Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 40 paro letni facet

Zdrady

Polecane posty

Gość 40 paro letni facet

Wydaje mi się że kobiety inaczej podchodzą do sexu niż faceci (oczywiscie nie wszyscy ).Faceci potrafią rozdzielić życie uczuciowe od sexu. Mam 40 parę lat żonę dziecko ma dobre życie jestem zadowolony z niego.Lubie sex ze swoją żoną ale czasem zdarza mi się korzystań z usług Pań do towarzystwa.Pytanie odwieczne dlaczego faceci oczywiście nie wszyscy korzystają z takich usług mój przykład jest taki że lubię kobiety podnieca mnie to że lubię uprawiać sex z inna kobietą inne ciało inny zapach inny wygląd nie ma tu większej głębi.Ktoś by zapytał jak byś się czuł wiedząc że żona uprawia sex i innym facetem będę szczery zupełnie by mi to nie przeszkadzało. W młodości byłem w związku otwartym ustaliliśmy reguły granice związek się skończył ale powodem nie była zdrada czy zazdrość.Tematu nie rozpoczynam z żoną bo wiem że nie ma sensu inaczej na to patrzy.Odpowiedzi że zaraz sie zarazisz czymś od kobiety do towarzystwa piszą kobiety albo faceci którzy nigdy nie korzystali z takich usług (oczywiście znam ryzyko zawsze istnije szansa że mozna sie zarazić mam pełna swadomośc ).Zgadzam się jak ktos korzysta z na autostradzie z takiej kobiety istnieje duża szansa że coś złapiesz.Płace za sex 500 złoty za godzinę czasem 600 zł pare razy zdarzyło mi się zapłacić po wyżyje tej sumy nie jestem nałogowcem chodze czasem raz w miesiącu a czasem raz na trzy miesiące.Przykład z życia wzięty kolega poznał kobieta zatrudniła się w korporacji mieli mały romans skonczyło sie chorobą weneryczną. Kobiety którym sie płaci za sex większośc z nich dba o siebie to jest ich zawód nie mogą sobie pozwolić na zarażenie klienta bo ich kariera by sie skonczyła maja wieksza wiedze o chorobach wenerycznych niz zwykły kowalski. Żadna kobieta nie może być w 100 % pewna że ich facet ich nie zdradza zdaje sobie sprawe że nie każdy zdradza.Czasem w towarzystwie słyszę jaki mój kochany jest cudowny mamy cudne życie a wiem że ją zdradza.Moje prywatne zdanie jest takie zdrada jest wtedy kiedy mówisz innej kobiecie że ją kochasz.ale to jest moje zdanie. Szanuję każdego z Was nie ważne czy jestes prostytutką czy kobietą która zdradza swojego faceta czy facetem zdradzającym kobiete czy jesteś innej orientacji masz inne poglądy na zycie. Nie powinniśmy oceniać a tym bardziej krytykować innej osoby tylko dla tego że ma inne podejście inne poglądy czy inaczej patrzy na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz 100 procentowej pewności czy nie zarazisz matki swojego dziecka. Tak jak byś nie miał pewności czy w zupie jest muchomor. Ale jednak podasz własnej rodzinie. Trudno, zobaczymy co będzie, najwyżej oni będą cierpieć ci którzy ci ufają. Jesteś zwykłym prostym złamasem nie wartym splunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ludzie maja w sobie tyle złości ktoś jest inny inaczej patrzy na pewne rzeczy i od razu krytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To narażaj żonę c***u dalej i oczekuj tolerancji i zrozumienia. Może ci kiedyś ktoś mordę oklepie za to, że wkładasz c***a w brudną dziwkę po jakimś narkomanie z hivem a potem w żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe kobietą się wydaję że do prostytutek chodzą narkomani.Chodzą prawnicy lekarze policjanci i wasi mężowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka zanim dowie sie, że jest zarażona, narazi na ryzyko sporą grupę klientów. Prawników, lekarzy...;) A co za tym idzie ich żony. Kobiety bardziej niż mężczyźni są narażone na infekcje z racji budowy anatomicznej. Penis jest lepiej chroniony niż pochwą, która jest pokryta tyko delikatnym na linkiem podatnym na mikrourazy. CZY warto tak narażać kobietę, która poświęca mężowi życie tylko dla odmiany?