Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aniakk30

zdradziłam męża...........

Polecane posty

Potrzebuję porady....... Wiem że zrobiłam źle, ale wiem też że nie cofnę czasu i nie naprawię wielu błędów. Jak na razie nie wyobrażam sobie wizyty u psychologa, jednak nie potrafię już dłużej trzymać tego w sobie. Mam 30 lat, jestem mężatką, może to nie zabrzmi najlepiej ale jestem atrakcyjną kobietą, skończyłam w zeszłym roku studia doktoranckie, jestem bardzo aktywną osobą, na codzień pracuję w dużym, prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym, czasami popołudniami prowadzę zajęcia z fitnesu, szkoła pleców itp. nawet weekendy bywają aktywne ponieważ wykładam na uczelni. Mam troje dzieci: dwie córki 7 i 6 lat oraz syna 3.5 roku. Dzieci są całym moim światem, mogłabym nie mieć nic ale bez dzieci bym nie przeżyła dnia..... Mam również męża, kiedy braliśmy ślub ja miałam 19 lat a on 24. Mąż ma swoją firmę. produkuje drewniane meble i okna, od zawsze był rzadko w domu, praca.... praca.... praca.... bo żeby coś mieć trzeba dużo pracować- zawsze tak mówi. Ja z pracy wracam ok 14, jadę do szkoły i do przedszkola po dzieci, 3 razy w tygodniu chodzę z córkami do szkółki pływackiej- oczywiście syn mi towarzyszy bo mąż nie ma czasu żeby z nim zostać. 2 razy w tygodniu chodzę z dziećmi na zajęcia z angielskiego- na prawdę jestem aktywną matką. Dzieci są ze mną bardzo związane. Jeśli prowdzę popołudniami zajęcia zawsze mi towarzyszą. Nie korzystam z pomocy babć ponieważ mieszkają dosyć daleko, dzieci nigdy nie miały opiekunki. Byłam dosyć młoda kiedy urodziłam córki. Może mi nie uwierzycie ale kiedy dziewczynki były małe spały tylko ze mną w sypialni w swoich łożeczkach a mąż w drugiej sypialni, mąż powtarzał że musi się wysypiać, w ogóle obecność dzieci często go drażniła bo po pracy wracał bardzo póżno. Niczego w życiu nam nie brakowało, wybudowaliśmy duży dom bez kredytu, stać nas na fajne wakacje a jednak okazuje się że chyba nie ma w naszym życiu czegoś najważniejszego. Mój mąż ma dwóch starszych braci. Mąż często się z nimi kłóci, średnio się dogadują i rozumieją. Bardzo często bracia wypominają mężowi że nie interesuje się rodziną, że sąsiedzi i znajomi widują mnie zawsze z trójką dzieci, w sklepach, na lodach w galerii, na basenie, a nawet czasami w mojej pracy. Rodzice mojego męża często starali się go usprawiedliwiać, ja nigdy się nie wypowiadałam bo przy trójce dzieci miałam zawsze tyle pracy że nie miałam siły na bezsensowne rozmowy. Starszy brat mojego męża często nas odwidział. Kiedy urodziła się starsza córka mąż szybko wychodził z domu żeby nie musiał wychodzic na spacer z wózkiem itp. Na początku nie dziwiło mnie że co weekend odwiedza nas Szymon- poza tym jest chrzestnym moich córek. Kiedy przyjeżdzał i widział że nie mam juz siły rozmawiać o czymkolwiek, zabierał 1.5 roczną córke na 2 godzinny spacer podczas gdy młodsza spała, dzieki czemu mogłam posprzatac, poprasowac itp. Do dzisiaj nic sie nie zmienilo. Nadal przyjezdza i pomaga, kiedy córki były malutkie zapytałam go wprost