Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdjęcie topless żony...

Polecane posty

Gość gość

Jak myślicie, znajomi mają w sypialni zdjęcia topless w ramkach na ścianie. Ostatnio mogłem tam wejść. Czy mogą być swingersami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie latwiej sie ich o to zapytac? No tak... nasze durnowate: "Nie wypada"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. A kobiety opalające się topless na plaży to pro--sty--tuty. Przecież to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mężuś ma moje w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje toples fotki z plaży też trafiły do oglądania - przypadkiem, najpierw dwóch koleżanek a potem do ogólnego podziwiania na spotkaniu u nas. Zostawiłam na wierzchu nasz prywatny powakacyjny albumik na przypadkowej wizycie przyjaciółek. Tak się zachwycały - jak mówiły i moim wyglądem, luzacką atmosferą i urokiem zakątka na fotkach, że na imprezce namawiały, żeby pokazać. W końcu zgodziliśmy się i zamiast albumu poszedł pokaz fotek na tv. Wszyscy byli pod wrażeniem, a ja po prostu byłam dumna i rozluxniona. Sama bez namawiania zdjęłam stanik spod bluzeczki, żeby nawiązać do klimatu nieskrępowanej swobody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do seksu z inną parą mąż był przygotowany obecnością zawsze przy badaniu pochwy u ginekologa.Nie ma podczas seksu z innym facetem różnych nieciekawych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p******i - ??? fajna swobodna atmosfera, ośmieliło do relacji i doświadczeń tego typu u innych. Na następnych spotkaniach stałą atrakcją wieczoru stały się prezentacje frywolnych doświadczeń innych. Ale żadnego przymusu, na następnym spotkaniu było z topleską a potem dwa z fotkami w skąpym bikini, prześwitującym na mokro ale jednak w staniku. I tak był podziw i uznanie i fajna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę czerpiecie z tego przyjemność? Nie wiem jak to jest w małżeństwie, ale patrzyć jak pieṛdoli się z innym ?! :O :O To u mnie by nie przeszło. Chce, niech się pieprzy z innymi, ale bym o tym nie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od pokazywania biustu w swobodnym towarzystwie i / lub swobodnych okolicznościach do swingersowania daleka droga. Wiem bu lubię pokazać co nie znaczy że mam ochotę rozłożyć nogi przed obcym facetem i zgodzić się żeby mój przeleciał jakąś laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam jak żona pokazuje biust. Najczęściej w saunie, ale i na plaży się zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nowy w mieście wczoraj Mam bowiem ambitne plany co do tego forume.  Wylizanie dūpy smofa i zrobienie laski innym chłopakom pewnie pomoże mi w dalszej karierze i w ostateczności osiągnięcia tak wymarzonej nirwany przegraństwa.  :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się wydaje, że samo pokazanie zdjęcia topless, ba nawet nago nie musi oznaczać, że ktoś jest swingersem i że będzie dawać dupci każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swing to nic złego,niektórzy tutaj kojarzycie ze swing to kobieta dajaca się rznac każdemu.nie nie to nie tak.ja z mezem bawimy się w swing i uwierzcie ze nie daje każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotki toples świadczą o swobodnym podejściu do ciała, luzie i dystansie do siebie. Także o super udanym urlopie - jak sądzę. Z gotowością do swingowania nie ma to nic wspólnego. Jak chcesz sprawdzić pochwal tamte fotki, zagadnij o sytuację w których zostały zrobione, wspomnij że wy macie również podobne doświadczenia i fotki. Zaproponuj wspólne oglądanie szerszego wyboru tego rodzaju fotek. Fajnym sposobem jest wrzucenie fotek obydwu par na pendrive i oglądanie wg formuły kolejność losowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×