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty idioto do d***** chodzą wszyscy, którzy mają na to kasę. To ich praca, przyjmują każdego kto zapłaci. Nawet takich którzy są chorzy na różne choroby, których nie widać. Bo same tego wiedzieć nie mogą. Mogłeś dymać dziwkę, którą godzinę wcześniej walił prezes banku z niedoleczoną grzybicą. Tego nigdy się nie dowiesz bo dla d***** jesteś frajerem. A potem idziesz do żony. Kiedyś to wyjdzie i jakiś dobry przyjaciel żony zrobi z tobą porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zarazić matkę a matka nieświadomie twoje dziecko jakąś chorobą skóry przez zwykłe przytulenie. Ty j****y dobry tatusiu. Myślisz że ktoś nie stanie w obronie tego dziecka kiedy matka komuś o tym powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie faceci chodza i beda chodzić do prostytutek tak to już jest gdyby każdy po stosunku sie zaraził nikt by nie korzystał z tych Pań i sama prostytucja by nie istniała.Was boli że wasz ukochany to robi z inną sex to tylko sex nie ma w nim uczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety za bardzo emocjonalnie do tego podchodzą.Pamietajcie kobiety tez chodzą do męskich prostytutek też są matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są faceci tylko miękkie c***y, które nie potrafią zapewnić pełnego bezpieczeństwa własnej rodzinie. Kiedyś będzie dymał taki frajer jak ty twoją córkę, pewnie będziesz zachwycony mięczaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie masz innego sposobu patrzenia na świat, ty masz coś z głową nie tak. Zupełny brak zasad, wartości. Jesteś odrażający. Pocieszaj się i tłumacz, że nic złego nie robisz. Jak to możliwe, ze idziesz do prostytutki i się nie brzydzisz, ze tego dnia, ba... co tam tego dnie, takze nocy poprzedniej itd, w jej pochwie bylo co najmniej kilkunastu brudnych i smierdzacych czlonkow. I to tylko w ciagu kilkudziesieciu godzin! Myslisz ze to sie da umyc w srodku, otoz nie. To tak szybko nie schodzi, to zostaje w srodku przez jakis czas. Dlatego tacy, jak ty sa obrzydliwi. Nie jestes czlowiekiem, bo czlowiek ma zasady, wartosci to tzw czlowieczenstwo. Ty nie odrozniasz dobra od zla. Przyjmij za fakt, ze jestes wstretnym obrzydliwym, nawet nie zwierzeciem, moze czyms jak bestia ludzka, opetanym seksem. Zawsze tacy jak ty kojarza mi sie z zolnierzami rosyjskimi gwalcacymi, jeden po drugim jedna kobiete. Zawsze sie zastanawialam, czy oni nie mieli jakis zasad moralnych, ze to czynili, i jak mozna jeden po drugim, czy oni sie czegokolwiek brzydzili. Wiem, ze tacy, jak ty w czasie wojny, zachowaliby sie podobnie do rosjan. To jest wlasnie brak czlowieczenstwa. Porownuje g***** orgie na jednej kobiecie, a przeciez ta prost. dobrowolnie sie oddaje. Niewazne, ja wiem ze ty nalezysz do takich, ktorzy tak zrobia. Na twoim miejscu brzydzilabym sie samym soba. Z twarzy tez pewnie widac, ze jestes zlym czlowiekiem, bo takie kropienstwo i brak czlowieczenstwa wychodzi na twarzy. Od razu patrzysz i myslisz jaki sliski i wstretny. Wspolczuje zonie i nnym posiadaczkom takich wspanialych mezczyzn. Trzeba obracac sie w odpowiednim srodowisku, zeby spotkac mezczyzne z zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×