dlaczego mi pomaga przeciez to dzieci jego brata. Powiedział mi że zawsze chciał miec dzieci- ale jak wiem nie trafił do tej pory na odpowiedzialna mądra kobiete. Był kiedys w zwiazku 4 lata z kobieta, ale wyjechala po studiach do warszawy a on nie chcial jechac z nia. Nie chce juz opowiadac o tym jak doszło do tego że zdradzilam swojego meza z jego bratem. Ale wiem ze nigdy nie spotkam juz tak cudownego faceta, i uwierzcie mi nie chodzilo tutaj o sex bo zdarzylo sie to tylko jeden raz a pozniej juz nigdy wiecej. I najgorsze w tym wszystkim jest to ze nie mam wyrzutow sumienia po prostu ciezko mi zyc ze swiadomoscia ze ukrywam cos przed calym swiatem. Moje dzieci dorastaja i staja sie coraz bardziej samodzielne, coraz mniej mnie potrzebuje i niestety mam coraz wiecej czasu dla siebie przez co wiecej mysle o swoich zyciu i teraz dopiero zauwazam ze czegos bardzo mi brakuje. Nie wystarczaja mi weekendy kiedy przyjezdza Szymon żeby pobawić sie z dziecmi, zeby zabrac je na spacer, zeby pojsc z nimi do lasu. Moja 7 letnia córka uswiadomila mi smutna prawde mowiac przed snem: chciałabym zeby wujek z nami mieszkal. Wujek który nauczyl moje corki jezdzic na rowrze, syna oswoil z woda ktorej bardzo sie bał, starsza córke odbieral z przedszkola kiedy sie rozchorowala, a z synem byl nawet raz u lekarza kiedy nie moglam wziasc urlopu...... Nie mam pojecia co zrobic, pierwszy raz w zyciu mam pustke, wiem ze wystarczy jedno moje słowo zeby zamienic moje zycie osobiste w raj o ktorym marze ale nie jestem chyba w stanie stawic czoła rodzinie. Bo gdyby chodzilo o obcego mezczyzne to bez problemu wzielabym rozwod, kupia mieszkanie i zaczela zycie na nowo, ale niestety to nie jest obcy mezczyzna......... podejrzewam ze nie znajdzie sie ktos kto byl w podobnej sytuacji, i nie doradzi mi jak wyjsc na prosta.............. jeszcze wiekszy smutek.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż powinien Ciebie wyjebać i dać na autostradę
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety_rety
dobre!! ty dziwko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka karlitka
:D :D :D :D napisz powieść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grendy andy
aniakk30 , masz łaskotki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno jest się zdecydować na taki krok, ale myślę, że w Twoim wypadku warto. Porozmawiaj z Szymonem. Razem będzie Wam łatwiej. Biorąc rozwód nie musisz od razu całemu światu rozgłaszać, że chcesz się związać z Szymonem. Jak już będziesz wolną kobietą wtedy wszystkim łatwiej będzie przyjąć to do wiadomości. Zresztą jak zobaczą to co między Wami jest, zrozumieją. A jeśli nawet nie, to warto zmienić swoje życie dla własnego szczęścia, szczęścia Szymona i szczęścia dzieci, które on przecież kocha jak własne.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po chuja rodziłaś takiej kurwa szmacie, dzieci??? Kurwa! Żeby to jeszcze wpadka! Ja pierdolę! Kompletnie nieodpowiedzialna dziwka z Ciebie! P.S. Dlatego wolę seks bez zobowiązań :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka pani dr.
