :) Jak moze mi byc szkoda pieniedzy?? Chyba zartujesz... Od kiedy to 300 zl jest wiecej warte niz dobry seks z dziewczyna, ktora mi sie podoba? :D Moze mamy inne standardy... nie jestem zadnym koke i nie wiem kim jest ten gosc, ale wyglada na to, ze pewnie bym go polubil :D choc faktycznie rzadko trafia sie taka, z ktora jest naprawde fajnie... wiec ostatecznie pewnie kosztuje to z 1000 zl za jeden dobry seks, a to juz troche jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny i fajny facet za seks nie musi placic. Z Tobą wyraźnie jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartujesz sobie? Za duzo pieniedzy, za malo seksu, uwielbiam seks. Tylko nienormalny czlowiek by nie zaplacil w takiej sytuacji dziewczynie za dobry seks. To tak, jakby powiedziec, ze nie zaplace za wspaniale jedzenie w restauracji, bo mi w domu mama moze tez dobre ugotowac :D Aha i nie wiem, czy dobrze zrozumialem - insynuujesz, ze nie moglbym miec seksu za free? ależ mógłbym, tylko musiałbym naprawdę się napracować, żeby nauczyc sie w tych klubach, czy innych miejscach zaczepiac kobiety i je skutecznie uwodzic. Nie mowiac o straconym na tym czasie i nerwach... ostatnio bylem w klubie to takie dwie idiotki spotkalem, ze jedna drugiej robila foty przez jakies pol godziny na sofie... niestety na takich ludzi nierzadko mozna wpasc :) inna sytuacja - w walentynki fajnie tanczylem sobie z dziewczyna, stwierdzilem ze jest fajna interakcja to wzialem ja na sofe zeby sie calowac, to gdy to zrobilem ona po prostu bez slowa uciekla i potem nie dala sie w ogole nawet za reke zlapac :) gdyby pomyslec ile bym zarobil tamtej nocy pracujac zamiast uganiac sie za tepawymi siksami to mnie boli glowa :) kurde bym zapomnial! mialem 3 dziewczyny za darmo nie 2 :D wszystkie ze wschodu.. latwiej sie dogadac, gdy nie trzeba duzo mowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nic nie pisze to ja napisze :D jedna z prostytutek zaczela mi sie dzisiaj zwierzac po seksie ze bierze za kilka miesiecy slub, a kocha innego i tez z nim sie bzyka :D ehh te kobiety :D a potem jedna z drugim mi wmawia, ze bzykaja dziwki tylko źli, niemoralni ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogłabym się z Tobą zabawić nawet za darmo, chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×