Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdrada w ciąży

Polecane posty

Gość gość

czy są tu kobiety, które zdradziły w ciąży? czy dla ws panowie m to znaczenie że kobieta jet w ciąży z innym jeśli tego nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Ciaza to nie choroba. Pewnie ze mialem seks z kobieta w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma to takie znaczenie, że nie zajdzie wtedy w ciąże ze mną. niedawno znajoma wspomniała, że jest w ciąży. libido aż ją rozpieprzało (hormony). ma czerwone usta i duży, jędrny tyłek (niewysoka, zgrabna kobitka :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nie jest najgorsze co można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten77
mnie osobiscie bardzo podniecają kobiety w ciąży ,widocznej ciąży:) a nie jestem jakims zbokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiedzieć że wogole kogoś podniecają kobiety w ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawszjbardzi bardziej podniecała żona w widocznej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z żoną do 6 miesiąca ciąży pieprzyliśmy się jak króliki, co najmniej 2-3 dziennie.Dwa miesiące po porodzie powiedziała mi , że jak jej porządnie nie zerżnę to oszaleje.Do rana wyjmowałem z niej tylko jak dziecko zapłakało.A tak jak niewyżyci, orgazm za orgazmem. Zresztą, mimo że obecnie mamy 45+, nigdy nie uśniemy bez dania sobie przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży z mężem to tylko trzy razy kochałam się, ale z kochankiem, którego to dziecko jest to regularnie raz w tygodniu, do ósmego miesiąca. Teraz zresztą też, układ dla mnie idealny już od 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak można..i mąż myśli ze to jego...a skąd pewność ze to kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten77
już 5 latek ma to i pewnie widać do kogo podobne i czyje jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka jest piękną blondyneczką, bardzo do mnie podobną, bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe zdradzac meza! Mnie sie zachcialo seksu z innym taka fanaberia i maz sie zgodzil.Facet byl zdziwiony ze w trojkacie ale sliczna laska w osmym miesiacu.Dowiedzial sie dopiero na miejscu gdy weszlam calkiem rozebrana.Do mieszkanie wprowadzil go maz a jako niespodzianka weszlam w stroju Ewy.Powiedzial ze jest napalony i myslal juz kiedys o seksie z ciezarna bo nigdy nie mial tak wspanialego seksu po raz pierwszy go uprawial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes w ciazy masz ochote? kocurek37@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatku ciazy zdradzalam meza z obydwoma kochankami. Mialam niesamowite orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz miałam taką wielką ochotę na seks z jeszcze jednym i to w końcówce 9 miesiaca tydzień przed terminem.Załatwił mąż kolegę ,bo wiedział,że w ciąży sie nie dmawia ,którego żona nie była w ciąży i był chętny spróbować. z ciężarną.Więc doszło do seksu i każdy po dwa razy mnie dość mocno zerżnął i po ostatnim seksie i bardzo mocnym orgazmie poczułam bóle porodowe.Powiem ,że nawet sie cieszyłam ,że urodze i będe miała już córeczke.Po dwóch godzinach gdy się nasilały pojechaliśmy rodzić.Po dwóch godzinach w szpitalu i obecności męża przy porodzie była z nami córeczka.Ginekolog tylko przy mężu włożył palce i stwierdził 4 cm rozwarcia.Nie zaglądał do pochwy bo nie wiem czy by nie zauważył ,że jestem po dość ostrym seksie.Byliśmy oboje z mężem szczęśliwi i bardzo wyluzowani i w emocjach po seksie w trójkącie i po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×