słowo " naprawdę " pisze się razem.Dyplom po znajomości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki nick
Wiesz czego zrobić nie chcesz. Masz jakiś pomysł co możesz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że powinnaś zacząć od rozmowy z mężem. Powiedz mu co ci leży na duszy (nie mam na myśli zdrady, tylko jego brak dostatecznego zainteresowania rodziną). Jeżeli to nie pomoże, to zaproponuj mu terapię małżeńską. Jeżeli i to nie pomoże, to weź rozwód i zwiąż się z Szymonem (o ile on również będzie tego chciał). W każdym razie nie powinnaś objętnie czekać na rozwój wypadków, bo kiedy dzieci wejdą w okres dojrzewania to brak więzi emocjonalnej między tobą a mężem będzie w waszej rodzinie odczuwalny znacznie silniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkówka polna
Ona się nie może rozwieźć bo to jej odetnie dopływ gotówki. Mąż zapierdala całymi dniami żeby co do zeptera mieli włożyć a ta się puszcza z jakimś bolcem :D dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi się zrobiło :( głowa do góry i 3maj się jakoś... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa patka
Master111 do Lwa Starowicza jeszcze ci bardzo daleko... podszkol się, idź na studia a nie pociskaj bzdur !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem z mężem dla pieniędzy kiedy zakładał biznes jego wypłata wynosiła 0 bo tyle musiał włozyc z moich pieniedzy a własciwie były miesiace kiedy było -2000zł albo -5000zł po to robiłam studia i kursy żeby zarabiac duzo a nie mało, firma mojego meza powstala dzieki moim rodzicom ktorzy go sponsorowali, kiedy juz powstala a on rozkrecal biznes zylismy z mojej wyplaty ktora wynosila wtedy 4200zł, mieszkamy w warszawie, - to w ramach wyjasnienia, to czego dorobil sie moj maz nie jest tylko jego zasługa, zwróciłam sie z prośba o madre rady dlatego dziekuje za niektore odpowiedzi...... przemysle wszystkie opcje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienastolatka
Was chyba pogięło, dlaczego w taki chamski sposób potępiacie kobietę, która znalazła się na zakręcie. Jej potrzebne jest wsparcie ewentualnie pomoc w rozwiązaniu jej problemu,jeżeli nie macie nic takiego na myśli to nie wypowiadajcie się. Nikt nie wie co go w życiu spotka i trzeba być wyrozumiałym dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojiko
Gdyby mnie żona zdradziła z bratem to bym zrobił WSZYSTKO żeby odebrać jej dzieci.Dla mnie oni przestali by istnieć tak jakby umarli.Żadnej ugody, porozumienia, w' ogóle bym z nimi nie rozmawiał, tylko poprzez adwokata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż nigdy nie odebrał by mi dzieci bo dzieci nigdy go nie interesowały, mąż nie wie nawet do jakiej dokładnie klasy chodzi starsza córka a do szkoły chodzi 8 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuje się
głupimi wypowiedziami .. zdradziłaś i nie ma w tym nic złego nawet , że z bratem męża ... to Twoje życie i Twoja sprawa .. do tanga trzeba dwojga a najważniejsze , że nie załujesz ... ja też tak zrobiłam i nosze głowę podniesioną do góry .. trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi Cie szkoda poprostu Ci wspołczuje autorko. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji i nie wiem co bym na Twoim miejscu zrobiła. Kieruj sie dobrem swoim i swoich dzieci rób tak żeby wam było dobrze. Ja tylko sie zastanawiam nad zachowaniem Twojego męza. Całe dnie poza domem, dużo pracuje brak zainteresowania.. Mam nadzieje ze sie myle ale podejrzewam ze on pierwszy mógl Cie zdradzić.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomix, żenią się mężczyźni analfabeto rozwiedź się, będzie bardzo trudno na początku ale za 5 lat zapomnisz że żyłaś z takim ignorantem
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojiko
Atomix spokojnie.Nie można nikogo zmusić do bycia z kimś tylko dlatego że ileś lat temu przysięgał.Zauroczenie i wszystkie pochodne które doprowadziły do zawarcia małżeństwa trwają dłuższej albo krócej ale zazwyczaj wygasają o tym czy związek trwa decydują inne czynniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojiko
Nie rozumiem po co ktoś decyduje się na trójke dzieci skoro się nimi jak piszesz zupełnie nie interesuje.Sytuacja w której twój mąż się znalazł radykalnie zmienia jego życie więc nie bądz taka pewna że nie będzie walczył o dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuchacz_prowokacji
Hehe, tyle informacji o sobie podałaś, że rozpoznanie Cię to pikuś ! Czy Ty naprawdę taka naiwna jesteś ? Czy może wrabiasz jakąś nielubianą koleżankę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
autorka pani dr. słowo " naprawdę " pisze się razem.Dyplom po znajomości ? nie żebym się czepiał, ale kto stawia kropkę po skrócie dr ? chyba doktor habilitowany :D:D:D:D:D buhahahhaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gootekk
Life is brutal, wybrałas nie tego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abstrahując od całego problemu, facet który sypia z żoną swojego brata to świńska świnia.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezam
Nie mnie, ani nam osądzać Twoje postępowanie. Zrób to co Ci rozum dyktuje, nie serce,bo spaprasz sobie życie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×