Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinguś

żel nawilżający

Polecane posty

Gość kinguś

Witam, mam pytanko do dziewczyn, które stosują żele nawilżające. Ja wręcz cierpię na suchść pochwy. Biorę tabsy, ale nie mogę ich odstawic bo jeszcze nie planuje dzidzi. Dlatego zdecydowałm, że zacznę stosować żele, to moja ostatnia deska ratunku:/ Jakie żele polecacie, chodzi mi o nazwę? Czy sa one raczej wodniste i jak długo utrzymujes się efekt nawilżenia? Chciałabym taki przy którym nie musiałabym się co chwile smarować. co polecaccie?????? Ps. może któraś z was ma sprawdzony inny sposób na nawilżenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KY zdaje sie, nie za drogi, bardzo wydajny, czasem tylko z niego korzystam, ale jest ok :) sprawdza sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest to KY
i gdzie się kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz do apteki i zapytaj o zele nawilzajace, kobieta Ci pokaze a Ty wybierzesz :) nazywa sie K-Y i producentem jest johnson & johnson. innych nie probowalam, ten sie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguś
możesz napisać jaka konsystencję ma ten żel? bo chciałabym uniknąć sytuacji, że stanesie lepka jak po wysmarowaniu kisielem:/ jak się go stosuje i czy jest wydajmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto w oczy
zmień faceta, może cię K.... w końcu coś podnieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k-y sie nie klei bo jest na bazie wody a nie oleju. raz posmarowane wystarcza np. na dlugi stosunek. nie trzeba dodawac. i to wcale nie trzeba duzo wziac. praktyka z reszta pokaze ;) kosztuje ok 16 zl. jest wydajny :) jak sie uzywa?? albo troszke na siebie albo na faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×